Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bizimkiler getirebilirler büyük olasılıkla nişan tepsisi amaa ben işi sağlama alıcam hazırlıycam nişan tepsimi :))

[/URL][/IMG]

bi kaç örnek işte kısslar bunlar netten alıntıdır..

psikoo canım senin için ekliyom bak

bu seti kayınvalidem 1,5 sene önce falan almış , gelinime diye.
bir kolye bir küpe , bir yüzük , birde içinde ince zincirli kolye ucu var.

Eklentiler

• $28052009(001).jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 26
  • $28052009(002).jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 17
pınarcım çok zarif yaaa güle güle kullan
bende takıldığında eklicem inş. :))

ben ilk sıradaki tepsiyi beğenmedim kısslarr
sade ve zarif şeyleri seviyorum benn abartı göz yoruyor..

daha güzelleri sizin olsun arkadaşlarım.
benim zevkimle alınan şeyler değil ama beğendim genede .

psigo cuğum istemede çikolatanın olduğu tabak var ama tepsi değil o olmaz başka şuan bişiy gelmedi nişan gini filan gelirmi ki yine olmadı evde var onu kullanırım dediğiniz gibi güzelce süslerim

canım bide biz istemeden sora erkek tarafına terpsi vermiştik.tepsinin fotosu bizim eski toik isteme topiğinde vardı.
tepsiyi süslemiştim.çorap koymuştum.isimlerimizi işlettiğim mendili koymuştum.en son tülle süsleyip giderlerken vermiştik.
kızı verdik anlamına geliyor.

canım bende sandık vermiştim içine havlu çorap ve 2 mendil koydum.buraya resim koymasını bilmiyorum söz mendilimin bulunduğu sandığın resmi ve nişan tepsimi albümlerime koydum.ordan bakarsınız artık:) p.tesi koyucam dedim ama dolaptaydı çıkarıp çektim resimlerini. pembe kurdeleyide kırmızı yaptım :):)sizede fikir olur belki
ama yüzükler bende dğl damat tarafında koyamadım ya
pınarcığım takılarında çok güzelmiş canım iyi günlerde kullan.

kız ne vakittt yawwwww
bu ne hızzzz:)
anlat çabuk

cnm önceden tüm mağazalara bakmıştım ben a.s ve beğendiğimi gittim aldım öğle arasında arkadaşlarımla çokta yakıştı hihoyyyt
iç çamaşırımı da aldım onuda aradan çıkardım abiye için özel iç çamaşırı aldım yerimseniben

zeyno bekliyorus resimleri pzts.hihoyyyt

kız anlatsana elbiseyi adamı çatlatmaaa

canım benim çok güzel olmuş sandık.
tepside gözüme eksik mi yoksa fazlamı gelen bişiler var ama bulamadım.
bulursam sölicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…