Var mı benim gibi terleyen, destek olalım =)

İngilizcesi olanlar bu sayfayı okuyabilirler truthaboutets.com/Pages/ETSheadlines.html
Ne yazık ki ameliyatla ilgili kötü şeyler anlatıyor. Bu kadar kötü bir şeyi doktorlar yapıyor olamaz ama uzun süredir özel hastanelerin ameliyat yapıp para kazanmak için birçok yola başvurduklarını duyuyoruz, bazı hastanelerin adı da çıktı. O nedenle insan korkuyor...

evet bende kiloluyum ve aşırı bi terleme söz konusu ör neğin saçımı yaparken düzlştrci maşa açık olsun hemen terlerim saçım bozulur veya saçım toplu olmasın hemen terlerim yürüyüş yapken snki kıyftlerimle banyo yapmş gibi oluyorum
çok sinrm bozuluyo
bi çözümü varmı bunun

herkese selam yalnız değilsiniz:)

öncelikle cildiye uzmanına gitmek gerekiyor ,eğer yapılan testlerde bir anormallik çıkarsa dahiliyeye yönlendirecektir mutlaka ama terlemenin sebebinin daha çok sebebi bilinmiyor maalesef ter bezlerinin çok çalışması deniliyor ben de dahil birçok kişide böylee ( bir de sporcular da normal insanalara göre fazla terlermiş ..

benm herhangi bir sağlık problemim yok çocukluğumdan beri el ve ayaklarım nemlidir kapılara ağaçlara kolayca çıkardım :)) ama büyüdükçe insanı sosyal ortamlardan uzaklaştırıyor maalesef çok sıkıntılı (

cildiye uzmanının verdiği tek ilaç terkur /kursept hepsi aynı içerik olarak ben de çok faydasını görmedim ,tereson kullanmaya başladım buaralar ama düzenli pek kullanamadım işe yaradı biraz sanki azaldı gibi geldi ama dediğim gibi hergün kullanamadım net birşey söyleyemiyorum

çok terlediğim zamanlar gidip ameliyat olacam diyorum ama cesaret edemiyorum iştee (

Ameliyata tam güvensem hiç durmıcam da, o kadar çok kaynak var ki zararlarını anlatan... bir de terlemesi (refleks değil) ameliyattan sonra geri gelmiş olan bir tanıdığım var. istisna tabii ama korkuyor insan.

benimde en çok bıyık kısmım terlerr....

=)) terleme aslında iyi hoşta aşırısı harikaten işkence. kızlar ya birde ben vücudumdaki su miktarını flan ölçtürtmüştüm,oldukça düşük çıkmıştı,yemek yerken içerim su onun dışında su içmem pek,suyu bol tüket demişlerdi,acaba onunlada alakalı olabilir mi :S CADIARZU

Ben elimden suyu düşürmem... 2-2,5 litre arası içiyorum her gün. Bu kadar dikkatli bilmemin nedeni de böbrek sorunu riski vardı, yıllardır dikkat ederim.

bende çok terlerim
her gün duş alırm hatta günde 2 kez
ama şunu farkettim
kovaya sirke ekliyorm ilk önce sabunluyorm kendimi (hacışakir lavantalı kalıp sabnla)
sonra da ferah kokulu bi duş jeliyle yıkanıyorm
sirkeyle düzenli yıkanınca terleme düzene giriyor
ferahkokulu bi de rol on
vücut nemlendiricilerim bile yağsız ve ferah kokuludur

kardeşim ets oldu,çok memnun hiç ter çıkmıyo tişörtüne
ben olmadm yani ameliyat korkusu var bende

El, ayak ve koltukaltı terlemesi icin size harika bir urun onerebilirim. Tereson adlı bir ilaç üretiliyor. Türk malı. Sonsuza dek kurtulmanızı sağlamıyor ama inanın kendinizi kuş gibi hafiflemiş hissediyorsunuz. Şu an birçok eczanede bulunabiliyor. Eğer bulamazsanız web sitesinden de satış yapılıyor.
Bana dua edeceksiniz. İnanılmaz bir rahatlık veriyor. Kupkuru oluyorsunuz. Mutlaka deneyin derim.

arkadaşlar dün yeniden bi şansımı deneyip üniversitenin dermatologuna gittim,adam doç.muş faln neyse doktorum cümlelerini aynen aktarıyorum
kullanmış olduğun kremler jeller vs onlar ne yazıkki tam etki göstermiyor,bu terleme yaratılış özelliğin senin,bir anda herhangi bi yöntemle çok mucizevi bi şekilde el terlemen kesilmesi mümkün değil,ancak bu terlemeyi yavaş yavaş azaltabilirsin,bi kaç çeşit terlemeyi azaltan yöntemler var,bunlardan biri iyontoforez yöntemi denilen elleri elektrik yüklü suyun içinde bekletmek,yalnız ne yazıkki bu yntemi biz uygulamıyoruz,diğr bi yöntem ise botoks, bu yöntemi bi kaç kez yaptım fakat masraflı ve çok sıkıntılı bi yöntem ve kalıcı bi yöntemde değil,yok ben 6-7 ay terlemem azalmış olsun,bu ağrılarıda dayanırım diyorsan yapabiliriz,ayriyeten terleme psikolojik olrakta artan bişey,sen unutucaksin aklına getirmiceksin ve bu benim yaratılış özelliğim diye kendini bu şekilde rahatlatadabilirsin. sanıyorum internetten araştırmada yapmışsın fakat,tıpın bile tam olarak çare bulamadığı şeye bitkisel şeylerle falan mucizevi bi çare buluncağını ben sanmıyorum,çare olsa tabiki bende çok mutlu olurum ama bi çözümsüzlüğü çözümleştirmeye çalışan bi çözümsüzlüktür.

dedi son olarak terkur gibi kremlerin kullanışından bahsetti,
gece yatmadan önce sürüp yatmışsındır,eline kremi sürdükten sora eline poşette geçirmiş olmalıydın,çünkü uçar gider,bunu diğer doktor arkadaşlarım söylemediler sanırım ama poşet geçirdiğinde krem uçmayacaktır ve daha etkili olacaktır. bu tür kremleride bittikçe kullancaksın 8 ay belki 1 sene gibi bi kullanımın ardında terlemen azalıcaktır ama tam olarak geçer mi bilemiyorum.

dedi ve bende ne umut kaldı ne bişey

bende varım bendeeeee :/ hemde bütün vücudum terler bnm her yanımdan elimi,koltum altımı geçtim sırtım şelale göbüşüm göl olur biraz yol yürüyünce doktora gittim tiroidlerime baktı kansızlık varmı diye baktı bişe çıkmadı keşke çıksaydıda terlemeseydik bu kadar.. insanın psikolojisi bozuluo ama dışarıya çıkmak istemiosun kimseyle tokalaşmak sarılmak kendini soyutluosun kendi kendini dışlıosun.. ayy bunları yazarken bile terledim bee

ben son birkaç aydır o kadar terlemiyorum. stres nedeniyle sancılarım olduğu için antidepresan ilaç verilince, terlememi de geçirdi ilaçlar... psikiyatriye de bir danışın kızlar

ben son birkaç aydır o kadar terlemiyorum. stres nedeniyle sancılarım olduğu için antidepresan ilaç verilince, terlememi de geçirdi ilaçlar... psikiyatriye de bir danışın kızlar

bazı antidepresan ilaçlar antikolinerjik etkiye sahiptir,antikolinerjik ajanlarda terlemeden sorumlu asetilkolinin çalışmasını etkiler,bu özelliği itibariyle terlemeniz azalmış olmalı.

ben de çok terliyorum.ellerim yüzüm koltuk altım.kışın üşürken bile koltuk altım sırılsıklamdır.yazın makyaj yapıp dışarı çıkmak bi işkence sanki.terleyen yüzünü silmekten ne makyaj kalır ne bişey.ben maximden fayda gördüm ama onunda etkisi çabuk geçiyor.belki de ben yanlış kullandım bilemiyorum.bir hafta gece yatarken kullandım on gün falan koltuk altlarım kupkuru gezdim ama sonra yine en başa döndüm.zaten yüzümde çok da bi etki etmedi maxim.yüzümün terlemesinden nefret ediyorum.bakıyorum ne kadar sıcak olsa da milletin yüzü kupkuru benimki sanki hamama girmişim gibi ter içinde.allah yardımcımız olsun ne diyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…