Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

çok olmuş yeneli allah başka dert vermesin canım şimdi bi sorunun yok değilmi o yanma baskı hissi falan geçtimi canım

canım baskı ve yanmanın gün geçtikçe azalacağını farkedeceksin sende merak etme.şu an çok farklı duygular içindesin dimi.sanki böyle yeni evlenmiş gibi oluyorrsun daha mutlu hissediyorsun kendini.:Umarım en kısa zamanda bir bebekle bu mutluluğumuz dahada çoğalır.

canım baskı ve yanmanın gün geçtikçe azalacağını farkedeceksin sende merak etme.şu an çok farklı duygular içindesin dimi.sanki böyle yeni evlenmiş gibi oluyorrsun daha mutlu hissediyorsun kendini.:Umarım en kısa zamanda bir bebekle bu mutluluğumuz dahada çoğalır.

amin canım bende artık bebek istiyorum ben istemesemde artık çevrenin baskılarından yoruldum sıkıldım allah hepimize hayırlısıyla bir bebek nasip etsin ayrıca ben hala inanamıyorum rüyada gibiyim çok değişik duygular içindeyim kendimce yeni gelinim ama bilmeyenler için çoktan eskidim

kızlar evet oldu ve ben de BAŞARDIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMM. hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Tabi öcelikle murat beye sonsuz sabrı ve güler yüzlülüğü için bir kez daha burdan teşekkür etmek istiyorum. Allah razı olsun...Bana korkularımla baş etmeyi öğretti... Allah tüm bu hastalıkla uğraşan herkesin yardımcısı olsun herkes bu mutluluğu tatsın... Şimdilik çıkıyorum. size haber verebilmek için cafeye geldim. Halen adadayım eve gidince tekrar görüşürüz...
:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
:KK19::KK19::KK19::KK19:
SELAMLARRR

TEBRİKLER arkadaşım.Gerçekten kurtuldun mu şimdi?Yıllar süren bu hastalık 1-2 günde nasıl düzeltilebiliyo (Ne seni ne de Murat beyi eleştirmek için yazmıyorum sadece merakımdan soruyorum) Biliyorum sende bi fiyat söylemiyeceğin için fiyat sormuyorum.

TEBRİKLER arkadaşım.Gerçekten kurtuldun mu şimdi?Yıllar süren bu hastalık 1-2 günde nasıl düzeltilebiliyo (Ne seni ne de Murat beyi eleştirmek için yazmıyorum sadece merakımdan soruyorum) Biliyorum sende bi fiyat söylemiyeceğin için fiyat sormuyorum.

canım herkese fiyat sormuşsunda öğrenememişsin gibi bir halin var açıkçası bende neden böyle düşündüğünü çok merak ediyorum. önce ben sana cevap vererek muhabbeti başlatıyorum ben mayıs 2011 de gittim murat beye ve 5000 tl ödedim. şimdi sıra sende :KK76: :KK76: :KK76:

çok teşekkür ediyorum canım gerçekten masal gibiydi hala inanamıyorum okadar hızlı geliştiki herşey ama murat bey olmasaydı ben bunu asla başaramazdım allah razı olsun ondan ona gitmekle en doğru şeyi yaptım beni yarıyolda bırakmadı bana çok sabır gösterdi allah herkese biran önce hayırlı birşekilde kurtulmayı nasip etsin sende bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah:KK49::KK49:

murat bey bi şekilde hepimizin hayatını değiştirip farklı hale getirdi Allah ondan razı olsun gerçektende. bende sana çok teşekkür ederim canım Allah istediğin zaman sanada bebek versin işallah. kendine iyi bak.

çok olmuş yeneli allah başka dert vermesin canım şimdi bi sorunun yok değilmi o yanma baskı hissi falan geçtimi canım

amin canım....baskı ve yanma hissinin çok kısa bi süre sonra geçeceğini göreceksin.bunun olması çok normal.kafana takma.

çok teşekkürler canım darısı senin başına inşallah kesinlikle maddi anlamda gidebilecek durumun varsa hiç boşuna zaman kaybetme derim murat bey mükemmel bir insan anlayışlı güvenilir güler yüzlü ve gerçekten bu işi biliyor sorun odaklı çalışıyor tedavi boyunca hep takip ediyor ve destek veriyor problem neyse ona göre çözüm üretiyo ve seni yönlendiriyor çünkü buhastalık herkeste aynı gibi gözüksede oluşma nedenleri kişilere göre farklılık gösterebiliyo işte murat bey bu nedeni belirleyip ona göre tedaviyi başlatıyor canım aklına takılan herşeyi sorabilirsin

murat bey bi şekilde hepimizin hayatını değiştirip farklı hale getirdi Allah ondan razı olsun gerçektende. bende sana çok teşekkür ederim canım Allah istediğin zaman sanada bebek versin işallah. kendine iyi bak.

çok teşekkür ederim canım eve verilen ödevlerim bittikten sonra düşünüyoruz hayırlısıyla nasip etsin allahım isteyen herkese görüşürüz kendine ve bebişe iyi bak canım

canım herkese fiyat sormuşsunda öğrenememişsin gibi bir halin var açıkçası bende neden böyle düşündüğünü çok merak ediyorum. önce ben sana cevap vererek muhabbeti başlatıyorum ben mayıs 2011 de gittim murat beye ve 5000 tl ödedim. şimdi sıra sende :KK76: :KK76: :KK76:

Cevabın için çok teşekkür ederim.:13:KK70:evlet sırrını açıkladığın için ayrıca teşekkür ederim:128:Şimdi üç aşağı beş yukarım bir fikrim oluştu bütçemi ayarlayabilmek açısından.

Leylacım en son sen gittin ücret hakkında bilgi verebilir misin?

Roselife canım, doktor beyin standart hastadan hastaya değişmeyen bir tedavi bedeli var. Bize öyle söyledi. Ayrıca tedavi içeriği ve aklına gelen başka soruları, doğrudan gittiğinde tedavini yapacak olan ulusoya yazıp sorarsan tüm sorularına cevap verecektir.

Cevabın için çok teşekkür ederim.:13:KK70:evlet sırrını açıkladığın için ayrıca teşekkür ederim:128:Şimdi üç aşağı beş yukarım bir fikrim oluştu bütçemi ayarlayabilmek açısından.

seni bir fikir sahibi yapabildiğim için gerçekten çok mesudum şu an. ama sanada şöyle bir sır verim bak aramızda kalsın ama o devlet sırrı zannettiğin şey var ya o sır değildi tatlım. yaaaaa çok şaşırdın dimi:KK52: :KK52: :KK52:.. bütçeni ayarlayınca söylede diğer meraklarınıda gidereyim olurmu :KK51: :KK51: :KK51:

seni bir fikir sahibi yapabildiğim için gerçekten çok mesudum şu an. ama sanada şöyle bir sır verim bak aramızda kalsın ama o devlet sırrı zannettiğin şey var ya o sır değildi tatlım. yaaaaa çok şaşırdın dimi:KK52: :KK52: :KK52:.. bütçeni ayarlayınca söylede diğer meraklarınıda gidereyim olurmu :KK51: :KK51: :KK51:

Bu ne biçim bi konuşma tarzı üslubunu beğenmedim:KK20:Anlayamadığım benimle dalga mı geçiyorsun yoksa yardımcı mı olmaya çalışıyorsun belli değil.Daha önceki sayfalara bakarsan sorduğumda çoğu devlet sırrı gibi sakladı.Bende kabahat ki doktoru aramak yerine sanal bir alemde gerçek arıyorum:95:

Bu ne biçim bi konuşma tarzı üslubunu beğenmedim:KK20:Anlayamadığım benimle dalga mı geçiyorsun yoksa yardımcı mı olmaya çalışıyorsun belli değil.Daha önceki sayfalara bakarsan sorduğumda çoğu devlet sırrı gibi sakladı.Bende kabahat ki doktoru aramak yerine sanal bir alemde gerçek arıyorum:95:

arkadaşım yukardaki mesajlarına bakarsan eğer senin dalga geçer gibi bi halin var.kim dedi ki sana fiyat yazmadığımızı?buraya kim ne sorduysa bilidğim kadarıyla cevaplamaya çalıştım herşeyi.ama senin tarzın bana uymadı ve başkasına sorduğun soruyu cevaplamak istemedim.ne verirsen onu alırsın arkadaşım kusura bakma

üslubumu beğenmedinmi inanmıyorummmmmm kahroldum şimdi. sana şöyle sölim gerçekten vajinismus olabilirsin değilsin diye iddaa edemem ama bana hiç samimi gelmiyosun ve sana inanmıyorum. bundan sonra merak ettiklerini başka arkadaşlarımdan ya da geçmişte yazılanlardan öğrenirsin. hiç üşenmedim bu saatte yazdıklarına baktım biraz da maşallah bimde satılan ürünlerden girmişsin mesaj sayısını doldurmak isteyenlerden çıkmışsın geyik alemlerine dalmışsın. eh arada bir kaçta vajinismus hakkında bişeyler karalamışsın. eğer gerçekten hastaysan Allah en kısa zamanda acil şifalar versin ama dediğim gibi hiç inandırıcı gelmiyosun bana.

arkadaşım yukardaki mesajlarına bakarsan eğer senin dalga geçer gibi bi halin var.kim dedi ki sana fiyat yazmadığımızı?buraya kim ne sorduysa bilidğim kadarıyla cevaplamaya çalıştım herşeyi.ama senin tarzın bana uymadı ve başkasına sorduğun soruyu cevaplamak istemedim.ne verirsen onu alırsın arkadaşım kusura bakma

ben sana birşey sormadım ki kendini cevap verme hisssiyatında hissediyorsun ilknurla sen formun sahibimisin ki hemen hemen aynı tarz ve cümlelerle savunmaya geçiyorsunuz anlayamadım !

üslubumu beğenmedinmi inanmıyorummmmmm kahroldum şimdi. sana şöyle sölim gerçekten vajinismus olabilirsin değilsin diye iddaa edemem ama bana hiç samimi gelmiyosun ve sana inanmıyorum. bundan sonra merak ettiklerini başka arkadaşlarımdan ya da geçmişte yazılanlardan öğrenirsin. hiç üşenmedim bu saatte yazdıklarına baktım biraz da maşallah bimde satılan ürünlerden girmişsin mesaj sayısını doldurmak isteyenlerden çıkmışsın geyik alemlerine dalmışsın. eh arada bir kaçta vajinismus hakkında bişeyler karalamışsın. eğer gerçekten hastaysan Allah en kısa zamanda acil şifalar versin ama dediğim gibi hiç inandırıcı gelmiyosun bana.

sana bir şeye inandırmak zorunda mıyım!
illada forumun bu sayfasında kalmak zorundamıyım !
özel mesaj yazabilmek için mesaj sayımı artırma çabasında olmam yada beğendiğim bir market ve ürünleri hakkında yazı yazmam seni neden rahatsız etti ? forum alanı geniş sende istediğin yere yazabilirsin hatırlatayım :KK52: seni uykusuz bırakmak istemezdim hani sürekli formun bu sayfasındasın ve başka bir yere gitmiyorsun o halde önceki yazdıklarımı neden daha önce görmedin,bu hastalık bende olmasa daha eğlenceli ve daha iyi forum arkadaşları varken bu bu sayfada ne işim olacak:KK20: Doğruysa hamilelliğin burda ne işin var?Hamile topiklerine yazsana, gerçekten hasta olupta burda bir çözüm arayanlarada köstek olmazsın:KK20:
Seni ve kışkırttığın arkadaşlarını Allah'a havale ediyorum.
Leylakla seni bundan sonra muhatap olarak görmüyorum.Yazdıklarınıza cvp vermiyeceğim.Çok kırdınız beni:KK14::KK5:

sana bir şeye inandırmak zorunda mıyım!
illada forumun bu sayfasında kalmak zorundamıyım !
özel mesaj yazabilmek için mesaj sayımı artırma çabasında olmam yada beğendiğim bir market ve ürünleri hakkında yazı yazmam seni neden rahatsız etti ? forum alanı geniş sende istediğin yere yazabilirsin hatırlatayım :KK52: seni uykusuz bırakmak istemezdim hani sürekli formun bu sayfasındasın ve başka bir yere gitmiyorsun o halde önceki yazdıklarımı neden daha önce görmedin,bu hastalık bende olmasa daha eğlenceli ve daha iyi forum arkadaşları varken bu bu sayfada ne işim olacak:KK20: Doğruysa hamilelliğin burda ne işin var?Hamile topiklerine yazsana, gerçekten hasta olupta burda bir çözüm arayanlarada köstek olmazsın:KK20:
Seni ve kışkırttığın arkadaşlarını Allah'a havale ediyorum.
Leylakla seni bundan sonra muhatap olarak görmüyorum.Yazdıklarınıza cvp vermiyeceğim.Çok kırdınız beni:KK14::KK5:

canım benim istediğin forumun istediğin sayfasına yaz beni hiç ilgilendirmiyorsun gerçekten. o kadar sığ bir insansın ki hamileliğin doğruysa neden hala burdasın diye sorma gereği duyuyosun. sen bell iki bu sayfaları hiç okumamışsın ben sana şöyle özetlim ben bu sayfa sayesinde vajinismus illetinden kurtuldum burdaki arkadalarım sayesinde moral buldum ve buranın sağladığı moral sayesinde bugünlere gelip hamile kalabildim. şimdi sadece hamileyim diye bu sayfaya da sırtımı dönecek değilim. bu sayfa kimsenin tapulu malı olmadığı gibi herkes hakkında da yorum yapabilme hakkına sahibiz. aynen senin benim hakkımda yorum yaptığın gibi.
ayrıca söylemeden geçemeyeceğim leylağında seni muhattab aldığını pek zannetmiyorum gerçekten sana son tavsiyem madem gerçekten hastasın o zaman o küçük hayal dünyandan çık ve rahatsızlığınla ilgilen

X