Vajinismus

İstediğin kadar parmağını sok ben hiç parmakla yapmadım...
Kendime vajinismus Seti ısmarladım ve kendi kendime yendim.
12.07.2016 den beri çok şükür yendim ve rahat bir şekilde eşimle ilişkiye giriyorum sanki hiç hasta değilmişim gibi

Dogrudur canim ama o set dedigin dilator sanirim. Ben hepsini gectim en sondayim artik. Bundan bahsediyisan eger

Bu set nasıl kullanıliyor ve siz ne kadar zamanda yendiniz bu rahatsızlığı kullanımı ni anlamadım Ben içeri mi sokuluyor o şekildeyse hiç ilişkiye girmeyen biri nasıl yapar yardımcı olmanızı rica ederim

Dilatör Seti 6 boy var küçükten büyügüne kadar.
Nefes alıp vermek cok ma çok önemli ocine alınca dikkat etmelisin nefes verince vajina aciliyor alincada kapanıyor

kızlar zeytinyağı kullanın cok faydasını görürsünüz kayganlık verdiği için deneyin ve ıkının ıkınırken zaten oluyor ve sakin olun inanın abarttığımız kadar değilmiş bende 1 bucuk yıl sonra yendim

Ya kizlar yaziyim mi yazmiyim mi bilemedim ama en iyisi ben yazayim fikri bilgisi olan arkadaslarim da bilgi versin bana lutfen .
Simdi vajinusmus konularini okuyorum internetten arastiriyorum vajin olan arkadaslar sanirim islanma olsun olmasin iliskiye kesinlikle giremiyorlar heralde .
Doktora hic gitmedim 6 aylik evliyim heralde yeni evliyim vucut anca alisacak diye dusunup zaman verdim kendime o yuzden de doktoru ihmal ettim onemsemedim pek en son care giderim dedim ama soyle anlatayim size
Ben esimle iliskiye normal sartlarda giremiyorum. Ama burada bazi arkadaslarin anlattigi gibi bacagimi kapatiyorum dokunduramiyorum kendim bile bakamiyorum dokunamiyorum gibi sikintilarim olmadi hic .
Kayganlastirici jel kullandigimiz surece rahatlikla iliskiye girebiliyorum.

Yani ilk temasta birazcik yanma illaki oluyo fakat oyle dayanilmayacak gibi de degil . Biraz daha ilerledikten sonra acisiz iliski yasiyorum .

Burdaki vajinusmus konularini okumadan once kendimi vajinusmus diye adlandirdim son zamanlar fakat arkadaslarin anlattigi gibi yaklastirmama dokundurmama korkma bacaklari kapatma eşi itme gibi olaylarim hic olmadigi icin aklim karisti .

Şimdi sizce ben vajin mi sayiliyorum , yoksa sadece islanma sorunum mu var ?

Ya kizlar yaziyim mi yazmiyim mi bilemedim ama en iyisi ben yazayim fikri bilgisi olan arkadaslarim da bilgi versin bana lutfen .
Simdi vajinusmus konularini okuyorum internetten arastiriyorum vajin olan arkadaslar sanirim islanma olsun olmasin iliskiye kesinlikle giremiyorlar heralde .
Doktora hic gitmedim 6 aylik evliyim heralde yeni evliyim vucut anca alisacak diye dusunup zaman verdim kendime o yuzden de doktoru ihmal ettim onemsemedim pek en son care giderim dedim ama soyle anlatayim size
Ben esimle iliskiye normal sartlarda giremiyorum. Ama burada bazi arkadaslarin anlattigi gibi bacagimi kapatiyorum dokunduramiyorum kendim bile bakamiyorum dokunamiyorum gibi sikintilarim olmadi hic .
Kayganlastirici jel kullandigimiz surece rahatlikla iliskiye girebiliyorum.

Yani ilk temasta birazcik yanma illaki oluyo fakat oyle dayanilmayacak gibi de degil . Biraz daha ilerledikten sonra acisiz iliski yasiyorum .

Burdaki vajinusmus konularini okumadan once kendimi vajinusmus diye adlandirdim son zamanlar fakat arkadaslarin anlattigi gibi yaklastirmama dokundurmama korkma bacaklari kapatma eşi itme gibi olaylarim hic olmadigi icin aklim karisti .

Şimdi sizce ben vajin mi sayiliyorum , yoksa sadece islanma sorunum mu var ?

Bana ulaş istersen bir kaç gün önce burdan bir arkadaşa daha yardımcı oldum artik o vajiden kurtuldu gelin oldu

Ben yendim canım darısı sana insallah
Bir buçuk yıl uğraştım her gittiğim yer parmak egzersizi dedi ama yapamadım.epc hastanesin de parmak egzersizi olmadan tedavi ettıklerını duymuş kaynanam o götürdü bizi iki günde çözdüler şükür

X