Vajinismus

huzurummmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
136
37
Kızlar ne olur yardım edin aylardır vajinismus derdi ile bogusuyorum ama gün geçtikçe bu dert yerini bebek sahibi olamamaya bıraktı artik vajinismusu kabul etmis gibiyiz ama eşim ve ben bir evladımız olsun diye yanıp tutusuyoruz Rabbim hayırlısı ile nasip eder inşallah vajinismus olup da hamile kalanlar varsa fikirlerini paylaşabilir mi

Tatlim bence hamile kLmakdan cok vaji.yenmeyi dusun dene cunku ewliligi. Altin kurali sewdigin adamla iliski yasamak .
Bebk sahibi elbet olurssun ama oylede boylede kalankar vardir mutlaka bu sekilde ama sen sorunu yenmenin yollarina bak .
Zamaninda vaji . yenmis biri olarak soyluyorum bunlari sana

Haklısın canım önce yenmek lazım ama su an bunu asamiyorum ışte ben de bir ümit hamile kalır mıyım diye düşünüyorum

Seni o kadar iyi anlıyorum ki.. Ben biraz olsun anestezi spreyi sıkarak aştım o kadar ürkmüyorum artik.. Cocuk istiyorum bende anestezi yoluyla giris yapıldı vajiye korunmasiz simdi bekliyoruzz adet günümü

Seni o kadar iyi anlıyorum ki.. Ben biraz olsun anestezi spreyi sıkarak aştım o kadar ürkmüyorum artik.. Cocuk istiyorum bende anestezi yoluyla giris yapıldı vajiye korunmasiz simdi bekliyoruzz adet günümü
Kendiniz mi yaptınız doktor kontrolünde mi acaba bir de sprey uyusturuyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…