Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

mrb kıslar uzun zamandır giremedim buralara. doğudayım malum buralar beşik gibi çok sallanıyoruz. o yüzden denemelerede ara verdik ve son 3 denemede ben bacaklarımı çok kasıyorum yine. o gün aparatı yaptım sorunsuz oldu. ama eşimle biraz sıkıntılı. tam olarak olmuyo yarı olarak gerçekleşio:KK43:(( bebekde istiyoruz. bugün adet oldum ama... inş herşey düzelir. bu arada doktor beye gidip çözen herkesi tebrik ediyorumm. şu sallantılar bitsin daha sık gircem sözz:)))

mrb kıslar uzun zamandır giremedim buralara. doğudayım malum buralar beşik gibi çok sallanıyoruz. o yüzden denemelerede ara verdik ve son 3 denemede ben bacaklarımı çok kasıyorum yine. o gün aparatı yaptım sorunsuz oldu. ama eşimle biraz sıkıntılı. tam olarak olmuyo yarı olarak gerçekleşio:KK43:(( bebekde istiyoruz. bugün adet oldum ama... inş herşey düzelir. bu arada doktor beye gidip çözen herkesi tebrik ediyorumm. şu sallantılar bitsin daha sık gircem sözz:)))

zeze daha önceki yazılarını okudum. Eşinle aranda da sorunlar varmış. eşle aranda geçmişde ve bugün sevgiye dair travmalar olduğu sürece istemeye istemeye yaparsın. Eşin sana değer veriyor mu ?

merhaba arkadaşlar nasipse bende perşembe sabahı doktor beyin yanındayım çok korkuyorum ve acaip heyecanlıyım doktor beye güveniyorum inşallah aşıcam bu durumu bıktım artık 5 sene dile kolay ... buraya yazarken bile titriyorum napıcam bilmiyorum :KK43:

merhaba arkadaşlar nasipse bende perşembe sabahı doktor beyin yanındayım çok korkuyorum ve acaip heyecanlıyım doktor beye güveniyorum inşallah aşıcam bu durumu bıktım artık 5 sene dile kolay ... buraya yazarken bile titriyorum napıcam bilmiyorum :KK43:

tatlım seni çok iyi anlıyorum.korkmakta heyecanlanmakta çok haklısın.bende bu duygularla gitmiştim.ama sen kendine güvenerek git.ben eminim başaracaksın.murat beye gidip de başaramayan yok!.cuma günü ''başardım'' haberini paylaşırsın bizimle artık:KK19::KK19:

cevabın için teşekkürler canım gerçtekten çok heyecanlıyım yerimde duramıyorum sığamıyorum hiçbiryere :KK43: ben yakında olduğum için 1 günde bitmicek haftaya iyi haberleri veririm inşallah benim tek korkum aparatları yapamamak ben hiç parmak egz. v.s yapamadım hiç doktora gitmeden önce yapmışmıydın hiç egzersiz canım bide bnim kızlıkta duruyo yerinde ondanda çok korkuyorum gitsin benim için problem değil ama onun engelini yaşayabilirim birazcık tekrar teşekkür ederim:18::18::18:

cevabın için teşekkürler canım gerçtekten çok heyecanlıyım yerimde duramıyorum sığamıyorum hiçbiryere :KK43: ben yakında olduğum için 1 günde bitmicek haftaya iyi haberleri veririm inşallah benim tek korkum aparatları yapamamak ben hiç parmak egz. v.s yapamadım hiç doktora gitmeden önce yapmışmıydın hiç egzersiz canım bide bnim kızlıkta duruyo yerinde ondanda çok korkuyorum gitsin benim için problem değil ama onun engelini yaşayabilirim birazcık tekrar teşekkür ederim:18::18::18:

anladım canım,olsun başar da biz 1 hafta bekleriz:))canım açık konuşayım bende gitmeden önce parmak,aparat vs. asla yapamıyodum.murat beye gittiğimde orda da yapamadım.sonra murat bey aparat çalışmasını kendi yaptırdı.eşim de yanımızdaydı.bi problem olmadı.hiç acı vs hiçbirşey yaşamadım.ama bu seni korkutmasın sakın oraya gidip kendi aparat çalışmasını yapan çok arkadaşımız var

anladım canım,olsun başar da biz 1 hafta bekleriz:))canım açık konuşayım bende gitmeden önce parmak,aparat vs. asla yapamıyodum.murat beye gittiğimde orda da yapamadım.sonra murat bey aparat çalışmasını kendi yaptırdı.eşim de yanımızdaydı.bi problem olmadı.hiç acı vs hiçbirşey yaşamadım.ama bu seni korkutmasın sakın oraya gidip kendi aparat çalışmasını yapan çok arkadaşımız var

Bende belki yazdıklarımı görmezsin diye geçmiş sayfaları tekrar okudum senin yazılarını gördüm aynı şeyleri hissetmişiz seninle.. inşallah kendim yapabilirim ben biraz sorunlu bir tipim saçma sapan tabularımı yıkamıyorum yazdıkların için çok teşekkür ederim gitmeden önce bana bunları konuşmak çok iyi geldi saatler kaldı :)

Bende belki yazdıklarımı görmezsin diye geçmiş sayfaları tekrar okudum senin yazılarını gördüm aynı şeyleri hissetmişiz seninle.. inşallah kendim yapabilirim ben biraz sorunlu bir tipim saçma sapan tabularımı yıkamıyorum yazdıkların için çok teşekkür ederim gitmeden önce bana bunları konuşmak çok iyi geldi saatler kaldı :)

elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum bu sayfaya.kendim de yaşadığım için bu duyguları,biraz olsun yardım edebilmek,gitmek isteyenleri rahatlatabilmek istiyorum.inşallah kendin yapabilrsin aparatı tatlım.yapamasan da kötü düşünme.doktor bey o kadar yardımcı oluyo,o kadar düşünceli ve nazik davranıyoki anlatamam sana...

http://www.kadinlarkulubu.com/jineko...e-olanlar.html (Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar)

bebişler listeleri artık bu linkten görebilirsiniz gelişmeleri bildirirseniz güncelleyebilirim buradan çok zor oluyordu çünkü....

bu arada bu konuda (sayfada) lütfen egzersiz yapan arkadaşlara egzersiz hakkında onları korkutmadan/kafalarını karıştırmadan yardımcı olursanız daha faydalı olursunuz...yazarken yenmiş kişilerin değilde yenmeye çalışan bu konuda gerçekten hassas olan arkadaşları düşünerek yazalım hepimiz...çünkü bu sayfada olma sebebimiz sadece yardımcı olabilmek için değilmi?

vajinusmusu yendiniz ama alışma evresinde merak ettiğiniz sormak istediğiniz bir şeyler var o zaman lütfen aşağıdaki linkini verdiğim konuya göz atınız...
http://www.kadinlarkulubu.com/jineko...aylasalim.html (Vajinusmusu Yendikten Sonraki Deneyimlerimizi Paylaşalım)

vajiyi yenip hamile kalmayı düşünenler/yada bilgi sahibi olmak isteyenler lütfen bununla ilgili msj fazlalığını önlemek için açılmış olan konuya yazınız....
http://www.kadinlarkulubu.com/jineko...buraya-82.html (Vajinismusu Yendikten Sonra hamile Kalanlar ve Kalmak İsteyenler Buraya)

selam arkadaşlar bugün doktorun yanındaydım ve ilk görüşmemizi yapıp eve geldik bana verdiği aparatı kolaylıkla yapabildim bunu yazdığıma hala inanamıyorum defalarca parmak egz.yapmaya çalışıp dokunamayan ben o aparatı yapmayı başardım geriside gelicek buna inanıyorum kendime güvenim şimdiden geldi şaka gibi rüyada gibiyim şimdiden çok mutluyum burdaki arkadaşlara çok teşekkür ederim bana inanılmaz güven verdiler devamını paylaşıcam yarın 2.görüşmeye gidicez çok mutluyuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

selam arkadaşlar bugün doktorun yanındaydım ve ilk görüşmemizi yapıp eve geldik bana verdiği aparatı kolaylıkla yapabildim bunu yazdığıma hala inanamıyorum defalarca parmak egz.yapmaya çalışıp dokunamayan ben o aparatı yapmayı başardım geriside gelicek buna inanıyorum kendime güvenim şimdiden geldi şaka gibi rüyada gibiyim şimdiden çok mutluyum burdaki arkadaşlara çok teşekkür ederim bana inanılmaz güven verdiler devamını paylaşıcam yarın 2.görüşmeye gidicez çok mutluyuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tebrikler canım,harikasın:KK9::KK9:hele bi başar,o zaman ki sevincin bunun kaç katı olacak kimbilir.güzel haberlerini bekliyoruz:KK16:

sağoll canım ya walla harika hissediyorum şimdiden başarınca düşünemiyorum sevincimi herkese söylemek istiyorum walla :KK70::KK70: birazdan gidip bidaha deniyeceğim ki yarına kadar alışayım heyoooo:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sağoll canım ya walla harika hissediyorum şimdiden başarınca düşünemiyorum sevincimi herkese söylemek istiyorum walla :KK70::KK70: birazdan gidip bidaha deniyeceğim ki yarına kadar alışayım heyoooo:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Istemek basarmanin yarisidir. murat hoca sadece basaracagimiza inanmamizi istiyor zaten gerisi kendiliginden geliyor. basaracagina eminim.

haklısın canım gerçekten öyle ama ben murat bey olmasaydı asla aparatları yapamazdım kesinlikle profesyonel kısa sürede nasıl bu kadar aşama atladım kendime inanamıyorum dün akşam 2.aparatı yaptım bu sabah tekrar görüştük ve şu an 3.aparatıda başardım yarın sanırım son görüşmemiz olacak 3.aparatı aldıysam ben kendimi başarmış sayıyorum çok mutluyummmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52: he bu arada bende kanama hiç olmadı benim en büyük korkularımdan biriydi egzersizlerde olcak diye ama olmadı heralde esnedi zar :)))

buralar artık eskısı gıbı hareketlı deıl ama sesımı duyan bırı cıkar ınsallah. Bende burdayım cunku vajınısmusum. Burdaym cunku dr ulusoy konusunda kararsızm. Isın sırrı hıpnoterapı ve egzersızse yasadıgım sehırde daha makul fıyatlarla tedavı olmayı denemelı mıym yoksa ısın sırrı ulusoy mu? Bırde doktor beyın sıze verdıgı ve tavsıye ettıgı kayganlastırıcı nedır??? Yardımcı olmanızı umuyorum.
Ayrıca emınım benım gıbı sessızce yorumları takıp eden cok kısı var. Samımıyetınzı ve yardımlasma sevkınızı kutluyorum hepınızın.allah yardımcımız olsun

buralar artık eskısı gıbı hareketlı deıl ama sesımı duyan bırı cıkar ınsallah. Bende burdayım cunku vajınısmusum. Burdaym cunku dr ulusoy konusunda kararsızm. Isın sırrı hıpnoterapı ve egzersızse yasadıgım sehırde daha makul fıyatlarla tedavı olmayı denemelı mıym yoksa ısın sırrı ulusoy mu? Bırde doktor beyın sıze verdıgı ve tavsıye ettıgı kayganlastırıcı nedır??? Yardımcı olmanızı umuyorum.
Ayrıca emınım benım gıbı sessızce yorumları takıp eden cok kısı var. Samımıyetınzı ve yardımlasma sevkınızı kutluyorum hepınızın.allah yardımcımız olsun

evet eskisi gibi hareket yok ne yazık ki merhaba bende 5 yıllık evliyim ve vajinismusum şu anda dr.ulusoy a gidiyorum ben yakın olduğum için günlük görüşmeleri uygun gördük ve bugün pen.s aşamasına geçicem. Doktor kayganlaştırıcıyı bir kavanozun içine koyup verdi bana bende sormadım markasını ama bugün sorarım çünkü benimkide bitmek üzere bulunduğun şehirdeki doktorları bilmiyorum canım ama ben dr ulusoy olmasaydı bu aparatları bu kadar çabuk asla yapamazdım kendim denedim ve kulak çubukları bile yapamamıştım ama şimdi p.s büyüklüğündeki aparatla yapabiliyorum 3 günde sende yaşadığın şehirdeki doktorları iyice araştır onları bilemem ama ULUSOY tam bir profesyonel sana tek tavsiyem erteleme ben 5 yıldır erteledim elime hiç birşey geçmedi zaman kaybından başka umarım en kısa zamanda vajinismus belasından kurtuluruzz

X