Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

başardığına çok sevindim canım,allah başka dert vermesin bundan sonra
ben ilk başardığımda hiç acı duymadım,sadece baskı ve idrar hissi oldu ilk aylarda.sonra o da geçti...

başardığına çok sevindim canım,allah başka dert vermesin bundan sonra
ben ilk başardığımda hiç acı duymadım,sadece baskı ve idrar hissi oldu ilk aylarda.sonra o da geçti...

cok teşekkür ederim :) bundan sonra daha iyi olacağına inanıyorum, ama ilk girişte cok ağrı ve acı duyduğumdan endişe duyuyorum surekli

cok teşekkür ederim :) bundan sonra daha iyi olacağına inanıyorum, ama ilk girişte cok ağrı ve acı duyduğumdan endişe duyuyorum surekli

acı olayını bilmiyorum ama zamanla alışacağına eminim..en başlarda endişe yaşaman normal,hepimiz yaşadık...ama dediğim gibi ilişkiyi tekrarladıkça ve zaman geçtikçe alışacaksın kesinlikle

Kızlar bu murat beye gidenler cevaplarla sevinirim ne kadar ücret ödediniz toplamda..

merhaba arkadaslar 25 ocakta randevum vardı 26 sında basardım Murat bey den allah razı olsun 12 senelik olay bitti su an çok yorgunum sonra ayrıntıları yazarım sadece tecrübeli arkadaslara sorayım leylakçım ne kadar zamanda düzene girdin esinle ne zaman rahat git gel yasadın?

çok çok sevindim başardığına, ben de murat beyın senden bır hafta öncekı hastasıydım, ben de arkadaşların gtam olarak ne zaman düzene girdiğini merak ediyorum ama biz bu bi haftanın sonunda yavaş yavaş git gel yapmaya başladık sanıyorum 1 ayda fln normale dönüyor ilişki sıklığına bağlı olarak :26:

Canım merhaba demek öyle o zamann burada gidisatımızı konusabiliriz çok sevindim senin de basarmana... benim aparatlarda sorunum olmadı ama esimle olacağı zaman otomatikman yapma falan diyordum esim dr.u aradı aparatlarla gelin dedi ,esim önceden dr varken asla böyle bişi olmaz diyordu ama benim ağladığımı görünce cözmek için gittik içeri muayenehaneye aldı sen deneyeceksin dedi ben banyoya gidip ağladım basıma bunlarda mı gelecekti diye,esim sarıldı o bir dr öyle düşün dedi...iyi ki gitmişim aparatı sokarken dr anında yanlışımı buldı ben burundan nefes alıp üffffffffffhhhhh diye veriyordum dr.hayır yanlıs nefesini haaaahhhhhhhh diye vereceksin dedi gerç, büyük aparatı alıyordum ama yanlış almışım böyle yapınca süper oldu,sonra eşim denedi oldu,en son esim eldiven giydi 1 parmak,2 ve 3 parmak denedi önce kastım dr.hayır dedi orada acı yok bunu unut aparatı rahatça aldın dedi nefes verirken yüzünü asma gül dedi ve oldu...

otele geldik su an okuyanlara garip gelecek ama bir kadın doğumcu nasılsa o da öyle, bu bir iş, orada rahat oluyorsunuz baslayınca...

sonra esimle nefesi doğru alıp vererek basardım ama 12 yıl hep bir bacağım yataga sabit çok az giriş olduğu için iki bacağım açık zor kabullendim...

su an iki bacağımı esimin sırtına da koyuyorum tek sorun girip çıkarken mide bulantısı,idrar sıkışıklığı gibii hisler bunlarda alışık olmadığım için...ama benim için mucize...

bugün ödevlerime basladım en büyük aparat günde 20 kez olacak önce ayaklarım yerde denedim sonra iki ayağımı havaya kaldırdım baktım o da oluyor sonra aparatın üstüne çıkıp denedim o da oldu lütfen gülmeyin :))) esimle bile bu kadar rahat değilim ama anladım ki alıstırmalara devam edersem bir de aparatı git gel yaparsam kısa sürede alışıcam...

Doktorum murat ulusoy a çoooookkkkk tesekkür ederim beynimdeki yanlış kodları ,inançları hipnoz ile yeni ve doğrularıyla değiştirdi gerisi bize ve çalışmamıza bağlı Allah razı olsun ondan 12 sene nerdeyse hiç içime almamışım o yuzden çalışmalara devam ediyorum ama ben fitil bile atamzdım vajinaya bakamazdım iğrenç gelirdi ayrıca doktorum bir dergi verdi seks pozisyonları o da yardımcı oluyor...

Son düzenleme:

Öncelikle geçmiş olsun ne mutlu sizlere :) Ben 21 Kasımda gittim çok şükür hersey iyiye gidiyor. ilk zamanlarda acı agrı oluyor cok normal benim bile 2 olmasına ragmen arada acı oluyor girislerde biraz uzun zaman yapmadıysak yani 1 hafta falan olduysa. Bu kadarı olmuş ya hersey zamanla daha güzel oalcaktır inşallah :)

yeniden merhaba;

çok çok sevindim başardığına başarı hikayen de yayınlanmış sanırım okudum şimdi :) murat bey gerçekten bir mucize. ben de tum aparatları aldım ancak 3. aparat beni bitirmişti ağlama krizleri geçirmiştim saatlerce ben bu işi yapamıycam dıye özellikle eşimin kontrolünde olan da çok kasılmıştım. penis çapından dolayı deneyimde de biraz zorlandım ama oldu sonunda çok şükür. şimdi ödevleri rahatça yapıyorum deneyimde yaşayabiliyoruz ancak hala alışamadım inşallah geçer kısa bir zamanda bu alışma süreci de. şimdi de sistit oldum doktor balayı sistiti denilen birşey olduğunu ama ilişkiyi etkilemeyeceğini sadece ödevlere ara vermem gerektiğini söyledi ancak çok yanmam var

cnm sana da çok geçmiş olsun. ben seni buradan takip ediyordum hatta kendime de çok benzettim seni ve merak ediyordum ne durumda olduğunu, bizim daha 10 gun olduğu için haliyle ilerisini merak ediyoruz :) rahatça git gel yapabiliyor musun peki?

Kızlar rabbim herkese bu illetten kurtarsın ben 26ağustos 18:26 da süleyman eserdag sayesinde yendim şükürler olsun..ilk zamanlar ilişki sikligimmiz az olduğu icin sadece içine alabiliyorduk sonra sürekli aoaratlarla çalıştım gündüzleri derken eşimle de daha rahat oldu git gel de hızlanması gerekiyordu bu sefer de onun icin gündüzleri hep gitmeli yaptım derken yoluna girdi veeeeeeee suan 6haftalik hamileyimmmmmmm benim icin mucizeydi gerçek oldu umarım sağlıkla devam eder hamilelik dönemi. Yılmadan bıkmadan egzersize devam.... Rabbim yar ve yardımcımız olsun..

yok canım bişi yayınlanmadı kendim yazdım daha çok yeniyim4 gün oldu alıştırma yapıyorum esime dönük hala tam rahat değilim ama gün geçtikçe iyi olacak insallah...

Merhaba canım masallah tebrik ederim sen bizden tecrübelisin ben aparatta rahatım kendi elimde her sey ama esimde henüz tam bırakamıyorum kendimi az da olsa kasıyorum ama sonunda oluyor aparatla hergün mü çalıştın git gel mi yaptın ,en büyük aparatlamı çalıştın,sağol şimdiden...

Senin daha çok yeni o yüzden git gelde zorluk yapmanız cok normal canım. bizim şuanda iyi git gel yapabiliyoruz ancak bizde de eşimin erken boşalma problemi var şimdilik inşallah onu da zamanla aşacağız, ilk zamanlardan sonra şimdiki performansımıza ben bile inanamıyorum :) Şükürler olsun eminim siz de cok daha iyi oalcaksınız. Aparata devam et bırakma, ben büyük aparatta ilk baslar cok zorlanmıştım sonra alışmıştım. Ama ara verince biraz ilişkiye yanma daha cok oluyor

Sağol canım dilediğiniz an sizlere de nasip etsin.dr bana 4aparat 1tanede yapay penis vermişti.3no dan basliyordum onla rahatça yaptıktan sonra 4e geciyordum bayan zor almıştım 4u o yüzden hergün egzersiz yapmaya özen gosteriyordum git gel demutlaka yapıyordum.ilişki esnasında da totonun altına yastık koyun bacakları iyice açın o zaman çok rahat oluyor birde nefes egzersizin unutmuyoruz..

canım çok sevindim,başaracağını biliyodum zatenallah bundan sonra başka dert vermesin inşallah
kusura bakma taşındığım için internete anacak girebildim...
canım git-gel olayı hemen olmayabilir.bu konuda sıkmayın kendinizi.bi alışma evresi var haliyle..ama 1-2 ayda herşey düzene girer mutlaka

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inci,gözünaydın

Merhaba arkadaslar leylakçım tesekkürler yazdıkların için...

25 ocak ta murat ulusoy a gitmiştim ya tam 1 hafta dolunca hersey düzene girdi hem de jel bile kullanmadım...

Diğer vajinismus forumunda arkadaslarıma yazarken burayı ihmal etmişim...Su an herkese yardımcı olmak istiyorum...

Çok mutluyum 1.5 günde vajinismus 1 hafta da da eşimle birlikteliğimiz tamamen çözüldü , çok iyiyiz masallah :))

Murat bey in fotoğrafını çektirip evimize asmadığıma pişmanım ,su an regl oldum ,umarım regl den sonra da böyle devam eder...

Benim gibi bırakın 12 sene 12 gün bile beklemeyin çözüm kusadasında 2. balayımızı yasadık ,orayı ve doktorumu hep sevgiyle anacağım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…