Var mı benim gibi terleyen, destek olalım =)

havaların sıcak olması ve pardesü giydiğimden ben de terliyorum

sebamedin roll onunu aldım iki gün önce

çok da memnunum

kızlar akupunkturla terleme tedavisi yapılıyormuş galiba, aranızda deneyen var mı yada bu konuda bilgisi olan?

koltukaltı tamamda kızlar onları roll on lar yada spreylerle halledebılıorum fakat yazın benım ozellıkle sac dıplerımden baslar terleme ve resmen donercı ustalar gıbı dk bası alnımı sılmek zorunda kalırım buna bı cozum yokmudur yaa?

kızlar dudak üzerim çok terlıyo. yüzüme surdugum güneşş kremı yüzümde kalırken dudak üzerim daha ilk dk akıyo en iyi güneş kremlerini kullanıyorum ama nafile... dudak
üzerım karradı bıyık gibi aynı foto eklemeyı bılsem eklerdım.. ne süreyım bu dudak üzerine yarabandı bıle yapıştırdım ama ıslanınca yarabandı çıkıyo neyle kapatayım amelıyat maskesi takcam artık bıde onu deneyım dıyorum. yazın taksam fayda eder mı_? bıraz garip duracak ama tek düzelsin dudak üzerim

benimde bir arkadaşımın aynı senin gibi dudak üstü hep terlidir ama onda hiç kararma görmedim acaba sen ağda vs. ile alıyo musun oranı ondan mı oluyo? eğer hayırsa bu işin çaresi bence doktorda.

ha şimdi aklıma geldi bebeklere yapılırya pişik olmasın diye önce bepanten sonra bebek pudrası acaba öle yapsan kararmayı önlermi..

banyodan çıkınca bende yaz kız terler hemen yüzüm ama o buhardan ve gözeneklerin açılmasından sanırım aama bu yaz bende çok terledim hatta bütün vücudum terledi yani o kadar sıcaktı hiç bu yıl ki kadar terlememiştim ya

Canım bendede aynı şeyler oluyor Sürekli terliyorum ve gerçekten çok kötü bir görüntü oluşuyor Koku olmasın diye sürekli deodorant roll on parfüm ne varsa kullanıyorum ama şu ıslaklığa bir türlü çözüm bulamadım.. İşin kötü yanı toplum içinde insan kendini kötü hissediyor.. Özgüveni kayboluyor

benim de ellerim ve ayaklarım çok terliyo :84: ve ellerimin terlemesi sosyal hayatımı çok fazla etkiliyo. insanlarla tokalaşmak zorunda olduğumda her seferinde ıslak el uzatmak çok utandırıyo beni :78: çaktırmadan üzerime falan sürüyorum bazen ama yine de kurumuyo ya cidden yok mudur bunun kesin bi çözüm yolu

merhabalar bende çok terleyenlerdenim her gün duş alıyorum ama bir kaç saat sonra kabus başlıyor özellikle ayaklarım

arkadaslar dallandırmadan budaklandırmadan ıcıne hayat hıkayemden bu sorunu nasıl yendıgımın mucadelesınden bahsetmeden kısa ve net
humacare terleme önleyici solüsyonu deneyin derim. artık hala terlıyosanız benden de buyuk bır problemınız var demektir

Merhaba arkadaşlar,yeni aramıza kjatildim.çok sevdim bu siteyi...
Bende de asiri terleme var ve tedavisini bir turlu bulamıyorum.çözüm yok.birde çocuk düşündüğümuz için ilaç da kullanamıyorum.zaten ilaç dediğim terkur vb.kremler..pek ise yara dini da söylenemez.dusa gidiyorum dustan sonrada asiri terliyorum. Evde oturduğun yerde sirtim sürekli zaten.disarda tuvalete girip atlet degistrdigim çok olmuştur.
Birde esas uyurken de çok terliyorum. Basim ve boynum özellikle çok terliyor.gece uyku arasında kalkıp üstünü degistriyorum.
Yardim lutfeeen.bide inşaallah hamilelik olursa daha çok terleme olacak diyorlar.naaapicam ben?
Tskler şimdiden.
Sewgiler....

Bende aşırı terliyorum Koltukaltı pedi kullandım hiçbir işe yaramadı şimdide doktora gitmeyi düşünüyorum valla bunu çekmeyen anlamaz insan içine dahi çıkmak istemeye başladım

Kizlar ben de koltukaltimda terleme yasiyorum renkli bisey giyerken cok tereddut ediyorum var midir cozumu

bende yaz aylarında çok terlerim öyle böyle değil yani...bırak banyodan çıktıktan sonrayı suyun içinde bile terliyorum adeta...her hangi birşey için dışarıya çıktığımda tuhaf tuhaf bakarlar sırılsıklam ter içinde oluşuma..gün içine sabah akşam duş alan biriyim..özellikle baş yüz ve boyun bölgem çok terler..bende çok sıkıntı yaşarım bu konuda..

terlemenin ameliyatı mı olur arkadaslar ya ilk defa duydumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…