Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

1 aylık benim parmak egzersizinde problem yok sadecd giriş yapamıyoruz
anladım aslında sen daha iyisin o zaman ben gene ilk zamanlar afedersin deliği bile zor buluyodum yani mumla yaparken zorlanıyodum çok,sen bi kademe atlamışsın en azından sende yavaş yavaş penis başını almaya çalış birden belki zorlanırsın,kremle bolca sonra eşin altta sen üstte dene başını az da olsa girdirmeye çalış ben 1-2 ay öyle denedim bende birden alamadım içime

Sanmıyorum ama bilemiyorum da.bi kerede olurmu hemen yumurtlama donemimdeydim az bişey gitti ama

merhaba, bende bu illete tutuldum. yaklaşık 10 gün önce tedaviye başladım. doktorum çok iyi. çok ilgili. eşimle birlikte gittiğimiz seanslardan mutlu ayrılıyoruz. hemen hemen her gün telefonda konuşuyoruz doktorumla. her seferinde bana birden aydınlanma yaşamayı bekleme ve sakın umutsuzluğa kapılma diyor. şimdilik gevşeme, ayna karşısında vücudu ve cinsel organları keşfetme egzersizleri yapıyoruz. bir de vazgeçilmezimiz kegel. sanırım haftaya da tampon ve parmak egzersizlerine başlayacağız. süreç şimdilik idare eder. ama bende hala bir umutsuzluk bir ya işe yaramazsa korkusu var. bu durumu yenen ve iyileşen arkadaşlar siz de böyle düşünüyor muydunuz. sanki işe yaramayacakmış gibi gelmiş miydi?

Yaşamaz olurmuyuz hepimiz yaşadık hemen hemen.her aşama da Hayır bunu yapamam deyip vazgeçip eşimin doktorumun destegiyle her aşamayı geçtim.yılgınlık çok olur ümitsizliğe kapilicaksin elbet ama sakın pes etme hangi duyguları yasarsan yasa devam et bırakma sonradan mutlu olucaksin onu düşün

teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek daha da umut veriyor. dediklerinizi asla kulak arkası etmeyeceğim. umarım en kısa zamanda iyi haberler veririm. aşamaları da burada paylaşacağım belki doktora gidemeyen arkadaşlar olur. ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…