Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

canım benim sen bana göre daha şanslısın murat beyle erken tanıştın. ben 6. yılımda gittim ve 6 yılımı heba ettim gibi geliyor şu anda. diğer konuya gelince inan bende çok korkuyodum Allahım beni vajinimusla sınadın birde bebekle sınama diye çok dua ettim. çok şükür olsun ki uğraşmadık fazla. sende sakın stres yapma rahat ol canım. rahat olmak çok önemli çünkü bu işte.biz çekmemiz gerekeni yıllarca çektik emin ol Allah sana da minicik bir hediye verecek en kısa zamanda. ben çok inanıyorum buna lütfen sende inan . kendine iyi bak öptüm şekerrrrrrrrr :KK54:

aynen bende böyle düşünüyorum canım allahım beni vajinismusla sınadın bir de bebekle sınama diye hep dua ediyorum,çünkü onun üzüntüsü olursa yine eski kötü günlerime dönerim biliyorum.ama sonra allah bilir herşeyin hayırlısnı diyorum,zamanı vardır mutlaka...zaten 1 sene oldu kurtulalı ama toplasan birkaç ay yapmaz denemelrimiz çünkü arada misafirler tatil durumları falan sekteye uğradı çalışmalar:KK17:
sağol canım sözlerin beni çok rahatlattı,sende bebişe ve kendine iyi bak tatlım
:KK54:

yaaa inanamıyorum ben nasıl fark edemedim. yoksa yenimi yaptın çizelgeleri smachse. canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. sağlıkla sıhatle bir hamilelik geçir işallah. biraz geç oldu ama leylak sayesinde farkettim valla kusuruma bakma şeker. bu arada kızlar dün kontrolüm vardı benim bebiş kızmış. prenses geliyor teyzeleriiiii hepinizi öpüyoruzzzzz :KK54:

canım benim çok teşekkür ederim, dün son anda qördüm bende seninkini tebrik edemedim, qözümüz aydın bu qünlere qösteren allaha şükürler olsun. demek seninki kız kıyamamm ben onaa annesi yaa, rahat bi hamilelik inş. sağlıklı bi şekilde kucağımıza alallım bebişlerimizi :)

canım nerelrdesin sen.....ay sende mi hamilesin:21:çok sevindim ya...allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.darısı başıma:KK16:

çok teşekkürler leylak84, amin inş. qüzel dileklerin için, allah isteyen herkese versin, sanada yaşatsın bu qüzel duyquyu öpüorum çok :)

canım benim çok teşekkür ederim, dün son anda qördüm bende seninkini tebrik edemedim, qözümüz aydın bu qünlere qösteren allaha şükürler olsun. demek seninki kız kıyamamm ben onaa annesi yaa, rahat bi hamilelik inş. sağlıklı bi şekilde kucağımıza alallım bebişlerimizi :)

çok teşekkür ederim canım hep şükrediyorum bende bizlere bugünleri gösteren önce Allaha sonra murat beye sonrada burda destek olan arkadaşlarıma. amin sağlıkla gelsinler işallah. öpüyorum kendine iyi bak :)))))

Son düzenleme:
cnmm çok qeçmiş olsun, dikkat et kendine, çok üzüldüm allahtan ümidini kesme inş. sağsalim kucağına alacağın bi bebeğin olucak

bu arada hepinizi bir arada qörmek çok qüzel izmit_1982 , leylak84 , ilknur_34 kader arkadaşlarım benimmmmmmmmm :)

canımm seninde çizelgen bebişin hyırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
:)))

çok qüzel yaa, allah qüle qüle oturmayı nasip etsin.

Olsun canım güzel yorgunluklar bunlar.Allah yeni evinizde güle güle oturmayı nasip etsin işallah. Hayırlı uğurlu olsun.

evet bu evin işleri bu ara derdimi sıkıntımıda unutturdu:))
güzel dilekleriniz için sağolun allah herkese nasip etsin inşallah

murat beyin vesilesiyle nisanın sonunda inşaallah bu problemi bizde çözmüş oluruz

aslında arkadaşlarım kısa ve net olarak en doğrusunu yazmışlar ama bende sölemesem olmaz :KK76: . randevu aldığın tarih itibariyle artık vajinismus defterini kapattığın kesindir canım rahat ol. sormak istediğin herşeyi yaz, aklına hiçbişey takılmasın herşeyi cevaplarız

yha ben 6 aylık evlıyım vajı hastasıyım murat beyı çk övduler randevu alıp gtmek istiyorumm ama aklımda soru işretlerı var giden arkadaşlar nolur bana yardım edın ne yapayım gıdeyım mı çok zor gunler yaşıyorum, şuan gidipte pişman olan varmı ne yapacağımı şaşırmış durumdayım parmak egzerszi yapamıyorum

yha ben 6 aylık evlıyım vajı hastasıyım murat beyı çk övduler randevu alıp gtmek istiyorumm ama aklımda soru işretlerı var giden arkadaşlar nolur bana yardım edın ne yapayım gıdeyım mı çok zor gunler yaşıyorum, şuan gidipte pişman olan varmı ne yapacağımı şaşırmış durumdayım parmak egzerszi yapamıyorum

canım murat beye gidip de başaramayan yok.bende asla parmak egzersizi yapamıyodum tedaviden önce.eğer maddi durumun varsa hiç bekleme git tatlım.bir de tavsiyem bu topiği baştan sona kadar oku,herkesin tedaviden önceki korkularını ve tedaviden sonraki rul hallerini okuman sana cesaret verecektir:KK16:

murat beye mail attım cevabını beklıyorum siz ne kadar çektınız bu rahatsızlığı kaç gunde çözm buldnuz şuan herşey yolundamı bende parmk egzersizi yapamıyorum brda tedaı gören arkadaşalr aparatlar verıyor dedı ama ben parmağı yapamıyorum apartlar nasl uygulucam sız zorlandınız mı

nisan ayında gıdecek olan arkadaşım muyane ucretıne kdar ıstedi sızden inş çözum olur bende mayısta gtmek ıstyorum parmk egzersizi yapabılıyormusnuz siz ne zamndır çekyosunuz bu rahatsızlığı

murat beye mail attım cevabını beklıyorum siz ne kadar çektınız bu rahatsızlığı kaç gunde çözm buldnuz şuan herşey yolundamı bende parmk egzersizi yapamıyorum brda tedaı gören arkadaşalr aparatlar verıyor dedı ama ben parmağı yapamıyorum apartlar nasl uygulucam sız zorlandınız mı

ben 2,5 yıllık evliydim tedavi olduğumda.1,5 günde tedavim bitmişti.şuan herşey yoluda,hiçbir sorun yaşamadım hala daha da yaşamıyorum.bende parmak egzersizi yapamıyodum ama doktor bey hipnoz yaptıktan sonra bunları rahatlıkla yapabiliyosun canım merak etme...

teşekür ederim cevabınız için inş bende randevu tarıhlerıne uyarsa mayısta gtmek istiyorum çok kötu bı drumdayım kafayı yemek uzeryım evlılığimi kurtarmam lazm ınş çözum olur murat bey çok yoruldum artık

X