Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

2 yıl oldu evleneli,1 yıldan fazladırda buraya takılıyorum işte:) Ev hanımıyım.Vajiliyim.Çok muzdaribim Sende kendinden bahseder misin?

2 yıl oldu evleneli,1 yıldan fazladırda buraya takılıyorum işte:) Ev hanımıyım.Vajiliyim.Çok muzdaribim Sende kendinden bahseder misin?

bende 3,5 yıllık evliyim burayı yaklaşık bir aydır takip ediyorum ben çok zaman kaybettim artık bu hastalıktan kurtulmak istiyorum benim gibi zaman kaybetme sen nolur egzersiz falan yapabiliyormusun sen

Ahh sorma arkadaşım.Benimde kötü tecrübelerim oldu.İlk aylarda bayan bir psikiyatriste gittim.Sakinleştirici diye verdiği ilaç 2 gün uyuttu.Kocam kapıyı kırarak içeri girmiş inan haberim olmadı 2.psikiyariste de eşimle birlikte gittik.Bu sefer ki erkekti.O da parmak egzersizi verince 3 seans ancak gidebildim.Parmak egzersizi falan yapamadım,yüreğim ağzıma geliyodu her defasında Psikiyatrist defterini kapatmıştım ta ki burayı keşfedene kadar.

anlıyorum seni canım bende birkere gittim dr parmak egzersizini yapamadım ve bidahada gitmedim

Parmak egzersizini yapamadım diye fırça attı birde."Yapamıyorsan gelme" dedi.Sana tavsiyem devlet hastanelerindeki doktorlara gitme.Her geçen gün aleyhimize.

Parmak egzersizini yapamadım diye fırça attı birde."Yapamıyorsan gelme" dedi.Sana tavsiyem devlet hastanelerindeki doktorlara gitme.Her geçen gün aleyhimize.

canım ben özele gittim 2 seans egzersizi yapamayınca artık gitmek istemedim peki sen neyapmayı düşünüyorsun bundan sonra

Bütün bu yaşadıklarım yetmiyormuş gibi ailemin zoruyla geçen haftada özel bir hastanenin kadın doğum doktoruna göründüm.Fiziksel bir rahatsızlık olmadığını,herşeyin zihinde bittiğini,buraya niye geldiniz gibi bildiğim şeyler söyledi.Ara sıra ailemin getirdiği muskalar,okunmuş sular,dualar vs.de oldu

canım bende senin yaşadıgın sıkıntıları yaşadım ve daha anlatmakla bitmeyecek şeyler yaşadm allah hepimizin yardımcısı olsun

Burayı bulmadan önce eşim nette gezinirken Murat Bey'in sitesine rastlamıştı.Pek itimat etmemiştik.İnternette bilgi kirliliği malum.Bu sitede de rastlayıp memnun kalanları okudukça düşünmüyorda değilim.Karar veremedik daha.Herşeyin hayırlısı.Senin düşüncen nedir?

canım bizde nette murat beyi bulduk araştırırken burayı buldum ve okudukça bi güven geldi bana ben gitmek istiyorum kararımı verdim çünkü başka şansım yok kendi başımıza beceremedik kaybedecek zamanım kalmadı artık çevremdeki bebek sorusundan sıkıldım sağlıgımda bozuluyo düşünmekten hayırlısı olsun

Eğer yazılanlar doğruysa tek çare olarak bende gitmek istiyorum.Bazı zamanlarda ya doğru değilse diyede içimden geçirmiyor değilim O çocuk sorularını soranları boşver.Benide çok bunaltıyolar anlayışsız GERİZEKALILAR.

canım okuduysan yayy başarmış ondan ayrıntılı bir şekilde alabiliriz inşallah başarı hikayesini kolay olmuşmu acaba

merhaba sevgili roselife
ben 7 yıllık evliyim başarısız bir doktor deneyiminin ardından cehennem gibi geçen yıllar en sonunda sadece aileleri susturmak(iyileşmekten falan geçtim) için tüp bebek yapalım da bitsin bu işkence diye internette gezinirken tesadüfen murat beyi bulduk burayı okuyunca eşim randevu almış. Doktor beyin sunduğu muayene süresi doğru ve muayene şeklide çok rahatlatıcı. maddi kısmını ayarlayın ve hiç vakit kaybetmeden doğruca gidin gittiğinin ertesi günü buraya yazacaksın oldu bitti diye...

günaydın arkadaşım sen hangi tarihte yendin

leylak84 kullanıcı avatarına bayılıyorum

bende bayılıyorum
arkadaşlar bende bu siteye ilk geldiğimde acaba bu da mı reklam,1,5 günde başarmak imkansız falan derdim.keşke yüzyüze olsak da size ne kadar gerçek olduğunu anlatabilsem.ben küçüklüğümden beri korkardım ilişkiden,hayal bile edemezdim bir gün olacağını ama oldu.eğer maddi imkanınız varsa beklemeden gidin,anne olma hayaliniz gerçek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…