Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

Vajinismus oldugundan emin misin insallah degilsindir
Aslında emin değilim ilk ilişkiyi zorda olsa atlattık ama birdaha hiç birlkte olamadık çok canım yanıyor eşimi itiyorum doktora gittim fiziksel anlamda hiçbir problemimin olmadığını söyledi darlık gibi

Ilk iliskiyi atlattiysan devamida gelir bence çünkü vajinismus hastasiyim ben 2 yildir bir keresine bile izin veremedim sen yine basalisin insallah vajinismus degildir

Ilk iliskiyi atlattiysan devamida gelir bence çünkü vajinismus hastasiyim ben 2 yildir bir keresine bile izin veremedim sen yine basalisin insallah vajinismus degildir
Ama hiçbir şekilde giriş olmuyor çok aşırı kasılıyorum ne yapıcam bilmiyorum rabbim sizede bana da yardım etsin inşallah

Ama hiçbir şekilde giriş olmuyor çok aşırı kasılıyorum ne yapıcam bilmiyorum rabbim sizede bana da yardım etsin inşallah
Amin ama vajinismustan supheleniyorsan hemen tedaviye basla vakit kaybetmeden kurtul şu beladan ben adanada yaşıyorum doktor onerebilirim adanadaysaniz

Evet aklıma bundan başka birşey gelmiyor istanbulda yaşıyorum yine de çok teşekkür ederim
Durex in su bazlı sade kayganlastiricilari var butun marketlerde satiliyor fiyati yuksek degil uygun doktor önerdi bana katki maddesi yok iliskiyi kolaylastiriyor dedi hatta parmak egzersizleri yaparken onu surunce hic bi agri hissetmiyorum ben sanada tavsiye ederim

Bende aldım bir tane ıslanma konusunda pek sıkıntım yok hatta fitil verdi doktorum rahatlıkla onu yapabiliyorum parmağımla da yapyorum ama gerçk ilişkiye sıra geldiğinde çok kasılıyorum vajina girişinde kesik gibi yara oluşuyor ağrıya dayanablsrm belki devamı gelicek ama dayanamadığım için braktırıyorum kasıklarım yırtılcak gibi oluyor

Allah şifa versin sanada bütün hastalarada insallah sen yine ilkini başarmışsin ben yanima yakıştıramıyorum 2 yildir

Allah şifa versin sanada bütün hastalarada insallah sen yine ilkini başarmışsin ben yanima yakıştıramıyorum 2 yildir
Amin canım inşallah senin kızlık zarın hiç bozulmadı mı inşallah tez zamanda atlatırsınız herşey bizim elimizde birbirimize dua edelim

Yok iki yildir bozulmadi baska care kalmadi parmak egzersizi ile bozuldu cok kotu bir durum du benim icin

Bende yendim cok sukur ya cok. Kolaymis bumu dedim hatta bu kadar kolay olamaz.dedim yani tek care kendini rahat birakmak.ve kaygan olmasi baska birseye ihtiyaciniz yok...

Arkadaşlar merhaba yeni uye oldum 9 aylik evliyim ve iliskiye gremedim psikologa gdiyorum vajinismus degilsin dedi parmak hareketleri yapiyorum ramazan girdigi icin erteliyorum hep sizce gusul gereklimidir parmak egzersizinden sonra sormak istedim Rabbim hepimizin yardimcisi olsun

Arkadaşlar merhaba, ben daha önce yazmıştım o zamanlar 1 aylık evliydim. Şu an 1 aydır kurtuldum bundan ama benim kurtulma sürecim biraz farklı anlatmak istiyorum. Öncelikle parmak egzersizi yaptım sonra mum egzersizi ama hep korka korka rahatsız bi hisle oldu doktora da gitmiştim öncesinde problem yok zarın esnek demişti ve atarax diye bi şurup vermişti. Yine başka bi sebeple doktora gittiğimde oldu mu yendin mi dedi doktor ben de utandığım için evet dedim hadi gel o zaman dedi beni alttan muayene yapmak istedi yok falan dediysem de sadece bakacak diye çıktım o çatala ve bana kocaman bi alet soktu smear testi içinmiş ve o an nasıl korktuğumu anlatamam canım çekildi sandımbir süre bunu atlatamadım ama bi gece eşimle sadece yüzeysel olacak diye düşünürken eşim iki parmağnı soktuğunu söyledi ve şimdi çok rahat merak etme dedi ve o an ona çok güvendim ne olduğunu anlamadan olmuştu. Orası kapalı değil orası onun için yaratılmış hiç korkmayın biraz uzun oldu kusura bakmayın

Kizlar Ben Almanyada yasiyorum bende 3 ay önce vajinismus oldugumu ögrendim, 10 aylik evliyim Parmak egzersizine Sonunda basladim 3gün önce dün orta parmagimi denedim yarisi girdi, Dilatörlerimi siparis ettim yakinda onlarada baslicam, Yenenler varmi? Bana tavsiyede bulunun Allah rizasi icin, Doktor tedavisine piskologa gidiyorum bu 2.seansim. Yenen varmi? Bide biz cocuk cok istiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…