Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Canım leylak herseyi anlatmış ben 25 ocakta kurtuldum hem de 12 sene sonra en fazla 1,2 günde yeneceksin ve eve geldikten 1 hafta içinde ise her sey mükemmel olacak bana inan Murat bey mükemmel biri oradan hüsranla dönmek yok allahın izniyle ama biran önce randevu al anca sıra gelir.

İnanıyorum canım inşallah:)

Yeni kurtulmuşsun sende ne mutlu sana cnm çok sevindim allah başka dert vermesin..Randevumu aldım 8 mart:)

canım sende kendini şimdiden yenmiş say bende geçen yıl 13 martta kurtuldum bu hastalıktan hadi iyi haberlerini bekliyoruz seninde canım

Valla öyle sayıyorum inşallah da öyle olur cnm ne mutlu sana bebiş varmı:)

arkadaşım randevu almakla çok mantıklı bir iş yapmışsın, sonrasında Murat beye hep dua edeceksin inan bana :) ben 17 ocakta gıtmıştım ve şu anda o kadar rahatım kı sankı bu sorunu daha önce hiç yaşamamış gibiyim, 1 haftada bile normale dönüyorsun zaten :)

Gerçekten mi cnm tebrik ederim senide..İnan o kadar merak ediyorum ki 8 marttan sonraki ruh halimi:)Çok heyecanlıyım bir an önce gelsin o gün..Hipnozdan sonra mı çok rahat oluyor cnm aparatı sokmak biraz tedaviden bahsedermisin ne yapayım ne yapmayım:)

bende aparatlarla denıyorum 11 cmlık aparatı sonuna kadar alıyorum ama esıme gelınce sadece yarısını alıyorum ılerleyınce ınanılmaz baskı ve acı oluyo bunu nasıl astınız acaba bende mı anestezi yaptırsam

Canım burdaki kızlar doktor tedavisiyle yenmişler maşallah 11 cm kadar alıyorsan olması lazım ama pek bilgi veremiycem bu konuda ben hiç evde denemedim denemeyede hiç cesaretim yoktu murat ulusoya gidicem...

evet cnm doktor beyin verdiği telkinlerle çok rahat alabiliyorsun aparatları. ben hipnoz olmadığımı sanmıştım ama otele gıdıpte aparatı içime aldığımda ağladım sevinçten :) ki oraya birşey girmesi düşüncesi bile beni acayip korkutuyordu. çok şükür atlattım, darısı senin başına inşallah, murat beye ve kendine güven gerisi çorap söküğü gibi geliyor zaten. gelişmeleri de bizimle paylaşırsın :)

cnm ilk başta o baskı hissi oluyor ama bunu deneyim sayısı arttıkça alışıyorsun ve o baskı ve acı hissi kayboluyor, eşinin tamamen girmesine biraz olsun tahammül et ve derin nefes alıp ver her nefes verdiğinde kolayca içine girecek zaten o baskı ve acı hissini de zamanla yeneceksin orası hiç açılmamış olduğu için o baskı ve acı hissi oluyor, 11 cmlik aparatı alıyorsan sen baya iyi durumdasın zaten

Anladım cnm tamam mutlaka yazıcam:)

Arkadasımmmmm giremedim nete kusuruma bakma ama arkadaslar boş bırakmamış :) Randevunu almışsın coooooook sevindim :) bir vajinismus daha sona erdi sayıyorum :) Emin ol önce Allahın izniyle ve Murat beyin tedavisi ile sonuçlanıyor hersey. Bak şunu da bil doktor aparatı verip otele dönerken diyosun ki yok ya bana olmadı bişey ben yapamam bunu falan ama göreceksin :) Sen de burdan yazacaksın :) Ben 7 aylık evli olduğum için ve de eşimde erken boşalma sorunu oldugu için henüz cocuk düşünmüyorum. Erken boşalma cocgua engel degil ama ben adamakıllı bi cinsel hayat yaşamak istiyorum o yüzden önce bunu bi halledelim istiyorum. Rahatca bi cinsel hayata kavuştuktan sonra cocuk istiyorum inşallah.

gercektenmi bende cuma gunune alttan muayene yaptirmak icin randevu aldim ama bunlari duydugum iyi oldu en azindan daha da cesaret geldi o zaman ben tam gaz devam edeyim ck tesekkur ederim yeniden

Ayy hadi bakalım inşallah cnm çok güzel moral veriyosun valla:)Ben 3,5 yıllık evli olduğum için hemen hamile kalmak istiyorum inşallah başka bi problem çıkmaz..

Yeni kurtulmuşsun sende ne mutlu sana cnm çok sevindim allah başka dert vermesin..Randevumu aldım 8 mart:)

sağol canım sen de yeneceksin hiç merak etme aparatları aldıktan sonra esinleyken baskı hissi falan olabilir ama eve döndükten sonra 1 hafta içinde alışacaksın güven bana tabi ki Murat Ulusoy a...

kesinlikle...

anestezi derken anlamadım ama murat bey in hipnozu ,telkini,güven vermesi herseye değer...

Kızlar nerelerdesiniz yaa hiç gelen giden yok bu arada 8 marttaki randevumu 13marta aldırdım eşimin işi uymadı...Sabırsızlıkla bekliyorum o günü bu sayfa sayesinde murat ulusoyu buldum bana o kadar güven verdiniz o kadar motive ettiniz ki bide yenersem benden mutlusu yok çok sağolun...

bende 6marta randewu aldm cok heyacanlıyım tedawi hakkında bişey blmiyom senin bi bilgn warmı bende korkuda war napıcm bilmiyrm

Hadi ya hayırlısı olsun cnm:)benimde randevum 8 marttı eşimin işi dolayısıyla 13 marta aldık bende haftaya çarşamba gidiyorum yani:)Valla hipnozla tedavi edip aparat veriyomuş gidip deniyomuşsun ben bu konuyu baştan aşağa okudum günlerce yenen bayanlar çok sende oku korkun kalmaz doktorun internet sitesindeki başarı maillerini tedavi şeklini falan oku...Ben korkmuyorum çok cesaretlendim bu sayfa sayesinde sadece merak ediyorum çok heyecanlıyım...Sen nerelisin cnm kaç yaşındasın ne kadarlık evlisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…