Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

aydınlıyım 21 yasndaym 2senelik ewliym eşimle bi kere bile beraber olamadk oyüzden korkuyorm zaten bende 1senedir bu siteyi takip edip okuyorm son 1gün kaldı aparat kelimesi bile beni korkutuyo yenmeyi ve cocuk sahibi olmayı cok istiyorm sen nerelisn kac senelik ewlisn ? hayırlısyla bi gideym geleym sana mutlaka yazarm

Aynen bizde hiç birlikte olamadık vajinama doğru düzgün bakmadım desem yeri var eşim sağolsun çok anlayışlı hiç hiç üzmedi beni bu konuda izmirliyim bende 24 yaşındayım 3,5 yıllık evliyim inan bende korkuyorum aklımda birsürü soru işareti var tek yapamayan insan ben olmaktan korkuyorum çocukta çok istiyoruz eşim artık yapmaktan fazla çocuk derdinde sen şu an ordasın umarım başarmışsındır aklım sende yorumlarını bekliyorum en kısa zamanda bilgilendir beni...

mrb cnm suan oteldden yazıyorum mutluluktan aglıyorum 3 farklı boyutta aparat ıle calıstım ve en buyugunu doktor sayesınde almayı basardım gel gıt yaptım defalarca,once otelde en kucuk aparatla kendım denedım ama yapamadım,doktora haber verdım hemen gel dedı ve beraber 3 aparatıda aldım senınde basaracagına ınanıyorum bır gun bıle gec kalmadan koş gel...cesaret cesaret cesaret gerısı sadece bızım kafamızdakı sacmalıklar yarın penıs denemesı yapacagım aparata baktıgımda penıs ı rahat alıcama ınanıyorum.... doktorun agzından bal damlıyor cok anlayıslı sıcak kanlı...sakın randevuyu bır gun dahı erteleme ve korkma.....olmasa benım olmayacaktı....

Ciddimisin cnmÇok sevindim tebrik ederim haber verdiğin içinde çok çok teşekkür ederim...Doktorla birlikte mi yaptınız yani denemeyi neden yapamadın ki acaba?Yok ertelemem çok acil bişey olmadıkça haftaya bugün ordayız inşallah..müsayit olduğun zaman yaz yine cnm detayları anlatırsın çok merak ediyorum..

ewet cnm doktorla birlikte yaptık denemeyi kendim cesaret edemedm degdiremedim bile korktum ama doktorla yaparken nasıl oldu bilmiyorm birden cesaret geldi we basardım.dr murat bey bu işi basarmayı cok iyi biliyor 3. aparatta zar yırtılması oldu inan cok acı hissetmedm yarın penis denemesnde neler olacak cok merak ediyorm ha bide yarn buradan izmir e gececegiz :)

Ay çok heyecanlandım yaa hipnoz nasıldı peki?zar yırtıması mı doktorla yaparken kendimi rahat hissetmeyebilirim cnm yaa inşallah odada kendim başarabilirim.Hangi otelde kalıyosunuz?Penis denemesini ertesi günmü veriyor?

iyi denk geldik aynı anda burdayız şimdi nasılsın cnm ağrın varmı?

bende cok heyecanlıydm ama doktorun yaklasımı herseyi bitiriyo.hipnozun nasl oldugunu anlayamyorsun ama bişeyleri degiştrdigi kesin insalllah odada basarırsn ama doktorla yapmak daha garanti we rahat geldi bana sözer otelde kalıyorz muayenenin yan tarafnda rahat oluyor fiyatda uygun.penis denemesnide ertesi gün weriyomus zar yırtılmasnıda gözünde büyütme sinek ısırmasını düsün cnm öyle bişey allah düsmanımın basına bile wermesin agrım cok az war onuda dr zarın yırtılmasına baglıyor....

Anladım cnm iyi geçti diyosun yani peki ilk girdiğinde ne yaptınız doktor soru falan soruyor mu kısaca anlatırmısın cnm baştan?kaç saat sürüyor ne yapmam lazım bilgilendirirsen sevinirim çok soru sordum ama mazur gör heyecanlıyım çok:)

yok cnm seve seve anlatırm nolcak :)öncelikle dr un oraya girerken heyecandan ölüyorm sandm ama konustukca rahatlıyosun sıradan sorular soruyor.öncelikle 1 er saat aralıklarla fazla sıkmadan konusuyor sonra otele gönderiyor dewamlı msjla iletism kuruyor nasl gittigni soruyor olup olmadıgını soruyr. tedavısı 12 hafta suren bır hıkaye izletiyor bu hıkayeden 3 asama secıp uyguluyor ve gercekten ıse yarıyor ama soyledıklerını bır e bır yapmalısın zaten yapabılecgın seyler bunlar,aldıgı ucret cok dıyorlar ama alakası yok son kurusuna kadar helal hos olsun kendı basıma asla yenemezdım, sadece cesaretli ol doktora güven korkunu yen ve git

Anladım cnm teşekkür ederim doğru diyosun kurtarsın bizi bu dertten de razıyım kaç para giderse gitsin..İnşallah yarında başarılı olursun tamamen atarsın bu yükü üzerinden yarında iyi haberlerini bekliyorum mutlaka yaz cnm iyi geceler..

Canım merak ettim seni neler yaptın girersen mutlaka yaz...

kızlar merhabalar , bende sizin gibi vajinismustum bir zamanlar diğer topiği görmüşsünüzdür oradaki egzersizlerle yendim ben , çok şükür yeneli 2 ayı geçtim , sizler denediniz mi hiç ???

kızlar merhabalar , bende sizin gibi vajinismustum bir zamanlar diğer topiği görmüşsünüzdür oradaki egzersizlerle yendim ben , çok şükür yeneli 2 ayı geçtim , sizler denediniz mi hiç ???

Merhaba denemedim cnm hiç cesaretimde olmadı denemeye yapamam biliyorum çünkü diğer topiğide takip ediyorum tecrübe olsun diye murat ulusoydan randevu aldım çarşamba gününe inşallah bende yenicem

Merhaba denemedim cnm hiç cesaretimde olmadı denemeye yapamam biliyorum çünkü diğer topiğide takip ediyorum tecrübe olsun diye murat ulusoydan randevu aldım çarşamba gününe inşallah bende yenicem

canım bende senin gibiydim dokunamıyordum , parmak egzersizi iğrenç geliyordu yapamıyordum ama bigün kendi kendimi telkin ettim ve denedim sonrası ip söküğü gibi geldi biliyormusun o kadar kolayki aslında keşke bu kadar zaman beklemeseydim dedim

Haklısın cnm illaki öyledir ama ben bi türlü kabul edemedim egzersizleri eşimle çok denedik ama olmadı bu zamana kadar da boşa zaman geçirdik keşke daha önce duysaydım murat beyi neyse artık hayırlısı cnm ya inşallah yenerim tek derdim bu..

inşallah canım inşallah sende kurtulursun yakın zamanda bu illetten ,insanı çok kötü etkiliyor gerçekten yarım kalmışlık hissi

inşallah canım inşallah sende kurtulursun yakın zamanda bu illetten ,insanı çok kötü etkiliyor gerçekten yarım kalmışlık hissi

Ah sorma cnm ya hep bi yanım eksik aklım fikrim hep oydu mutluluğumu çok engelliyordu niye yapamıyorum niye ben eşimi de mahrum ettiğim için hep kahroldum..Bu siteye 3 yıl önce kaydolmuştum öylesine hiçte girmedim biliyomusun daha 5 ay öncesine kadar vajinismus diye bi hastalık olduğunu bilmiyordum dünyada tek yapamayan kadın benim diye düşünüyordum ne cahillik demi:) bi gün birinden duydum ilişkiye giremiyormuş vajinismusmuş diye allahım dedim hemen eve geldim internetten araştırdım sonra vajinismus topiğini buldum okudum günlerce dedim asla yapamam egzersizleri yapıcak olsam eşimin penisini alırım diye düşündüm bende biraz rahatlıkta var canımda çok kıymetlikeşke 3 yıl önce duysaydım bulsaydım bu topikleri şimdiye belki yenmiş olucaktım nasıl böyle bir cahillik yaptım kendime çok kızıyorum eşimde rahat davrandı kendini ne zaman rahat hissedersen hazır hissedersen o zaman olsun sıkma canını diye diye bugün yarın diğer ay derken 3.5 yıl geldi geçti..sonra doktor araştırması yaptım bitane kadın doğum merkezi buldum 2 ayda 4 seansta çözüldüğünü falan filan o kadar uzun bir zaman geldiki bana ve 1 ay önce murat ulusoyu buldum sonra da bu topiği 1,5 günde olması beni o kadar umutlandırdı ki burdaki kızların hikayelerini okudum ve hemen ertesi gün randevu aldım şimdi kendimi yarı yenmiş kadar mutlu hissediyorum ve başaracağıma inanıyorum..hatta 2 ayda 4 seans olan doktorada randevu almak üzereyken bu bana ilaç gibi geldi çünkü artık kaybedicek hiç zamanım olmadığını sabrımın tükendiğini hissettim...İnşallah haftaya bugün yenmiş bir bayan olarak girerim bu siteye dualarınızı eksik etmeyin

canımmm dualarımız seninleee inşallah yeniceksin inanıyorum ben sende inan olurmu moral çok önemli bu noktada çünkü

canımmm dualarımız seninleee inşallah yeniceksin inanıyorum ben sende inan olurmu moral çok önemli bu noktada çünkü

Öyle canım çok teşekkür ederim sağolsende yeni yenmiş sayılırsın tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…