Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

bende bayılıyorum:KK1:
arkadaşlar bende bu siteye ilk geldiğimde acaba bu da mı reklam,1,5 günde başarmak imkansız falan derdim.keşke yüzyüze olsak da size ne kadar gerçek olduğunu anlatabilsem.ben küçüklüğümden beri korkardım ilişkiden,hayal bile edemezdim bir gün olacağını ama oldu.eğer maddi imkanınız varsa beklemeden gidin,anne olma hayaliniz gerçek olsun:KK34:

canım merhaba bende hayaller kuruyorum inşallah gerçek olur

canım ya meraktan ölüyorum nasıl geçti biraz anlatabilirmisin bugünmü yendin yoksa dr gönderdigi 6 yıllık başarı maili seninmiydi canım başarı hikayeni anlatabilirsen çok sevinecem beni burda unutma sakın destegini bekliyorum:109::109::109::109:

ya inanamıyorum ama bitti.ben parmak egzersizi falan yapmadım.düşününce bile nefesim kesiliyomuş gibi oluyodu kendimi kasıyordum.ama aparatları yapabildim.para durumunu ayarlayıp mutlaka gitmelisin.ilk aparattan sonra gözlerinden bumuydu gözyaşları dökülecek emin ol.neden bu kadar beklemişim diyeceksin.Murat beyin elinde gerçekten sihirli bir değnek var ve sana dokunuyor sanki.biz eve yeni döndük maile bakmadan sana yazmak için girdim.büyük ihtimal benimdir o başarı maili.boşuna başka yerlerde başka dokorlarla zaman kaybedip off yine olmadı deme bence umudun kırılmasın Murat ulusoy a git.bak ben 6 senedir eşim tedaviyi önerdiği halde kabul etmiyordum parmak egzersizinden dolayı.Murat beyi tesadüfen 3 ay önce nette buldum ve ben eşime gösterdim.o günden sonra da her geçen gün geç kalıyormuşum gibi geliyordu.nihayet para durumunu ayarlayıp randevu aldım ve kabus bitti.canım yoldan yeni geldik çıkıyorum tekrar yazarım ben sana

Eğer yazılanlar doğruysa tek çare olarak bende gitmek istiyorum.Bazı zamanlarda ya doğru değilse diyede içimden geçirmiyor değilim:KK43: O çocuk sorularını soranları boşver.Benide çok bunaltıyolar anlayışsız GERİZEKALILAR.

emin ol yazılanlar doğru.kendi kendine başarma şansın olsaydı eğer ilk başta başarırdın.madem birinden destek alacaksın bu Murat ulusoy olsun ki hüsrana uğrama.bak Murat ulusoyu gitmeden önce tanımıyordum yani sadece bu hastalığın ne demek olduğunu bilen ve kurtulan biri olarak herkesin bi an önce kurtulmasını istediğimden bunu diyorum

Yayy arkadaşım birikmişimiz yok.Kredi çekmek istiyoruz ne kadar çekmemiz lazım?

canım bizimde birikmişimiz yoktu.bir tane çekilmiş yüklü kredimiz olduğu için kredide çekemedik.borç falan aldık.bence bu konuda Murat beyi ara o seni bu konuda benden daha çok aydınlatır.

ya inanamıyorum ama bitti.ben parmak egzersizi falan yapmadım.düşününce bile nefesim kesiliyomuş gibi oluyodu kendimi kasıyordum.ama aparatları yapabildim.para durumunu ayarlayıp mutlaka gitmelisin.ilk aparattan sonra gözlerinden bumuydu gözyaşları dökülecek emin ol.neden bu kadar beklemişim diyeceksin.Murat beyin elinde gerçekten sihirli bir değnek var ve sana dokunuyor sanki.biz eve yeni döndük maile bakmadan sana yazmak için girdim.büyük ihtimal benimdir o başarı maili.boşuna başka yerlerde başka dokorlarla zaman kaybedip off yine olmadı deme bence umudun kırılmasın Murat ulusoy a git.bak ben 6 senedir eşim tedaviyi önerdiği halde kabul etmiyordum parmak egzersizinden dolayı.Murat beyi tesadüfen 3 ay önce nette buldum ve ben eşime gösterdim.o günden sonra da her geçen gün geç kalıyormuşum gibi geliyordu.nihayet para durumunu ayarlayıp randevu aldım ve kabus bitti.canım yoldan yeni geldik çıkıyorum tekrar yazarım ben sana

canım randevu aldım ben siz hangi otelde kaldınız bana otel hakkında bilgi verebilirmisin

merhaba arkadaşlar yenen arkadaşımızı tebrik ederim ben dr.ulusoy sayesinde başaranlardanım Allah ondan razı olsun aralık ayında yendim şu an 11 haftalık hamileyim:KK49::KK49: Allah isteyen herjkese nasip etsin inşallah... Ulusoy'a gitmeyi düşünenler ertelemesinn ben sebepsiz yere senelerce bekledim mailleri okudum gidenlerle konuştum inanamdım bu kadar kolaymıdır acaba diye düşündüm keşke hiç düşünmeseymişim senelerim boşu boşuna geçti stresli günler geçirdim ne kadar kolaymış meğerse kendime olan güvenim gitti ertelemeyin lütfen

Yayycığım anladığım kadarıyla murat bey her hastanın durumuna göre fiyat belirliyor.Ben bütçemi ayarlamak için soruyorum yoksa başka hiçbir amacım yok.

Yayycığım anladığım kadarıyla murat bey her hastanın durumuna göre fiyat belirliyor.Ben bütçemi ayarlamak için soruyorum yoksa başka hiçbir amacım yok.

murat beyin bildiğim kadarı ile standart bir tedavi bedeli var. her hastasına birebir zaman ayırıyor ve gittiğinizde tedaviniz bitinceye kadar başka hasta almıyor ve sadece sizinle ilgileniyor.

canım murat bey hastaya göre fiyat belirlemiyo,standart bi fiyatı var.arkadaş belki ödeme planı için murat bey le konuşmanı söylemiştir...

yok canım fiyat sabit ben ödeme konusunda bilgi alman için Murat Beyi aramalısın dedim.Ben burdan fiyat söylesem sana az gelir çok gelir ama onunla konuşursan tedavi hakkındada bilgi alırsın sesini duyman seni daha çok rahatlatabilir.Kesinlikle yanlış anlama hemen gidemiceksen bile şimdiden ara konuş ne demek istediğimi daha sonra anlıcaksın.

canım randevu aldım ben siz hangi otelde kaldınız bana otel hakkında bilgi verebilirmisin

çok sevindim canım.Biz sözer otelde kaldık Dr beyle arasında 1 aprtman var zaten.yani gün içinde tek seans olmadığı için sözer oteli öneririm.otel yerden ısıtmalı sıcak şu mevsimlerde gideceksen ideal.yemekleride güzel.çok lüks değil ama bizimde çok lüks otele ihtiyacımız yok böyle bir durumda.genelde herkes orda kalıyor.Birde otobüsle gideceksen ve otobüs kuşadasına gitmiyorsa aydından kuş adasına son otobüs akşam 19.00 da bitiyor.Bileti ona göre almayı unutma.Murat beyin sitesinde ulaşım linkinde ayrıntılı açıklama var.Oteldede Murat Ulusoya geldik derseniz indirim yapıyorlar.Birde otelde akşam yemeğinide alın bence dışarda yakında çok yer yok fiyat olarakta otelde yemek daha uygun.

X