Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

tebrikler Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin

çoook teşekkür ederim Allah isteyen herkese versin işallah. senide tebrik ederim ederim 7 yılın ardından bu illetten kurtulduğun için Allah başka dert sıkıntı vermesin. hoşçakalın

uzun bir aradan sonra bütün kader arkadaşlarıma merhaba. ama bu sefer biraz farkli çünkü artık 2 kişiyizzzzz:KK34::KK34::KK34:
aslında interneti alalı baya oldu hamilşelik dönemi için bana çok lazım oldu merak ettiğim şeyler oldu. ama hemen buraya gelip sölemek konusunda açıkçası biraz kararsız kaldım. sonra düşündümde biz bu kadar zaman herşeyimizi hüznümüzü sıkıntılarımızı korkularımızı endişelerimizi paylaştık. neden mutluluğumu paylaşmayayım diye düşündüm. ve yazmaya karar verdim.
murat beye gidip gitmeme konusunda kararsız kalan arkadaşlarım sözüm size murat bey olmasaydı ben bu mutluluğu asla yaşayamazdım bebek sahibi olmak benim için hayaldi artık. benimde hayatım 27 mayısta değişti 6 yıllık evliliğimin başlangıcını artık 27 mayıs 2011 olarak görüyorum yani daha taze evliyim. ne olur para durumunuzu ayarladıktan sonra çok fazla düşünmeyin hemen gidin ve kurtulun bu illetten. sorularınıza her zaman cevap veririm artık internetimde var hiç sıkılmadfan istediğiniz herşeyi sorun.
ve canım leylakcım bu sözümde sana sen nasıl harika bir iradeye sahipsin tatlım yaa o kilolardan nasıl kurtuldun ben güya hamile kalana kadar kilo verecektim gram veremedim yaa topaç gibi olucam şimdi. :KK50::KK50::KK50: gerçekten çok tebrik ederim seni, çok az kilon kalmış verilecek özendim valla sana ne yalan sölim. kendine çok iyi bak buralarda rastlaşırsak muhabbetin belini kıralım bir gün.
hepinizi öperimmmmmm şekerlerrrrr :KK54::KK54::KK54:

ya ilknurcum yemin ederim dün aklıma geldin birden,dedim hamile olabilir mi acaba?(benim hislerim çok kuvvetlidir de:KK1:)o kadar mutlu oldum ki anlatamam arkadaşım,allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.inşallah en kısa zamanda bende yaşarım bu mutluluğu,ve isteyen herkes tabi....
gelelim kilolara.inanırmısın canım,tedavi olduktan sonra kendime güvenim geldi ve ağustos ayından beri diyet ve spor yapıyorum,sonunda başardım.zaten hep vajinismus sorunundan almıştım kiloları.o sorundan kurtulunca kilolarımdan da kurtulmak istedim ve çok az kaldı.sende sıkma canını sakın kilo yüzünden,allah sana bi mucize vermiş,tadını çıkar.doğumdan sonra verirsin.evet denk gelirsek eğer muhabbet edelim birgün.kendine ve bebişe iyi bak tatlım görüşürüz yine
:KK16:

ya ilknurcum yemin ederim dün aklıma geldin birden,dedim hamile olabilir mi acaba?(benim hislerim çok kuvvetlidir de:KK1:)o kadar mutlu oldum ki anlatamam arkadaşım,allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.inşallah en kısa zamanda bende yaşarım bu mutluluğu,ve isteyen herkes tabi....
gelelim kilolara.inanırmısın canım,tedavi olduktan sonra kendime güvenim geldi ve ağustos ayından beri diyet ve spor yapıyorum,sonunda başardım.zaten hep vajinismus sorunundan almıştım kiloları.o sorundan kurtulunca kilolarımdan da kurtulmak istedim ve çok az kaldı.sende sıkma canını sakın kilo yüzünden,allah sana bi mucize vermiş,tadını çıkar.doğumdan sonra verirsin.evet denk gelirsek eğer muhabbet edelim birgün.kendine ve bebişe iyi bak tatlım görüşürüz yine
:KK16:

canım benim çok teşekkür ederim hissetmiş olman çok normaldir çok sıkıntımızı paylaştık çünkü burda. Allahım istediğin zaman sanada versin işallah hepimiz bütün isteyenler için dua ediyorum.bende dediğin gibi artık kiloları çok takmamaya çalışıyorum napim hayırlısıyla doğurduktan sonra veririm artık. öle avutuyom işte kendimi. sende kendine çok iyi bak canım görüşmek üzere şimdilik hoşçakal :KK34: :KK34: :KK34:

merhaba kızlar ben geldim. İlknurcum tebrik ederim. inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşar ve bebeğini sağsalim kucağına alırsın rabbim isteyen herkese verisn. bence harika bir mutluluk. tereddüt eden arkadaşlar sakın düşünmeyin ben bundan 8 ay önce vajinusmustum. şimdi 7 aylık hamileyim. cumartesi doktor randevum vardı. bebğim o kadar belirignleşmiş ki artık tekmeleri bile fazlasıyla hissediyorum. doğum tarihimizde belli oldu 5 mayıs. tam 2,5 ay oldu. isminide belirledik. EYMEN :)

merhaba kızlar ben geldim. İlknurcum tebrik ederim. inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşar ve bebeğini sağsalim kucağına alırsın rabbim isteyen herkese verisn. bence harika bir mutluluk. tereddüt eden arkadaşlar sakın düşünmeyin ben bundan 8 ay önce vajinusmustum. şimdi 7 aylık hamileyim. cumartesi doktor randevum vardı. bebğim o kadar belirignleşmiş ki artık tekmeleri bile fazlasıyla hissediyorum. doğum tarihimizde belli oldu 5 mayıs. tam 2,5 ay oldu. isminide belirledik. EYMEN :)

sağlıkla bebeğinize kavuşmanız dileğiyle umarım ben de bu duyguyu yakın zamanda tadarım...

Su an ne mi yapiyorum:)cocuklar gibi yatagin uzerinde hoplayip dans ediyorum.iyiki varsin Dr.Murat Ulusoy...

Leyla bende basardim.darisi en kisa zamanda senin basina

TEBRİKLERRRRRRRR canım ya inan bugün yine aklımdan sen geçtin mart dedinya haberini bekliyodum şuan çok heyecanlandım kendim başarmış kadar mutlu oldum darısı tüm vajililere :KK9::KK9::KK9:

Su an ne mi yapiyorum:)cocuklar gibi yatagin uzerinde hoplayip dans ediyorum.iyiki varsin Dr.Murat Ulusoy...

canım ya meraktan ölüyorum nasıl geçti biraz anlatabilirmisin bugünmü yendin yoksa dr gönderdigi 6 yıllık başarı maili seninmiydi canım başarı hikayeni anlatabilirsen çok sevinecem beni burda unutma sakın destegini bekliyorum:109::109::109::109:

X