Lutfen okuyun hayatimin dönüm noktasi !!evlilik bumudur?

Yazik olmuş
Sizde yanlış blöf yapmışsınız
Adam zaten gözden çıkarmış sizi
2. Bebek geliyor diyorsunuz buna artık bir şey diyemiyorum neden yaptınız demek istemiyorum haddim değil ama yapmamaliydiniz

Dünya onun üstüne kurulmamış
Size yaptığı tam bir haksızlık Allah ondan çıkarır bosverin

Ne olursa olsun ayrı yasamamaliydiniz burdan yeni evlenecek kızlara da ders olsun devlet hiç bir zaman askere polise sen gel karın gelmesin demez nerde görev yapıyor olursa olsun eslerinizi yalnız bırakmayın

Mrb hanımlar 27 yaşındayım esim de 28 yaşında esim 5 yıldır uzman cavus ev araba alacağım diye başladı bırakacaktı ve kendisini evi götüremedi belki de götürmek istemedi aldığımız evde de yalnız oturturmadi annesi ve babası ile oturuyorum 4 yıldır ve mesleği bırakmayacağım diyor onlarla da anlaşamıyorum artik melek olsa kanadi çarpar hesabı esim tam anneciymis babası ile arası çok ta iyi değil onlar için orda onlar için birseyler yapmaya çalışıyor yaranmaya çalışıyor beni değil de onları memnun ediyor ne zaman onlarla anlasamayim hep kusurlu benimdir ve esim de küsme huyu var ararm açmaz bi yazarım engeller ve annesi ne zamana kızar ara barış derse öyle arar farkına vardım ve aramız iyidi hani sevdiğini hissederdim (,belki yaniliyorum)seviyorum da ve bi ara bu Twitter hesabı açmış resmini fln paylaşmış arkdsm msj attı ki esinin adına biri hesap açmış adını da farklı yazmış tabi uyanık bende açtım hesap oynattim bunu baktim ki gerçekten esim tabu kavga ettim inkar geldi neymiş efendim arkadaşının nişanlısını deniyorlarmis arkadaşı bile aradi beni bisuru yeminler bir şekilde yemis gibi yaptm ama hep içim içimi yedi bunun üzerinden 2 yıl geçti ayda 3 4 kez kavga ederiz bu parayı babasına veya annesine atar başlarda ses etmedim ama baktm bana gönderdiği paranın değeri bile yok düşünün kisisel karti bilr bu sene aldim babası veriyordu o paradan harclik son patlama hamilelikte oldu ikinci olmadı aradab çok zaman geçti doktor doktor gezdirdi olsun diye diyorum şimdi ne salağım böyle bir ilişkiye batan gemiye yolcu çok kötü hissediyorum hamileyken çok değişti esim umursamadı beni zaten hormonal tavan dogum parasını fln başıma kalkınca ipler koptu ve ben seni istemiyorum sevmiyorum dedim sinirden bitsin dedim bisuru şey saydım ve izine geldi yine aramız berbat geri gitti dargın ayrıldık ben anneme geldim gözü korkar diye bana eve dön dedi bende ya mesleği birak yada ailen ile oturmak dedim kabul etmedi seni çekemem diyerek bosanmak istediğini söyle di ailene söyle yoksa ben ararım dedi ben demeyince annemi arayıp demiş ve hayatında biri olduğunun suphesindeyim getcont diye uygulama var bunu sevgili niyetinde kaydeden olmuş yıkıldım tabi ve ben gidersem akli başına gelir dedim bu onu fırsata cevirdi anlayacaginiz dava açmıyor ve ben açacağım benden bekliyormuş onu da anlamadım avukat ile görüştüm hatta eşimi de aradi kabul etmiş oda yine ben ciddiye binince belki yine korkar sandim adam beni sildi atti bu şekilde ve çok zor hamilelik geçiriyorum stresten doğuma az kaldı bunları yaşattı ama içimde ona sevgi var kopamıyorum kendime çok kızıyorum beni sildi atti ne arıyor ne yazıyor bebegi bilr sormuyor istemiyorum soğudum diyor bi an da olur mu öyle kaç yıllık esiyim hele ki beraber vakit bile geçiyormiyoruz neyin bikkinligi bahane değil mi sizce?şuan tam olarak bosaniyoruz oda avukat tutmuş ailem destek şükür ki ve ben yıkıldım bittim umudum hayallerim bitti hakkınızı helal edin çok uzun biliyorum bosanirsam nasıl bir hayat bekliyo beni korkuyorum ne pislik adammış narsisit Videolarına bakıyorum benziyor kizlwr fikir verin
Yine bi uzman konusu Bu uzman çavuşların hiç mi normali yok etrafımda kav tane varsa aşırı sorunlu aile hayatları var. Atam sizi gözden çıkarmaya dünden Razıyken bir zahmet geri dönmeyin ailenizde arkanızda zaten. Aldığı paranın onda birini size koklamayan adam için fazla hırpa alıyorsunuz kendinizi

Yine bi uzman konusu Bu uzman çavuşların hiç mi normali yok etrafımda kav tane varsa aşırı sorunlu aile hayatları var. Atam sizi gözden çıkarmaya dünden Razıyken bir zahmet geri dönmeyin ailenizde arkanızda zaten. Aldığı paranın onda birini size koklamayan adam için fazla hırpa alıyorsunuz kendinizi
Şuan hersey çok taze iyi düşünemiyorum dediğim gibi hormon lar da yüksek ne yapamayacağımi bilmediğim donemdeyim

Şuan hersey çok taze iyi düşünemiyorum dediğim gibi hormon lar da yüksek ne yapamayacağımi bilmediğim donemdeyim
Sizi anlıyorum hamilelik başlı başına çok zor bir süreç kaldı ki yaşadıklarınız da basit seyler değil . Ama aile desteği aşırı önemli bu gibi olaylarda siz o evde mutlu değilsiniz kocanız yanınızda yok sadece anne babasına hizmet için varsınız belki e madem öyle öz anne babanızla yaşayın

Siz zaten evli degilmissiniz ki
Adam arada cocuk yapmaya gelmis
Kp kvdeden ayrilinca sarsildim deseniz daha yerinde olurdu
Onlarla evliymissiniz cunku
Ikinci cocuk icin de doktor doktor gezmissiniz adam hic cocuk yokken de berbatmis yani neden o zaman cekip gitmediniz hayret birseysiniz neyse olan olmus bosanin alin nafakanizi yapacak birsey yok su saatten sonra
Hala aramiyor diyorsunuz adam leş sizde akbaba degilsiniz ins

Alınan ev kimin üstüne? Babasının anasının üstüne yaptıysa o iş yaş, hemen öğrenin.

Böyle bir hayata 2. Çocuğu neden getirdiniz? Allah büyük diyorsunuz da yazık değil mi şimdi bu saçma sapan adamdan yapmışsınız bir tane daha... Seviyorum meviyorum geçin bunları, çocuklarınıza nasıl bakacaksınız onun planını yapın.

Alınan ev kimin üstüne? Babasının anasının üstüne yaptıysa o iş yaş, hemen öğrenin.

Böyle bir hayata 2. Çocuğu neden getirdiniz? Allah büyük diyorsunuz da yazık değil mi şimdi bu saçma sapan adamdan yapmışsınız bir tane daha... Seviyorum meviyorum geçin bunları, çocuklarınıza nasıl bakacaksınız onun planını yapın.
Yok onun üzerine eminim şuan kredi kartı bdnde ondan harcama yapiyorum

Adam size ailesinden ayrı ev tutsun maaşından geciminizi sağlasın en azından çocuklar ele dala gelene kadar boyle geciminizi saglayin.

Hayir en güzel yaşlarım hayallerim umutlarım insanim değil mi sonuçta goremiyor yanlislari sevince
Tatlım sen kendi hayallerini umutlarını boşver şimdi...Adam seni s.ktr etmese gayet mutluymuşsun zaten, senin bütün hayallerin de umutların da gayet gerçekleşmiş ..Sen asıl göz göre göre leş gibi bir hayata mahkum ettiğin o iki çocugu mu düşünsen birazcik artık?...Hamilesin diye ağır konuşmak istemiyorum ama çok merak ediyorum....Çocuklarin için hiç mi vicdan azabı çekmiyorsun? Nasıl hala kendini ve hayallerini dusunebiliyorsun? Enteresan yani...

Tatlım sen kendi hayallerini umutlarını boşver şimdi...Adam seni s.ktr etmese gayet mutluymuşsun zaten, senin hayallerin de umutların da gerçekleşmiş...Sen asıl göz göre göre leş gibi bir hayata mahkum ettiğin o iki çocugu düşün artık...Hamilesin diye ağır konuşmak istemiyorum ama çok merak ediyorum....Çocuklarin için hiç mi vicdan azabı çekmiyor musun? Nasıl hala kendini ve hayallerini dusunebiliyorsun? Enteresan yani...
Hayallerimin içeriğini nereden biliyorsunuz

Ön yargılarımı yıkmaya çalışıyorum ancak uzman çavuşlarla ilgili bu kaçıncı konu sayamadım. Nedense mesleği eşten uzakta olmasını gerektirdiğinde erkekler eş aramaktan çok kendine köle aramaya başlıyor. Eve bir kadın oturtuyor ve genelini anne babasına hizmetçi olarak bırakıyor. Canı istediğinde eşe iyi canı istediğinde kötü davranıyor nasıl olsa kadın gidemez cesaret edemez diyerek. Ardından da kendine mecbur kılmak için çocuk diye kendileri diretiyor ve kadın ayrılacağı zaman ilk küçücük kuzusunu düşünmeye başlıyor. Kadınlar olarak zaten çocuk istemeye ve sevmeye meyilliyiz kanımızda var ve bunu kullanıyorlar. Eve her türlü iş için bir kadın bırakıp, gittikleri her limanda bir çiçek koparıyorlar. Çok klasikleşti benim için artık bu konu. Her konu başında eşim uzman çavuş diyenin konu devamını böyle tahmin ediyorum. Genelde de eşlerini yaşları küçükken gözü açılmadan kandırmış evlenmiş oluyorlar. Sizin adınıza çok üzüldüm. Umuyorum ki çocuğunuzla güzel bir hayatınız olur.

Bundan sonrasında çocuğunuzla ilgileneceksiniz boşanma sonrası hayat. Önünüzde yakın zamanda bir doğum var ve doğumdan sonra kucağınıza alırsınız anne babanız ne güzel size destek olmuş. Eviniz var yurdunuz var. Çocuğunuzla kendinize bir gelecek inşa etmeye başlarsınız bu noktadan sonra. Ümitsizliğe kapılmayın, ilk defa hamileyken boşanan ya da yeni doğanla boşanan siz değilsiniz. İlla ki tecrübeli annelerimiz var kk da size yol gösterirler.
Sadece burayı okuyan evlenmemiş tüm kadınlara diyebileceğim asker ve polis ile evlenirken binlerce kez düşünmeleri . Mesela benim köyüme gittiğimde hepsi asker yada polis oldu maaşı var diye evleniyorlar . Ama o işe girmeseler tek yapabilecekleri iş yoktu köylü zihniyeti anneleri yemeği önüne koyar işleri yapardı tek kendini geliştirdikleri konu yoktu çoğu okumadı yada kötü yerlerde okudu . Ayakkabı elbise ile hava atıyorlardı şimdi telefon araba ile işte bu kadar kötü hayatı hiç bilmeyen insanlarla evlenenlere sözüm iyice tanıyın hayat görüşünü sizinle aynı olduğu noktalara bakın .

Kumarbaz eşleri olan kadınlara bakın maddi sorun yaşayanlara bakın hep polis asker . Analiz edilse neler olur . 2 yıl önce intiharları vardı sürekli arada bazıları eşlerinide öldürüp intihar ediyordu dikkat edin evlenirken bunlar maaş için gidip zaten hayatlarında hiç bir şey olamayan insanlar yani para çok önemli bu tipler için hayatı bilmiyorlar ki . Nerde ne yenir nereye gidilir görmemişler insani ilişkileri zayıf hiç sosyalleşmemişler vs . Ya geçen hafta izmirin göbeğinde bir yerde yemek yiyip eve geçeceğim bir tip geldi silah belde tıfıl bir çoçuk tişörtü içine sokmuş silah ve kelepçe görülsün diye ordada üniversite var . işte kendince üniversiteli kız ayarlıcak ... Ben utandım onu öyle görünce düşünün . Bu işte özet.

Kumarbaz eşleri olan kadınlara bakın maddi sorun yaşayanlara bakın hep polis asker . Analiz edilse neler olur . 2 yıl önce intiharları vardı sürekli arada bazıları eşlerinide öldürüp intihar ediyordu dikkat edin evlenirken bunlar maaş için gidip zaten hayatlarında hiç bir şey olamayan insanlar yani para çok önemli bu tipler için hayatı bilmiyorlar ki . Nerde ne yenir nereye gidilir görmemişler insani ilişkileri zayıf hiç sosyalleşmemişler vs . Ya geçen hafta izmirin göbeğinde bir yerde yemek yiyip eve geçeceğim bir tip geldi silah belde tıfıl bir çoçuk tişörtü içine sokmuş silah ve kelepçe görülsün diye ordada üniversite var . işte kendince üniversiteli kız ayarlıcak ... Ben utandım onu öyle görünce düşünün . Bu işte özet.
Neden böyle saçma sapan genellemeler yapma ihtiyacı hissediyorsunuz ?

X