Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben önceden hazırladım canım onları. ufak ayrıntılar çabuk unutulur dye not almıştım önceden:)
canım sen o albümü tek mi yaptırdın yoksa 2 tane mi yaptılar.
albüm kimde kalcak meselesi doğuyoda:)

canım benim maytaplar pasta kutusunun yanındaydı , ama pastayı odaya getiren arkadaşlar sağolsun onu kenarda bırakmışlar sonra aklımızada gelmedi , olsun sağlık olsun napalım.
albüm tek oldu canım oda bende duruyo . nihaha :)
ama büyük çerçeveli fotoğrafı nişanlıma vercem onlar assınlar diye, nasılsa evlenince bizim evimize gelicek hepsi ne fark eder

bizim hatunlar buraya taşınmışlar .hayırlı olsun topik kuzularım :) nişanlı olmayıpta biran önce nişanı olsun isteyenleride kabul ediyomusunuz ahh ahh darısı hayırlısıyla tüm isteyenlerin içinde benimde başımıza aminnn

bende tam tersi yapmayı düşündüm büyük çerçeveyi annem asıcak. albümde onlarda kalsın.maytap veriyolarmı ya ben ayrı almıştım:):) neyse fazla mal göz çıkarmaz:)

benden bir hafta sonra kuzum
ne hazırlıkları yaptın elbiseni aldın mı?

zeynep şu not aldığın küçük ayrıntıları bizede yazarsan
bizde not alırsak ne kaaaaa mutlu olecem anlatılmaz:)

saol kuzum.hoş geldinnn.sen torpilli kontejyandan girebilürsün topüke:)

elisa ya şu eksikleri not alsak zeynepte bize yardım etsin tuttuğu notlardan:)
ben kaçırdığım şeyler var die düşünüom:S
küçük ayrıntıları birbirimize hatırlatalım.
sen nişan tepsisi hazırlıcanmı?

yaaa sahiden nişan tepsisini ii ki hatırlattın onu halletmem lasımmm
bu hafta sonu nişan kıyafetimi
fotoğrafçıyı
pastayı
halledicem inş. kıslar
geriye ne kalıyor ? kuaför , nişan tepsisi , makası aliminyum folyo ile sarıcam , ayakkabımı , çorabımı , ve iç çamaşırımı alıcam. kıyafetime uygun oje alıcam. ayy şimdilik bunlar aklıma geliyoo

başka ne var kıssslar eksik varsa hatırlatın please
cnm araştırıyım ben nişan yastığıda olabilir bulabilirsem

bi tepsi alıp kendim süslesem nasıl olurki psiqo sen nasıl yapıcan
pınarcım senin nişan tepsin nasıldı?

tatlım ben nişan tepsimi hazırlamıştım inciler koydum içine gül yaprakları koydum
ama kayınvalidemler gelirken hem nişan yastığı hemde yastığın altına tepsisi , yüzükleride üzerine iğnelemişler kurdalesinden öyle getirmişler , onu kullandık dolayısıyla.
bu arada psiko dün akşam incilerimin fotosunu çektim birazdan koycam canımcım

çok güzel nişan yastıklarıda var.ama ben tepsi hazırlamayı düşünüom kuzum.
aklımda şöyle bi fikir var.tepsiyi gül yaprakları ve incilerle süslicem.bulabilirsem de iki tane güvercin hani
oluyoya biblo onların ağzına koycam yüzükleri.ya da istiridye kabuğu gibi bişi bulabilirsem
onun içine koycam yüzükleri:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…