Lutfen okuyun hayatimin dönüm noktasi !!evlilik bumudur?

Tamam . Benim doğrum bu sadece . Kırmak veya birine hakaret etmedim . Dikkatli olmalarını istedim kendimce . Kişisel bir şey yazmadım . Hepsi aynıdır demedim . Çoğunluk dedim.
Burada bir sürü asker polis eşi var lütfen bu şekilde genel konuşup aşağılayıcı karalayıcı şeyler yazmayın . Benim eşim asker ve yazdıklarınız beni çok rahatsız etti

Ne kadar koparabiliyorsanız koparın. Hakkınızı arayın. Kayın aileye twitter ve getcontact olayını söyleyin. Evi de almaya çalışın. Ya siz yaşarsınız ya da satarsınız. Kayın aile ne halt yiyorsa yesin.

Sizi aldatma olayı olmasa bile koca değilmiş. Aldattığına emin olmayı sadece mahkemede lehinize kullanmak için yapın, boşanmaya karar vermek için değil.

Hayallerimin içeriğini nereden biliyorsunuz
Tahmin ettim 🤣

Kendi ayakları üzerinde durabilen, evlatlarını uzun vadede hickimseye muhtaç olmadan güvence altına alınmış mutlu huzurlu ve sağlıklı bir yuvada, en iyi şekilde yetiştirmeyi planlayan bir anne olmayı mi hayal etmiştiniz?

Yoksa sadece Instagram da kına gecesi, düğün, bilezik, lohusa mevlidi, "koca buldum 🙏" "yeni evimin perdeleri 🥰" "kocişimle haftasonu keyfisi ❤️" "özel hastanede doğum havası 🔥" "musmutlu kocaman bir aileyiz 😍 " videoları hayal edip, hiç önünü arkasını düşünmeden mi bu leş adama ustelik kp evinde olmanıza rağmen arka arkaya bu kadar rahat dogurdunuz?

Ben ilk secenegi hayal ettiğinizi ve evlatlarınızi umursadiginizi hiç düşünmüyorum...

Burada bir sürü asker polis eşi var lütfen bu şekilde genel konuşup aşağılayıcı karalayıcı şeyler yazmayın . Benim eşim asker ve yazdıklarınız beni çok rahatsız etti
Sonuçta hepsine demedim ama yeni alınanlar son dönemde böyle yani yeni evlenecekler için diyorum zaten eski askeriye ile yeni arasındaki farkı eşine sor insan kalitesini anlatsın sana . Aldıkları görgü kuralları okudukları okullar . Şimdi o şekilde değil malesef

Kendi ayakları üzerinde durabilen, evlatlarını hickimseye muhtaç olmadan güvence altına alınmış mutlu huzurlu ve sağlıklı bir yuvada, en iyi şekilde yetiştirmeyi planlayan bir anne olmayı mi hayal etmiştiniz?

Yoksa sadece Instagram da kına gecesi, düğün, bilezik, lohusa mevlidi, "koca buldum 🙏" "yeni evimin perdeleri 🥰" "kocişimle haftasonu keyfisi ❤️" "özel hastanede doğum havası 🔥" "musmutlu kocaman bir aileyiz 😍 " videoları hayal edip, hiç önünü arkasını düşünmeden kp evinde arka arkaya rahat rahat dogurdunuz?

Ben ilk secenegi hayal ettiğinizi hiç düşünmüyorum...
Çok acimasizsiniz çok yapamadınız çünkü

Sonuçta hepsine demedim ama yeni alınanlar son dönemde böyle yani yeni evlenecekler için diyorum zaten eski askeriye ile yeni arasındaki farkı eşine sor insan kalitesini anlatsın sana . Aldıkları görgü kuralları okudukları okullar . Şimdi o şekilde değil malesef
Onun anlatmasına gerek yok çünkü bende görebiliyorum o yaşa ve birikime sahibim . Ama yine de böyle yazmayın sürekli askeri polisi karalayan bir kesim var bu insanların da aileleri vs vs var herşeyi askere polise maal etmeyin . Sokak zaten böyle insanlarla dolu

Mrb hanımlar 27 yaşındayım esim de 28 yaşında esim 5 yıldır uzman cavus ev araba alacağım diye başladı bırakacaktı ve kendisini evi götüremedi belki de götürmek istemedi aldığımız evde de yalnız oturturmadi annesi ve babası ile oturuyorum 4 yıldır ve mesleği bırakmayacağım diyor onlarla da anlaşamıyorum artik melek olsa kanadi çarpar hesabı esim tam anneciymis babası ile arası çok ta iyi değil onlar için orda onlar için birseyler yapmaya çalışıyor yaranmaya çalışıyor beni değil de onları memnun ediyor ne zaman onlarla anlasamayim hep kusurlu benimdir ve esim de küsme huyu var ararm açmaz bi yazarım engeller ve annesi ne zamana kızar ara barış derse öyle arar farkına vardım ve aramız iyidi hani sevdiğini hissederdim (,belki yaniliyorum)seviyorum da ve bi ara bu Twitter hesabı açmış resmini fln paylaşmış arkdsm msj attı ki esinin adına biri hesap açmış adını da farklı yazmış tabi uyanık bende açtım hesap oynattim bunu baktim ki gerçekten esim tabu kavga ettim inkar geldi neymiş efendim arkadaşının nişanlısını deniyorlarmis arkadaşı bile aradi beni bisuru yeminler bir şekilde yemis gibi yaptm ama hep içim içimi yedi bunun üzerinden 2 yıl geçti ayda 3 4 kez kavga ederiz bu parayı babasına veya annesine atar başlarda ses etmedim ama baktm bana gönderdiği paranın değeri bile yok düşünün kisisel karti bilr bu sene aldim babası veriyordu o paradan harclik son patlama hamilelikte oldu ikinci olmadı aradab çok zaman geçti doktor doktor gezdirdi olsun diye diyorum şimdi ne salağım böyle bir ilişkiye batan gemiye yolcu çok kötü hissediyorum hamileyken çok değişti esim umursamadı beni zaten hormonal tavan dogum parasını fln başıma kalkınca ipler koptu ve ben seni istemiyorum sevmiyorum dedim sinirden bitsin dedim bisuru şey saydım ve izine geldi yine aramız berbat geri gitti dargın ayrıldık ben anneme geldim gözü korkar diye bana eve dön dedi bende ya mesleği birak yada ailen ile oturmak dedim kabul etmedi seni çekemem diyerek bosanmak istediğini söyle di ailene söyle yoksa ben ararım dedi ben demeyince annemi arayıp demiş ve hayatında biri olduğunun suphesindeyim getcont diye uygulama var bunu sevgili niyetinde kaydeden olmuş yıkıldım tabi ve ben gidersem akli başına gelir dedim bu onu fırsata cevirdi anlayacaginiz dava açmıyor ve ben açacağım benden bekliyormuş onu da anlamadım avukat ile görüştüm hatta eşimi de aradi kabul etmiş oda yine ben ciddiye binince belki yine korkar sandim adam beni sildi atti bu şekilde ve çok zor hamilelik geçiriyorum stresten doğuma az kaldı bunları yaşattı ama içimde ona sevgi var kopamıyorum kendime çok kızıyorum beni sildi atti ne arıyor ne yazıyor bebegi bilr sormuyor istemiyorum soğudum diyor bi an da olur mu öyle kaç yıllık esiyim hele ki beraber vakit bile geçiyormiyoruz neyin bikkinligi bahane değil mi sizce?şuan tam olarak bosaniyoruz oda avukat tutmuş ailem destek şükür ki ve ben yıkıldım bittim umudum hayallerim bitti hakkınızı helal edin çok uzun biliyorum bosanirsam nasıl bir hayat bekliyo beni korkuyorum ne pislik adammış narsisit Videolarına bakıyorum benziyor kizlwr fikir verin
Adam başkasını bulmuş. Boşan ama evde eşyada altın vs ne varsa hiçbirinden hakkını almadan bırakma. Bu tiplerin canını en çok paralarının gitmesi yalıyor. Ahlaksız herif

Nerden biliyorsun yaşamadığımi? ...Belki yaşadığım için, gördüğüm için, izlediğim için, çocuklarının ve senin geleceğini tahmin edebildiğim için yazıyorum bunları? Kendine gel, o iki çocugu madem dogurdun, sadece "sana" ihtiyaçları var, saçma sapan hayallerinin yasını tutmanın vakti değil....Pislik kocanı affedip, o cehenneme o çocukları tekrar sokup, oraya geri dönersen de buraya sakın yazma, daha ağır konuşurum...

Öyle çünkü . Geneli öyle .
Benim eşim yüksek lisans mezunu ve komiser 18 yıllık emniyet mensubu bir kere belinde silahını göremezsiniz iş haricinde.

istisnalar kaideyi bozmaz.

Neymiş polis asker fazla alıyormuş kim demiş onu herkes 8-5 çalışırken onların mesai kavramı bile yok ne için sizin gibilerin asayişini sağlamak için ama anlayana tabiki!!
Kırsalda da büyümedi.(büyüseydi de gocunmazdik sizin gibi sığ düşünceli değiliz)
Ozaman lütfen toplamaya bak mutlaka bir yerde falso verecektir.

Baştan bile bile lades, anlamakta çok zorlanıyorum. Evlenmek demek ev açmak demektir, neden kayınvalide ve kayınbaba ile aynı evde yaşıyorsunuz, bu saçmalığı nasıl kabul edebiliyorsunuz? Birlikte yaşayıp da huzur bulan hiçbir kadın yok. Aynı hata her gün yine çoğu kadın tarafından yaşanıyor. Böyle bir şey yok, ev açamıycaksanız evlenmeyin. Ayrıca eşinizin yanında niye değilsiniz, asker de olsa görev yerinde lojmanda, kiralık evde kalabilirdiniz. Eşiniz de zaten ahlaksızın teki. Hamile karısı var, hem anne-babasının yanında hem de aldatma söz konusu. Boşanmak için yeterli nedeniniz var, kesinlikle boşanın.

Ağlamayı dövünmeyi bırakın da hasar tespiti yapın. 2+2'yi toplayın, strateji belirleyin. Ev kimin adına? Kredisini borcunu eşiniz ödüyorsa evlilik birliği içinde alınmıştır, yarısı sizin. Ben siz olsam anasını babasını atardım evden. Ailene kalacak yer bul ben bu evde 2 çocuğumla yaşıycam, bakın başınızın çaresine derdim. Gitmezlerse de polis çağırır gönderirim. İntikamsa alın intikam. Askeri personelse maaşını eline alır almaz önce nafakayı yatırtırım. Yok hem krediyi hem nafakayı ödemem diyorsa da evi sattırırım hakkımı alırım.

Yaşamadınız, başınıza gelmedi vs. ona buna atarlanmayın. Millet eş ailesinin evine gitmeyi yaşamayı kabul etmiyor siz kalkmış ev aldıktan sonra aileyle oturmaya başlamışsınız. Bu zamana kadar kaldırmışsınız, adam aldatınca mı ağır geldi? Otur anamla babamla ben yokum diyen adamı boşamanız gerekirdi ama çocuk üstüne çocuk. Hala da seviyorum ediyorum hazmedemiyorum... Ben hatalarımın bedelini ödemeye razıyım ama hatamın bedelini çocuğuma ödetemem. Onun hakkına giremem. Siz de öyle yapın ve kalkın artık ayağa hayatınızla ilgili kararlar alın. Yarın sizden boşanır yollar ailenizin evine, o evde anne babası yaşar, sizi aldattığı kadınla ev dizer evlenir. Bir çocuk da ondan yapar ve masa başı işe geçer. Bunu mu yaşamak görmek istiyorsunuz? Hiç mi karar verme yetiniz yok sizin?

Benim eşim yüksek lisans mezunu ve komiser 18 yıllık emniyet mensubu bir kere belinde silahını göremezsiniz iş haricinde.

istisnalar kaideyi bozmaz.

Neymiş polis asker fazla alıyormuş kim demiş onu herkes 8-5 çalışırken onların mesai kavramı bile yok ne için sizin gibilerin asayişini sağlamak için ama anlayana tabiki!!
Kırsalda da büyümedi.(büyüseydi de gocunmazdik sizin gibi sığ düşünceli değiliz)

Ozaman lütfen toplamaya bak mutlaka bir yerde falso verecektir.
Fazla alıyor demedim . Hepsi aynı demedim . Sadece garanti maaşı var diye polis veya asker ile evleneceksen dikkat edin dedim . Polis kötüdür asker kötüdür demem milliyetçi bir görüşe sahibim ve askerlere inanılmaz saygı duyarım . Fakat yeni gelenler açıktan dolayı malum olaydan sonra işler değişti kaliteli aileler çoçuğunu eskiden asker yapmak isterdi askeri liseler çok zor girilen yerlerdi . Eğitimleri kaliteleri mükemmeldi . Artık işler değişti . Artık daha malum kesim çoçukları garanti maaş diye gönderiyor eskisi gibi idealist insanlar değiller sadece para için yapan çoğaldı . Ve alım şartları eğitimleri değişti . Kimseyi kırmak istemiyorum cidden sadece yeniler için biraz daha dikkat lazım .

X