Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

ayyy benim gitmeme de z kaldı...cok heyecanlıyım 16 ekimdede biz gidioruz kızlar cok dua edin.ya olmazsa diye cok korkuyorum .insallah hemen olur.6 gun sonra reglm biticek insallah daha rahat olur benim icin.
ayyy cok heyecanlıyım:KK70:

Canim benim randevum da 19 ekimde senin basarin benim icin cok onemli

arkadaslar doktor ulusoy un ucretını verecek durumda degılım.bıldıgınız ve tavsıye edebılecegınız,ıstanbul ıcınde ıyı ve kesın çözum veren bır doktor varmı?lutfen yardım beklıyorum sızlerden tesekkur ederım..

merhaba kızlar keyifler iyi bakıyorumda kaç gündür girmiyordum zeze başarmış ne kadarda güzel başarmışın cnm çok sevindim randevu alan arkadaşlar sakın tereddüt etmeyin başarmasam ben başarmazdım ama bakın şuanda hamileyim.başaralı nerdeyse 9 hafta oldu ve 6 haftalık hamileyim.darısı isteyen herkesin başına allahım bu duyguyu herkese tattırsın...

arkadaslar doktor ulusoy un ucretını verecek durumda degılım.bıldıgınız ve tavsıye edebılecegınız,ıstanbul ıcınde ıyı ve kesın çözum veren bır doktor varmı?lutfen yardım beklıyorum sızlerden tesekkur ederım..

merhaba canım ben kendi adıma cevap verim sana benim bildiğim kesin çözüme ulaştıran bir doktor yok ama başka sayfalardanda araştırırsan mutlaka birileri yardımcı olur. birde bildiğim kadarıyla bazı devlet hastanelerinde cinsel işlev bozuklukları diye bir bölüm varmış oralardanda sigortan varsa yararlanabilirsin herhalde. sen yinede araştırmaya devam et bende bununla ilgili bişey öğrenirsem sana ulaştırırım. allah en kısa zamanda bu dertten kurtarsın seni çekmeyen bilmez çünkü. kendine iyi bak

kimse yazmıyo mu artık,burası cok sessizlesmis zezeze bi ses ver iki kere yazdın kactn neredesin

kimse yazmıyo mu artık,burası cok sessizlesmis zezeze bi ses ver iki kere yazdın kactn neredesin
kaçmadım canım niye kaçayım. bak kesinlkle tedirgin olma. kesin kesin ve kesin allahın izni ile tabi çözeceksin. ben bu bölümdeki en zor vakaydım buna çok eminim. ama ben bile çözsüydem herkes çözer. benim adetim 15 günü buldu bu sefer. bide bu iş olunca sanırım vajide karıştı:))) neyse 2 gün önce banyo yaptım. dünde korkarak aparatı denedim vee kolaylıkla aparatı yaptım. birazdan yine yyapcam. ben zor bi vaka olduğum için doktor 10 gün aparat çalışmamı söledi. eşimle denemedik benim eşimin uyuzluğundan dolayı:)) bu sıkıntı bizim ilişkimizi baya yıprattı çünkü. ama yinede aparatı kolaylıkla yaptığım için korkmuyorum. çok şükür bittiiiiiiiiii... dediğim gibi benim eşimle bazı sorunlar vardı o yüzden netede çok giremedim ve biraz uzadı. ama eminim sen çabucak çözeceksin sakın korkma. ben şunu bilir şunu sölerim. doktora gitmesem murat beye yani kesinlikle çözemezdim. rabbim bizim sıkıntımıza murat beyi çözüm olarak vermiş. çok şükür. allah murat beye uzun uzun ömürler versin ki bu sıkıntısı olan herkese yardım etsin.

insallah olur dedigin gibi arkadasım ya.cok tedirginim olmazsa diye.kafam karısık neredeyse hıc umıdım yok.Alıskanlık mı oldu ne..kafamda hala o bolgemde bir problem oldugu dusuncesi var.iki kere gittim doktora ikiside normal dedi ama inanamıyorum.insallah olur lutfen dua edin.dr muayene ediyo mu ediyosa sayet heralde bayılır kalırım
ufff yaa

insallah olur dedigin gibi arkadasım ya.cok tedirginim olmazsa diye.kafam karısık neredeyse hıc umıdım yok.Alıskanlık mı oldu ne..kafamda hala o bolgemde bir problem oldugu dusuncesi var.iki kere gittim doktora ikiside normal dedi ama inanamıyorum.insallah olur lutfen dua edin.dr muayene ediyo mu ediyosa sayet heralde bayılır kalırım
ufff yaa

canım hiç kuşkun olmasın. ban biz bugün deneme yaptık ve kolaylıkla oldu. hiçde canım acımadı:))))))))))))))))) hatta eşime sordum bak oldumu eminsin diye evet zaten sen bacaklarını kapatmasan orası tem yolu gibi açık dedi. hatta ben nefesle kontrol ettim bacaklarmı kasmayı ve git gel bile yaptık. çok şükür çok şükür çok şükür. biraz geç oldu ama bak olduuuuuuu ki ben sorunluydum yani eşimle biraz sorunum vardı. inanıyorum sen şıp diye halledeceksin. sakın moralini bozma olacak allahın izniyle.

bu arada yardm canım senle konuşmayı bende isterim. özel msj atamadım. 100 msjım dolmmaış diye. eşim msni pek sevmiyo. ondan msnye giremem ama burdan 100 msj doldurup burdan msjlaşabiliriz özelden. ben çözdümse herkes yaparrrrrrrrrrrrrrr:)))))

kıslar çok şkr çok mutluyum. artık rahatım tabi bacaklarımla birazcık sorunum var ama onuda aştımm. doktor beye de çok tşk. o gün msj yazmıştım ona sanki onun msjını okumam bile yardımcı oldu bana. allah razı olsun doktor bey sizden. rabbim herkese tez vakitte bu sıkıntıdan kurtulmayı nasip etsin.:))))

ufff yaa

ayyy insallh yarın gıdıyoruz pazar gunu randevumuz var insallah olur yaa.sanırım bende cok zorlancam ufff cok heyecanlıyımmmm
bu arada mesajlrın ıcın saol her yazısında umudum artıyo

canım hiç kuşkun olmasın. ban biz bugün deneme yaptık ve kolaylıkla oldu. hiçde canım acımadı:))))))))))))))))) hatta eşime sordum bak oldumu eminsin diye evet zaten sen bacaklarını kapatmasan orası tem yolu gibi açık dedi. hatta ben nefesle kontrol ettim bacaklarmı kasmayı ve git gel bile yaptık. çok şükür çok şükür çok şükür. biraz geç oldu ama bak olduuuuuuu ki ben sorunluydum yani eşimle biraz sorunum vardı. inanıyorum sen şıp diye halledeceksin. sakın moralini bozma olacak allahın izniyle.

ayyy insallh yarın gıdıyoruz pazar gunu randevumuz var insallah olur yaa.sanırım bende cok zorlancam ufff cok heyecanlıyımmmm
bu arada mesajlrın ıcın saol her yazısında umudum artıyo

Ben yarin gidecegim ama is yerinde inanilmaz stresli zamanlar gecirdim. inanin murat hocayi bile unuttum. bu streslerle bada cikabilsem sanirim her seyi halledebilecem

kızlar son giden 2 kişiden ses çıkmadı hala ne oldu ne bitti gelipte bir bilgi verselerdi keşke. belki murat beye gitmek için sırada olan ve onların başarı hikayesini bekleyen çok kişi vardır. hadi kızlar çıkın artık balayı modundan da 2 satır bişeyler yazınnnnn. çünkü ben inanıyorum BAŞARDINIZ :KK34: :KK34: :KK34:

Merhaba
bende gittim ama basaramadım.su an uzatılmıs tedavi surecındeyim.doktor bey cok ilgilendi,oldukca zorladım onu ama baya ugrastı benımle.Su an egzersiz yapıyorum her gun.Zamanla hatta en kısa zamandA basarabilecegımı dusunuyorum.
doktor beye gıdersen eger eminim basarırsın cunku herkes basarıyo.ben sımdılık basaramayan 3-5 kisiden biriyim.o kadar cok kısı asmıskı bu sorunu.Eminim isabetli bir karar olur eger gıdersen.
benim durumumum negatife gitmesi birazda esımden kaynaklandı.deneyım gunu beni o kadar cok kızdırdıkı o kadar uzdukı bende guya onu cezalandırmak icin biseyleri yapmak istemedim.Ama su an daha iyiyim hergun aksatmadan egzersizleri yapıyorum.Gun gectıkce daha rahatlıyorum.İnsallah kurtulucam :)

Bozma moralini,elbet olacak,Murat beye gittiyseniz tedaviyi bırakıp dönseniz bile o peşinizi bırakmaz,ilgisini eksik etmez.Gitmeden internetten görüşme yoluyla atlatanlar da var biliyosundur,siz de çözersiniz o şekilde olmazsa.
Murat Beyin mail grubuna gönderdiği 2 mail. Gidicek arkadaşlar vardı sayfadan, onlardan ikisi mi yoksa sayfa dışından başka 2 hasta mı bilemiyorum.
"Akdeniz bölgesinden gelen, bir yıllık evli çiftimiz.

Bilişsel ve dinamik yapılar hakim. İdrar tutma problemi ve derin el bebek gül bebek etkisi var. Ayrıca kişilik yapısında iradi eyleme geçişde bir aciziyet söz konusu.

Hastamızı pazartesi aldık. İlk görüşmede ben başaracağımı hiç düşünmüyorum diyerek kendini ifade etti. Tedavi sürecinde sürekli tedaviyi bırakmak istediğini iletirken, eşine de tedaviyi bırakalım boşanalım ifadesini kullanıyordu.

Tedavimizin yarı zamanı tedaviye harcanırken yarı zamanı tedaviye devam etmesi için ikna çalışmaları içinde geçti. Eşine , kendisine karşı olumsuz davranışlarından dolayı da kızgınlık duyuyordu. Eşi sağlık alanında olduğu için tedaviye tam destek verdi. Ancak ilişki anında iradi eylemsizliğe gitti. Yapmak istemedi. Bir sonraki deneyimde ise tepkisel kasılmalar oluşturdu. Penisin başı ile yarısını alabildi. Bir noktaya kadar gelmemize rağmen sonuca ulaşamadık ve zamana yayarak net üzerinden takibe karar verdik.

Bu hastanın ileriki dönemine ait sonuçlarını da grup üzerinden akataracağız.

İbn-i Sina nın güzel bir sözü var; " Tedavi edilemeyecek hastalık yoktur; İyileşmeye niyeti olmayan hastalar vardır. " der.

Tedavi için geldiğinizde tedaviye tam bir uyum sağlamak, doktorunuzun gücü ve enerjisini tedaviye odaklamasına yardımcı olmanız gerekir ki başarıya ulaşılabilsin. Yoksa bu hastada olduğu gibi boşanalım, tedaviyi bırakalım yada muayene olmak istemiyorum gibi kaçışlar tedavinizi sadece zora sokar. "

"1 yıllık evli, 20 li yaşlarda çiftimiz. Daha önce tedavi görmemiş.

Bilişsel ve dinamik yapılar hakimdi.

Çarşamba aldığımız hastamızı perşembe günü deneyime yönlendirdik ancak tahtravalli etkisi görüldü. ( Dr. Ulusoy, kadın hazır olduğunda erkeğin ereksiyon sorunu yaşaması tanımı ) Öğleden sonra hastamızı tekrar alıp genel bir muayen ve eğitimini de tamamladıktan sonra eşini de destekledik. Muayene sonucunda genital yapı ve pozisyona ait bilgi eksiklikleir giderildi. Cuma sabahı denediklerinde " Hocam çok teşekkür ederiz. İnanamıyorum ama oldu hemde acı olmadan. Teşekkürler hocam siz olmasanız yapamazdık. " mesajını aldık. "

Son düzenleme:
Merhaba
bende gittim ama basaramadım.su an uzatılmıs tedavi surecındeyim.doktor bey cok ilgilendi,oldukca zorladım onu ama baya ugrastı benımle.Su an egzersiz yapıyorum her gun.Zamanla hatta en kısa zamandA basarabilecegımı dusunuyorum.
doktor beye gıdersen eger eminim basarırsın cunku herkes basarıyo.ben sımdılık basaramayan 3-5 kisiden biriyim.o kadar cok kısı asmıskı bu sorunu.Eminim isabetli bir karar olur eger gıdersen.
benim durumumum negatife gitmesi birazda esımden kaynaklandı.deneyım gunu beni o kadar cok kızdırdıkı o kadar uzdukı bende guya onu cezalandırmak icin biseyleri yapmak istemedim.Ama su an daha iyiyim hergun aksatmadan egzersizleri yapıyorum.Gun gectıkce daha rahatlıyorum.İnsallah kurtulucam :)

cnm egzersiz yapıyorsan vajinismusla ilgili topiğimize gelebilirsin. orda da bir çok arkadaş var yardım eden.

http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...eneyimlerimizle-vajinismusu-yenelim-7380.html

Selam kizlar
damlasakizin yazdigi ikinci mesajdaki kisi benim. ama hala olmadi gibi geliyor. otelde iki kez giris oldu ama sonra hic deneyemedim. aparatlari aliyorum ama girisi dun aksam denedigimizde olnadi yine. bi kac kez yaptiktan sonra kocaman basardim yazacagim . herkese cook tesekkur ederim hepinizin basarisi beni umutlandirdi. tam halledeyim detayli yazacagim her seyi. life83 lutfen yipratma kendini canim sen de.

X