Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

hepinize çok teşekur ederım kızlarrr evet yenı gttım cnm ben daha 2 ay olmuştu çok mutluyuz yha
anne olmak çok guzl bı duygu bıran once yaşayın kızlarr bugun ultrosanda gordum mınıcık daha

ne güzel canım,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,bizlere de yaşatsın bu duyguyu inşallah

Allah herkese istediği zaman hayırlısı ile cocuk nasip etsin. Ben hala vajinismusu atlatmanın sevincindeyim arkadaslar baska bisey düşünemiyorum :)

çok teşekurler kızlar bakalım hamıllık nasıl gecıcek dua edın bana rahat gecıreyım bulantılarım başladı bıle

Vajiyi yenen arkadaşlar ne kadar süre oldu alışabiliriz mi hızlanma yapabiliyormusunuz ben dört ay oldu içine almada sorun yok ama penisin tamamı girip biraz hızlanmaya başlayınca vajinin sonunda bi yere basınç yapiyo ve ağrı oluyor lütfen cevap bekliyorum.bir de kaç gunde bir ilişkiye giriyorsunuz

canım ben de ağrı olmuyodu ama basınç olayı bi süre devam etmişti.dediğin gibi hızlanmaya başladığında daha çok oluyodu.ama ben bunu alışkın olmamaya bağlamıştım.birkaç ay sonra da geçti zaten.ilişkinin sıklığı da değişiyo.yeri geliyo 1 ay olmuyo(misafir vs den dolayı)ama çoğunlukla 2-3 güne bir oluyo...

Ben doktora gideli tam 1 ay oldu, anca dün hızlanma yapabildik ilk kez, çünkü eşim çabuk boşalıyordu genelde o yüzden sadece giriş çıkış şeklinde yapıyorduk( içinde gel git yapamıyorduk) , dün ilk kez iyi oldu (maşallah diyim de :) )ama dedğin gibi artık vajenin sonunda bi basnıç ve hafif bi agrı oluyor o anda. sonrasında olmadı. bizim ilişki cok sık olmadı adet falan da araya girince. Ama bence 3 4 günde olması normaldir gibi geliyor, tabi şartlara da bağlı

Leylakcım tabi 5 aydır bişey yaşamayıp anca başlayınca eşim girince birkaç kez giris çıkıştan sonra boşalıyor, bildiğiniz bir yöntem var mı süreyi uzatmak için? Zamanla düzelir diye umut ediyoruz inşallah...

ilk zamanlarda erken boşalma normaldir sanıyorum canım..senin olduğu kadar eşinin de ilişkiye alışması lazımbildiğim bi yöntem yok ama bi süre deneyin,eğer devam ederse dr ilaç falan verip erken boşalmayı önleyebilir belki
nazlıcım sen den aşağıdaki linkten SERSUM arkadaşımıza oy vermeni rica edebilir miyim,çok memnun olurum.teşekkürler

Teşekkür ederim Leylak arkadasım :) iyiki varsın :) O linkten bende arkadasına oy vereceğim. Doktor bey (Murat Bey) bi ilaç vardı onu arada kullanabilir dedi dün onu kullandı zaten. Alışana kadar heralde. İnşallah daha da güzel olur hersey

ilk zamanlarda eşlerin de bizlerin de alışması gerekiyo ilişkiye...bir kaç ay geçtikten sonra herşeyin nasıl düzeldiğini,sanki bu sorunu hiç yaşamamış gibi olacağını göreceksin canım
linki veriyorum canım,çok teşekkür ediyorum sana

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-enleri/581057-komik-kadinlar-kulubu-uyesi.html

Son düzenleme:

rica ederim bu arada,iyiki sizler de varsınız

rica ederim bu arada,iyiki sizler de varsınız

Oyumu SERSUMa kullandım canım :) Buraya girip senin ve yardımcı arkadaslarımın destegini gördükçe cok daha güçlü hissediyorum kendimi. İnşallah dediğin gibi olur arkadasım ama vajinismusu hiç yaşamamıs gibiyim çok mutluyum inşallah gerisi de birbirimize alıştıktan sonra gelir... :) Öpüyorum canım

çok çok teşekkür ederim canım,arkadaşım adına da kendi adıma da
bu konuları etrafımızdaki kimseye soramıyoruz malesef,ama burda bi dayanışma ve yardımlaşma var...burdaki destek güç veriyo insana..inşallah ufak tefek sorunları da en kısa zamanda atlatırsın ve hayatının geri kalan kısmında hiçbir dertle sıkıntıyla karşılaşmazsın canımben de çok öpüyorum kendine iyi baksormak istediğin bişey olursa ben sayfaya geliyorum hep

Canım sağol cvp verdiğin icin.ınş benimki de biran önce geçer dr bana vajinismus dar demişti eee biz çok sık ilişkide yasayamiyoruz 10gunde bir bebek istiyorum o yüzden yetersiz bi sayı gibi geliyor yumurtlama günlerini takip edip o gun yapalim diyoruz ama kesin uyumsuz yada yorgun oluyor hakkımızda hayırlısı artık vajiliyken daha çok yapardık ...

Sağolun cvp verdiğiniz icin kızlar.yavaş yavaş gitmeli yapıyoruz ama tamamını alıp hızlandıkça canım yanıyor basınç hissi oluyor ınş geçer zamanla sık ilişkiye giremedigimizden de kaynaklanıyor olabilir..

evet canım kesinlikle sık sık yapmadığınız için oluyo o basınç hissi.ilk zamanlar bizim de haftada 1 falandı.sonra bebek istediğimiz için sıklaştırmıştık ve o zaman tam anlamıyla alışmıştım..zaten alışınca da o basınç falan kalmıyo.hep sorun çıkıyo demişsin ama ilişkiyi sıklaştırmaya çalışırsanız gerçekten kısa sürede alıştığını göreceksin canım
allah sana,bana ve isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah canım

kızlar nerelerdesiniz hepinizin yeni yılını kutluyorum ve tüm insanlara sağlık mutluluk ve barış getirmesini diliyorum.ayrıca bana ve isteyen hekese bebiş getirmesini diliyorum.mart 2012 de vajiyi yendim inşallah 2013 te bebişim olur MUTLU YILLAR...........:119::119::119:

senin de yeni yılın kutlu olsun canım
güzel dileklerin için de aminn diyorum,2013 uğur getirsin bize,bebişlerimiz olsun

arkadaşlar merhaba;

tedavi için perşembe günü murat ulusoya gidiyorum, murat bey jinekolojik muayene yapıyor mu, giden arkadaşlar beni aydınlatabilirse sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…