Vajinismus

Kızlar ne olur yardım edin aylardır vajinismus derdi ile bogusuyorum ama gün geçtikçe bu dert yerini bebek sahibi olamamaya bıraktı artik vajinismusu kabul etmis gibiyiz ama eşim ve ben bir evladımız olsun diye yanıp tutusuyoruz Rabbim hayırlısı ile nasip eder inşallah vajinismus olup da hamile kalanlar varsa fikirlerini paylaşabilir mi
Seni çok iyi anlıyorum, ben de çok çekmiştim, şimdi doktoruma dua ediyorum her gün iyi ki kapısını çalmışız. İyi bir doktor kontrolünde aşabilirsin bu sorunu, arzu edersen doktorumun adını verebilirim sana. Çok geçmiş olsun…

Seni çok iyi anlıyorum, ben de çok çekmiştim, şimdi doktoruma dua ediyorum her gün iyi ki kapısını çalmışız. İyi bir doktor kontrolünde aşabilirsin bu sorunu, arzu edersen doktorumun adını verebilirim sana. Çok geçmiş olsun…

Çok teşekkür ederim doktorun ismini öğrenmek isterim artık doktora gitmeden olmayacak sanırım

Çok teşekkür ederim doktorun ismini öğrenmek isterim artık doktora gitmeden olmayacak sanırım
Doktor Selahattin Mısırlıoğluydu benim doktorum, kesinlikle öneriyorum. Şişli’de, Özel Kadıoğlu hastanesinde çalışıyor. Çok faydasını göreceksin. Tekrar geçmiş olsun…

Kızlar ne olur yardım edin aylardır vajinismus derdi ile bogusuyorum ama gün geçtikçe bu dert yerini bebek sahibi olamamaya bıraktı artik vajinismusu kabul etmis gibiyiz ama eşim ve ben bir evladımız olsun diye yanıp tutusuyoruz Rabbim hayırlısı ile nasip eder inşallah vajinismus olup da hamile kalanlar varsa fikirlerini paylaşabilir mi
Kızlar lütfen bana da yardımcı olun vajinismusum parmağımı sokuyorum ama eşimle olmuyor yardım çok kotuyun

Elimizden geleni yardim ederiz canim sakin umitsizlige kapilmayin sabirla basaracaksiniz insallah

Offf ya gerçekten olmuyor bnde 7 aylık evliyim ama asamiyorum bi türlü. Psikoloğa da gittim ama çözüm olmadı. BM maalesef parmak sokma egzersizlerini yapamıyorum. Başka aparatlarla da denemeye çalıştım başaramadım.

Offf ya gerçekten olmuyor bnde 7 aylık evliyim ama asamiyorum bi türlü. Psikoloğa da gittim ama çözüm olmadı. BM maalesef parmak sokma egzersizlerini yapamıyorum. Başka aparatlarla da denemeye çalıştım başaramadım.
Selamünaleyküm canım sana yardımcı olabilirim.bende 1 sene sonra atlatmıştım seni çok iyi anlıyorum.her gece ağlıyordum.ama inanki olduktan sonra bu muydu dedim.kendini hiç kasma hatta ıkın nefes egzersizlerini yap.serçe parmağınla başla parmak egzersizlerine.sonra sırasıyla bebe yağı kullan çok işe yarıyor.korkma hiç inanki o korkular hep boş olucak Allahın izniyle onu düşünerek asla ilişkiye girme akışına bırakmaya çalış.Allah yardım ediyo canım Allaha emanet

Selamünaleyküm canım sana yardımcı olabilirim.bende 1 sene sonra atlatmıştım seni çok iyi anlıyorum.her gece ağlıyordum.ama inanki olduktan sonra bu muydu dedim.kendini hiç kasma hatta ıkın nefes egzersizlerini yap.serçe parmağınla başla parmak egzersizlerine.sonra sırasıyla bebe yağı kullan çok işe yarıyor.korkma hiç inanki o korkular hep boş olucak Allahın izniyle onu düşünerek asla ilişkiye girme akışına bırakmaya çalış.Allah yardım ediyo canım Allaha emanet

Çok teşekkür ederim. Ama bn maalesef beceremiyorum. Bebe yağıyla deniyorum zaten ama parmagimi bir türlü içeri itemiyorum. Nefes ve ayna egzersizlerini yaptım. Dokunmada da sorun yok. Ama iş parmak sokma egzersizine gelince tıkanıyorum. Ocak ayından beri aynı noktadayim hiç ilerleme yok.

Haklısın canım önce yenmek lazım ama su an bunu asamiyorum ışte :KK43: ben de bir ümit hamile kalır mıyım diye düşünüyorum
Canim biraz gec olacak ama , bende eski bur vajinismus olarak yazmak istedim. Ben iki senelik ewliyim ve daha yedi ay once yendim o illeti. Simdi 1 aylik hamileyim. Oncelikle rabbim tum isteyenlere versin. Vajiye gelince ben neler cektim o illet yuzunden. Pskolojim alt ust olmustu. Ve vajiyi ole yendim ki hic anlamadim bile. Ameliyat bile olmustum onun da bi faydasi olmamisti. Detayli anlatmak isterim belki bi cesaret gelir sanada. Istersen ozelden ulas bana sana anlatayim. Bende diyodum ben asla kurtulamicam bundan diye. Inan bana nelerr yasadim neler.. ama simdi anliyorum ki o iki seneme yazik etmisim. Aslinda hic bisey yokmus. Daha erken anne adayi da olabilirdim. Ama nasip kismet tabi. Eger konusmak istersen ozelden ulasabilirsin.

X