Vajinismus

Vajinismus sorununda çiftler ne yapmalı?
Vajinismus sorununa karşı çiftler ne yapmalı? Vajinismus tedavi edilebilir mi? Vajinismus problemi yaşayan çiftlerin dikkat etmesi gereken hususlar hakkında tüm merak edilenleri Sentez Psikolojik Danışma Merkezi'nden Aile ve Evlilik Terapisti & Cinsel Terapisti Güldane Işık Kavgacı Kadınlar Kulübü TV'ye anlatıyor.

Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıları hastanesinde vajinismus terapisi yapılıyor.
182 yi arayıp Psikiyatri Uzmanı Dr. Özge Şahmelikoğlu Onur' dan randevu alırsanız eğer dışarda binlerce liraya olacağınız tedaviyi bedava olabiliyorsunuz. Hem cok bilgili hem de cok sıcak kanlı bir doktor kendisi. Ne olduğu bilinmeyen tedavilerle zaman kaybedip iyileşme vaadi ile cinsel hayatınızı ve sağlığınızı riske atmayın, paranız da cebinizde kalsın..

adanada nerde tedavi oldun ne yaptılar canım bende adana da oturuyorum yardımcı olur musun
canım bende bu illetten 2 ay önce kurtuldum
adanada nerde tedavi oldun ne yaptılar canım bende adana da oturuyorum yardımcı olur musun
canım ben bu illetten kurtulalı 2 ay oldu Adana kelebek kadın danısmalığa gittim 3 günde bitti okadar rahat okadar kolay geçtiki 1 bucuk yılımı bosa harcamısım suan orası 1 kisiye ücretsiz vajinismus teraisi verecek bi arastır istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…