Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

ben sana birşey sormadım ki kendini cevap verme hisssiyatında hissediyorsun ilknurla sen formun sahibimisin ki hemen hemen aynı tarz ve cümlelerle savunmaya geçiyorsunuz anlayamadım !

hayatım boyunca benimle hiçbir konuda eşit olmayan insanlarla iletişim kurmadım.onlara tek verdiğim cevap da budur:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

slm arkadaşlar.2 gün girmedim neler olmuş ya.madem verdiğimiz cvplar beğenilmiyo dr beyi ararsın ona sorarsın tlfda insan yiyen yok bu durumda çekinmeyede gerek yok.ilknur ve leylak yendiğiniz halde burda olup bizide cesaretlendirdiğiniz için ve bu hastalığı yendiğimiz zaman bizimle birlikte sevindiğiniz için ve hala gerçekten hasta olup ziyaretçi olarak ve üye olarak girenlere bir umut olduğunuz için tşkler.bu arada reklam kokusu var diyenler Murat beyin reklama ihiyacı yok.sadece biz bu kadar kısa sürede böyle bir hastalığı yendiğimiz için bizimle aynı hastalıkta olan kişiler yanlış kişilerde yanlış tedavilerle boşuna zaman geçirip hüsrana uğramasınlar of yine olmadı kelimesini kullanmasınlar diye bu kadar konuşmuştuk.bilgilerinize...

slm kızlar yeniler beni bilmez ama eskiler hatırlar
geçen sene eylül ayında ulusoya gitmiştim
çok şükür sorunum çözüldü hamile kaldım
ama 10 haftalıkken düşük yaptım
ikinciye kaldım iki ay öncede altı aylık erken doğum yaptım
gene bebeğimi kaybettim bıraktı beni
ama yılmadım biliyorum ki allahım nasip edecek banada
özel anneyim çünkü cennette iki meleğim var

burçincim hiçbirşey için üzme sakın kendini
hayat ne gösteriyorsa onu yaşıyoruz

Canım benim ne söyleyeceğimi bilemiyorum başın sağolsunmu denir geçmiş olsunmu denir bilemiyorum ne olur kusuruma bakma.Gerçekten çok üzüldüm ama sen de kısaca özetlemişsin zaten evet özel bir annesin. Ben herzaman şuna inanmışımdır Allah'ın sebepsiz bir işi yoktur ve her şerde bir hayır vardır arkadaşım. Çok eminim ki Allah sana öyle güzel ve anneleri gibi özel evlatlar verecek ki bütün yaşadıklarını unutacaksın.Kendine çok iyi bak canım karşılaşırsak laflayalım çokkkkk özledimmmmmm

Son düzenleme:
Canım benim ne söyleyeceğimi bilemiyorum başın sağolsunmu denir geçmiş olsunmu denir bilemiyorum ne olur kusuruma bakma.Gerçekten çok üzüldüm ama sen de kısaca özetlemişsin zaten evet özel bir annesin. Ben herzaman şuna inanmışımdır Allah'ın sebepsiz bir işi yoktur ve her şerde bir hayır vardır arkadaşım. Çok eminim ki Allah sana öyle güzel ve anneleri gibi özel evlatlar verecek ki bütün yaşadıklarını unutacaksın.Kendine çok iyi bak canım karşılaşırsak laflayalım çokkkkk özledimmmmmm

allah razı olsun canım
ne yapalı allahtan gelene tevekkül edicez artık
sende hamileymişsin çok sevindim
allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah
ben ancak eşim gececi olduğu zaman girebiliyorum denk gelirsek
konuşalım gerçekten
birileriyle konuşmaya ihtiyacım var çünkü

canım geçmiş olsun,çok üzüldüm inan....allah en kısa zamanda anne olmayı nasip eder sana inşallah...eminim en yakın zamanda çok güzel bi meleğin olacak canım benim

canım geçmiş olsun,çok üzüldüm inan....allah en kısa zamanda anne olmayı nasip eder sana inşallah...eminim en yakın zamanda çok güzel bi meleğin olacak canım benim

sağol canım allah razı olsun
tekrar hamile kalmak istiyorum
allah elbet hayırlı bir evlat verecek bana da
yılmadan yola devam ilk bir ay toparlanmam çok zor oldu
ama çok şükür sabır etmekten başka birşey gelmiyo elimden
yeni bir bebek acımı hafifletir diye umuyorum

cnmm çok qeçmiş olsun, dikkat et kendine, çok üzüldüm allahtan ümidini kesme inş. sağsalim kucağına alacağın bi bebeğin olucak

bu arada hepinizi bir arada qörmek çok qüzel izmit_1982 , leylak84 , ilknur_34 kader arkadaşlarım benimmmmmmmmm :)

cnmm çok qeçmiş olsun, dikkat et kendine, çok üzüldüm allahtan ümidini kesme inş. sağsalim kucağına alacağın bi bebeğin olucak

bu arada hepinizi bir arada qörmek çok qüzel izmit_1982 , leylak84 , ilknur_34 kader arkadaşlarım benimmmmmmmmm :)

nerelerdesin bakim sen kaçak :KK34: uzun zaman oldu görüşmeyeli nasılsın umarım herşey yolunda gidiyordur. birgün burda karşılaşsakta konuşsak biraz ama herkes bir başka yaşam telaşında olmuyor malesef ki. işallah tesadüfler yanımızda olurda iki lafın belini kırarız . kızlar kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorummmmm :KK54:

bu arada buraya gelipte birşey sormak isteyen arkadaşlar istediğinizi sorabilirsiniz herzaman yardımcı oluruz. buraya yazmasakta mutlaka gelip kontrol ediyoruz bilginize...

canım nerelrdesin sen.....ay sende mi hamilesin:21:çok sevindim ya...allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.darısı başıma:KK16:

yaaa inanamıyorum ben nasıl fark edemedim. yoksa yenimi yaptın çizelgeleri smachse. canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. sağlıkla sıhatle bir hamilelik geçir işallah. biraz geç oldu ama leylak sayesinde farkettim valla kusuruma bakma şeker. bu arada kızlar dün kontrolüm vardı benim bebiş kızmış. prenses geliyor teyzeleriiiii hepinizi öpüyoruzzzzz :KK54:

canım nerelrdesin sen.....ay sende mi hamilesin:21:çok sevindim ya...allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.darısı başıma:KK16:

canım seninde kiloların gözüme çarpmıyor değil yani 65 e düşünce bebiş çalışmalarına başlarsın herhalde. yoksa daha devammı rejime. hedef kaçtı???

bende murat beye gtcem kızlar lütfen bana cevap yazın gıden varmı çok zor durumdayım lütfen son çara murat bey

yaaa inanamıyorum ben nasıl fark edemedim. yoksa yenimi yaptın çizelgeleri smachse. canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. sağlıkla sıhatle bir hamilelik geçir işallah. biraz geç oldu ama leylak sayesinde farkettim valla kusuruma bakma şeker. bu arada kızlar dün kontrolüm vardı benim bebiş kızmış. prenses geliyor teyzeleriiiii hepinizi öpüyoruzzzzz :KK54:

ayy ne kadar güzel,demek güzel bi prenses geliyo:KK66::KK66:çok sevindim canım ya....

canım seninde kiloların gözüme çarpmıyor değil yani 65 e düşünce bebiş çalışmalarına başlarsın herhalde. yoksa daha devammı rejime. hedef kaçtı???

bebiş çalışmalarına başladık da artık ne zaman olur bilmiyorum canım,bir yandan da düşünüyorum evliliğimin 2,5 yılı vajinismusla geçti şimdi de bebeğim olmazsa diye çok korkuyorum canım ya:18:yeni sıkıntıyla karşılaşmaktan çok korkuyorum.....diyete daha devam ediyorum,3 kilom daha kaldı...inşallah diyet bitene kadar meleğim beni bulur.

ayy ne kadar güzel,demek güzel bi prenses geliyo:KK66::KK66:çok sevindim canım ya....

bebiş çalışmalarına başladık da artık ne zaman olur bilmiyorum canım,bir yandan da düşünüyorum evliliğimin 2,5 yılı vajinismusla geçti şimdi de bebeğim olmazsa diye çok korkuyorum canım ya:18:yeni sıkıntıyla karşılaşmaktan çok korkuyorum.....diyete daha devam ediyorum,3 kilom daha kaldı...inşallah diyet bitene kadar meleğim beni bulur.

canım benim sen bana göre daha şanslısın murat beyle erken tanıştın. ben 6. yılımda gittim ve 6 yılımı heba ettim gibi geliyor şu anda. diğer konuya gelince inan bende çok korkuyodum Allahım beni vajinimusla sınadın birde bebekle sınama diye çok dua ettim. çok şükür olsun ki uğraşmadık fazla. sende sakın stres yapma rahat ol canım. rahat olmak çok önemli çünkü bu işte.biz çekmemiz gerekeni yıllarca çektik emin ol Allah sana da minicik bir hediye verecek en kısa zamanda. ben çok inanıyorum buna lütfen sende inan . kendine iyi bak öptüm şekerrrrrrrrr :KK54:

X