Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

sen kurtulmussun yani tebrikler :) bıraz daha arastırma yapmam gerekıyo sanırm. O sure ıcınde calısmalara devam her ne kadar husranla son bulsada. Kayganlastırıcı markasını beklıyorum.ılgılendıgın ıcın tesekkur edeerrım

sen kurtulmussun yani tebrikler :) bıraz daha arastırma yapmam gerekıyo sanırm. O sure ıcınde calısmalara devam her ne kadar husranla son bulsada. Kayganlastırıcı markasını beklıyorum.ılgılendıgın ıcın tesekkur edeerrım

Kayganlaştırıcıda değil keramet öyle olsa ooo biz neler denedik 4 yıl.Ultrasonda kullanılan su bazlı kayganlaştırıcılardan diye biliyorum. Ben de gitmeden önce epey bi araştırmıştım, tüm sayfaları hiç üşenmeden tek tek okumuş,gidenlerin dönüp yorumlarını yazmalarını beklemiştim. Çok şükür bir gün ben d ekarar verip Kuşadası yoluna düştüm eşimle.İyiki de düşmüşüm şimdi çok şükür vajinismus sorunum kalmadı. Allah razı olsun diyorum her seferinde.Ben Murat Beyden önce ist.da başka bi psikoloğa daha gitmiştim ama boş yere git gel ve masraf yapmaktan başka bir etkisi olmamıştı,keşke ilk Murat beye gitseydim şimdi belki bebeğim bile vardı.Her işte bir hayır vardır diyorum. Para kolay akzanılmıyor ama teraziye evliliğimi,ruh sağlığımı diğer tarafa da parayı koyunca ilk taraf çok daha ağır bastı haliyle. her gün yatağa mutsuz girmek,eşinle sırt sırta yatarken sessiz sessiz yastığını ıslatmak(şu an bile hatırlayınca gözlerim doldu hemen,yaşayan bilir ancak),senden sonra evlenenler bebek sahibi olurken senin henüz balayını bile yaşayamamış olman,herkesin sana bebek en zaman diye sorması, pek çok şeye geç kalmış hissi,zaman kaybettiğin hissi ve içine çöreklenen ama elinden hiçbir şeyin gelmediği sıkıntı. Herkes soruyor murat bey ne yaptırıyor söyler misiniz bizde yapalım. Böyle bir şey yok. kendi kendinize diğer sayfalarda yazan egzersizleri uygulayarak çözebiliyorsanız çözün ama murat beyin yaptırdıklarını söylememizi beklemeyin çünkü söyleyebileceğimiz birşey yok. göz ameliyatı yapan bir drun ameliyatı nasıl yaptığını sormak gibi hastaya. evet bilincimiz açık,uyumuyoruz ama bir hiptotize var ve onunla bilinçaltımızdaki o korku ve kaygıları yok ediyor aldığı eğitimlerle uyguladığı teknikle.Konuşma şekli,kullandığı sözcükler,ses tonu,verdiği telkinler,izlettiği cd,denememiz için ayrı ayrı verdiği 3 aparat... Söyleyebilecekelrimiz sadece bu olabilir,bundan fazlası yok.1.5 günde çözüp geri döndük daha sonra.Kendisine duacıyım.illa ona gidin de demiyoruz,burası kendisine gidenlerin deneyimlerini paylaştığı sayfa olduğu için onun ismini zikrediyoruz.Vajinismus denen şey maalesef işini bilmeyip sırf parasal oalrak istifade etmek isteyen uzman geçinenlerin dolu olduğu bir hastalık.Benim gibi paranızı tvye çıktı,iyi bir dr.dur diye zannedip kaç kez git gel yapıp 2009 yılında 3500 lira kaptırdığım isim gibi kişilere gitmeyin. 1 kez gidin tam gidin,umut tacirlerine kaptırmayın umutlarınızı.Bu sayfa gibi deneyimlerin paylaşıldığı sayfaları bulmaya çalışın,gidenlere sorun.Olumlu yanıtların çokluğu olsun sizi ikna edicek olan. Ben Murat beye çok geç gittiğime,onu çok geç keşfettiğime üzgünüm sadece,ilk seferki deneyim ve başarısızlık beni çok etkilemişti.murat beyle d eolmasaydı ayrılmayı teklif edicektim yeniden. Çok şükür halloldu.Allah bu hastalığı yaşayan herkese yardım etsin,kurtarsın.

arkadaşlar ben başardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm başardııııııııııııııııııııııııııım BAŞARDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMM çok mutluyuim rüya gibi hala inanamıyorummmmmmmmmmmmmmm hemde sadece girmekle kalmadı git gel bile yaptık defalarcaaaaaa çok mutluyuummmmmm bana yardımcı olan olmayan herkese teşekkür ederiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Cnm o kadar sevindim ki anlatamam. Bir kişi daha kurtulmuş bu illetten artık hayatın eskisi gibi değil çok farklı yaşayacaksın. Gittiğin yerin gezmenin kısacası yaptığın herşeyden tat alacaksın. Hepsi Murat Bey sayesinde...

Ben bu illetten 23 temmuzda kurtulmuştum. 05 aralık aradan 4,5 ay geçti ben 4 aylık hamileyim. Cinsiyetinide öğrendik cumartesi erkekmiş. Bana Murat Beyi tanımadan 4 ay sonra hamile kalıcaksın deseler asla inanmazdım. Ama şuan o kadar farklı duygular yaşıyorumda... Artık kimse tereddüt etmesin ne olur bugün olur yarın olur diye beklemeyin ben 2 yıla yakın bekledim ama boşuna beklemişim. Düşünün Murat Beyin yanına dahi gitmedim net üzerinden tedaviyle çözdü... Çözdüm demiyorum çözdü diyorum... Çünkü benim başarım değil Murat beyin başarısı...

Ozanailesinden sakın kendin deneyerek daha fazla vakit kaybetmeye çalışma Tek çözüm bence Murat ULUSOY... Başardıkdan sonra ki mutluluğa verdiğin para fazlasıyla değer.

Merhaba arkadaslar bende Murat beye gidip basaranlardanim 16 kasimda ordaydim ve 1.5 günde basardim bende :) hala inanamiyorum giderken hep bi süphe oluyo bende de vardi ama simdi iyikide gitmisim diyorum yoksa daha bu dertle basbasa olacaktim.

arkadaşlar ben başardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm başardııııııııııııııııııııııııııım BAŞARDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMM çok mutluyuim rüya gibi hala inanamıyorummmmmmmmmmmmmmm hemde sadece girmekle kalmadı git gel bile yaptık defalarcaaaaaa çok mutluyuummmmmm bana yardımcı olan olmayan herkese teşekkür ederiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

işte bu:KK19::KK19::KK19:.tebrikler canım,mutluluğun hep daim olsun inşallah

çok teşekkür ederimmm gerçekten üstümden büyüük kocaman bir yük kalktı kuş gibiyim inanamıyorum bu kadar kolaymıymış senelerce boşu boşuna beklemişim ertelemişim asla kendi kendine düzelcek bişey değilki bu o stresli geçirdiğim günlere acıyorum ben dün bütün akşam olckmı olmucakmı tedirginliği içinde 3.aparatı baya bi çalıştım daha sonra eşimle denerken girdimi girmedimi anlamadım bile sonra git gel yaptık baya bi:KK17: acaip kolay oldu inanamadım
sıra bebiş çalışmalarına geldi bunu yazdığıma bile inanamıyorum
papatya tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin çok sevindim darısı başımıza inşallah
nurish senide tebrik ederim canım sıra artık bebişe geldi :)
leylakcım sanada çooook teşekkür ederim hepimizin mutluluğu daim olsun:) inşallah dünyada hiçç vajili kalmasın :)

Cnm o kadar sevindim ki anlatamam. Bir kişi daha kurtulmuş bu illetten artık hayatın eskisi gibi değil çok farklı yaşayacaksın. Gittiğin yerin gezmenin kısacası yaptığın herşeyden tat alacaksın. Hepsi Murat Bey sayesinde...

Ben bu illetten 23 temmuzda kurtulmuştum. 05 aralık aradan 4,5 ay geçti ben 4 aylık hamileyim. Cinsiyetinide öğrendik cumartesi erkekmiş. Bana Murat Beyi tanımadan 4 ay sonra hamile kalıcaksın deseler asla inanmazdım. Ama şuan o kadar farklı duygular yaşıyorumda... Artık kimse tereddüt etmesin ne olur bugün olur yarın olur diye beklemeyin ben 2 yıla yakın bekledim ama boşuna beklemişim. Düşünün Murat Beyin yanına dahi gitmedim net üzerinden tedaviyle çözdü... Çözdüm demiyorum çözdü diyorum... Çünkü benim başarım değil Murat beyin başarısı...

Ozanailesinden sakın kendin deneyerek daha fazla vakit kaybetmeye çalışma Tek çözüm bence Murat ULUSOY... Başardıkdan sonra ki mutluluğa verdiğin para fazlasıyla değer.

canım ben o parayı toparlayabılsem hıc durmam neden cekeyım bu sıkıntıyı hemen gıderım. Belkı kredı cekebılırz ama ben hala yapabılırmıyım acaba dıye gıtmeden careler arıyorum. Basaranları duyunca bı yandan cok mutlu oluyorum dıger yandan catlıyorum kıskanclıktan :) ınsallah doktora gıtmeden cozebılırm ama beceremezsen gıdecegım adres bellı.

ınternetten tedavı nasıl oluyo msn den goruntulu mu konusuluyo telkınler nasıl verılıyo bılen ya da deneyen bırı bıllgı verebılırmı?

ozanailesinden net üzerinden tedavide kargorla çalışma paketi gönderiyor günlük msn görüşmeleriyle çok kısa sürede hallediyorsun...Ama tereddüt yok. Zaten Murat Bey seni çözüme ulaştırmadan peşini bırakmıyor. Sürekli maillerle takip edip yön veriyor. Derler ya halk arasında Murat Bey bu işin ehli (ustası). Yeni evli herkesle bu konuyu konuşup sıkıntı çeken varsa Murat Bey'i önermek geliyor içimden. Ben netten Murat Bey'i bulmasam bebek konusunu düşünmek bir kenara hala bu konuyla uğraşıyor olurdum. Eşime boşanalım diye tkelif bile ediyordum o kadar çıkmazdaydım. Eşimle severek evlendik aramızdada en ufak sorun yoktu ama ben herşeyi üstüme alır boş yere ağlardım. Psikolojim bozuktu. Etrafdan bebek baskısıda ayrı bir sıkıntıydı. Ama şimdi öyle mi çok mutluyum etrafa karşı eksik bir yanım kalmadı.Stressiz eşine karşı görevlerini yerine getirerek yaşamak başka bişey. Para öyle yada böyle muhakkak bulunur ama mutluluk öylemi.Çektiğim 2 yıla yakın sıkıntıdan sonra yaklaşık 5 aydır çok mutluyum. Sıra sende cnm. İyi haberlerini bekliyoruz.

merhaba arkadaşlar bende dr murat ulusoya gidenlerdenim. önceleri Çözümü başka doktorlarda aradım benim için maddi manevi kayıp oldu. ama geçde olsa drmurat beyle tanıştım ,ona ulaştım .ve doktor murat ulusoy farkıyla bu hastalıktan kurtuldum. O'na ne kadar teşekkür etsem azdır.

uzun bir ayrılıktan sonra tekrar merhabalar arkadaşlar. malesef artık bilgisayarım yok o yüzdende girtemiyorum siteye. şu anda ablamdan yazıyorum bunu. ben yokken yenen arkadaşları çok çok tebrik ediyorum.murat beyde başarısızlık diye birşey yok zaten süpersinizzzz :KK19: :KK19: :KK19:
birde buraya gelipte öğreten kadın edalarıyla mesaj yazan sevgili arkadaşlarım bu sözümde sizlere lütfen herkes kendi işiyle ilgilensin. buraya yazı yazan arkadaşlarımızın hepsi ne yazdığının farkında kimseden ders almaya ihtiyacımız yok. insanların durumlarına göre gerekli uyarılar yapılıyor. siz o tatlı canınızı sıkamadan egzersiz yapan arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışırsanız eminimki daha faydalı olursunuz. bu sayfada doktora gidenler tecrübelerini paylaşıyor başlıktan da anlaşılacağı üzere. yeterli olacağını umut ederek daha fazla uzatmıyorum. umarım umutlarımı boşa çıkarmazsınız
veeee canım arkadaşlarım buda tekrar sizler için sizlere MUTLU YILARRRRRRRR :KK9: :KK9: :KK9: sağlıklı huzur dolu bebiş dolu bir yıl geçirmemiz dileğiyle :KK34: :KK34: :KK34:

ne kadarlık evlisin canım hiç parmak egzersizi falan yaptınmı burda vajınusmusu tecrübelerimizle yenelim diye bir bölüm var orda birçok kişi hatta dün biri kendi kendine yendi o sayfaları hiç inceledinmi?

QUOTE=eelifes;12439291]ne kadarlık evlisin canım hiç parmak egzersizi falan yaptınmı burda vajınusmusu tecrübelerimizle yenelim diye bir bölüm var orda birçok kişi hatta dün biri kendi kendine yendi o sayfaları hiç inceledinmi?[/QUOTE

Murat Beyin mail grubundayım ben de,mail kutumu epeydir kontrol edememiştim,az önce gördüm ve çoks evindim açıkçası çünkü bu büyük b engeldi insanalr için.burda d ahemen paylaşmak istedim "Değerli grup üyeleri

Ocak 2012 den itibaren ilk 6 ay geçerli olmak üzere, tedavi bedellerinin yarısını peşin kalan yarısını maximum karta 12 taksite bölme imkanımız olup, bilginize sunulur..."

Murat Beyin mail grubundayım ben de,mail kutumu epeydir kontrol edememiştim,az önce gördüm ve çoks evindim açıkçası çünkü bu büyük b engeldi insanalr için.burda d ahemen paylaşmak istedim "Değerli grup üyeleri

Ocak 2012 den itibaren ilk 6 ay geçerli olmak üzere, tedavi bedellerinin yarısını peşin kalan yarısını maximum karta 12 taksite bölme imkanımız olup, bilginize sunulur..."[/QUO

slm siz randevu aldınız mı?

arkadaşlar bende randevu almak istiyorum para sorununu halleder halletmez dr ulusoya gitmeyi düşünüyorum.yakın bir zamanda giden var mı ?

arkadaşlar bende randevu almak istiyorum para sorununu halleder halletmez dr ulusoya gitmeyi düşünüyorum.yakın bir zamanda giden var mı ?

canım ben nisan 2011 de gitmiştim murat beye.sormak istediğin bişey varsa cevaplarım seve seve:KK16:

X