Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

merhaba arkadaslarim nasilsiniz?Bi kac gündür giremedim,umarim hepniz iyisinizdir...yenilikleri okudum ve yine cok mutlu oldum...darisi önce bizler gibi olan arkadaslara sonra benim basima insallah...

çok sevindim senin adına allah başka dert sıkıntı vermesin işallah. bundan sonrasındada bu işin keyfini çıkarmanızı dilerim.

canım istersen murat beyle ilgili mesajları başka sayfalarda yazma burası dışında. özellikle kendi kendine egzersiz yapanların sayfasına yazma kurtlar gibi atlıyolar üstüne. hem bunun murat bey içinde kötü olduğunu düşünüyorum ben kendi adıma. çünkü yazılanlara kesinlikle inanmak istemiyorlar ve murat beyin reklam yaptırdığını düşünüyolar. biliyorum sen bütün iyi niyetinle insanlara yardım için yazdın orda ama bence bi daha yazma isteyen gelip burdan okur zaten. haaa şunuda sölim orda murat beye karşı olduğunu yazıpta özelime nasıl olduğunu anlatırmısın gibi mesajlarda geldi. onlarada gülüp geçiyorum. imkanı olan gitsin derim başkada bişey diyemem. bide bişey daha var sölemeden yapamıcam. bana hep dediler ki o parayı ona verene kadar gider tatil yaparsın evinin bir eksiğini tamamlarsın. bana deselerdi ki hayatın boyunca bi daha tatil yapamıcan yinede gidermisin hiç düşünmeden murat beyi seçerdim. onlar için yapacakları 1 haftalık tatil evliliklerinden daha önemli olabilir bişey diyemem. ayrıca evimin tek eksiğide karı koca olamamaktı. yani anlayışlar çok farklı canım. bidaha oraya bişey yazıpta üzerine sıçratma insanları. çünkü biri bişey yazdımı sürü gibi peşinden yazıyolar. benden sana uyarı.

Son düzenleme:
ilknur teşekkürler, bakmadım diğer sayfaya,demek baya yorum olmuş bakmim o zaman inanmak isteyen inansın. yaşayan,tüm o analttıklarını deneyimleyen ve okudukça üzülen biri olarak yardım etmek istedim sadece, zaman kaybetmesinler kendi başalrına uğraşarak varsa imkanalrı gidip tedavi olsunlar işinin ehli olan bir isme niyetiyle paylaşmak istedim.buradan tekrar yazıyorum ben koskoca 4 yılımı boşu boşuna geçirdim,önce tvde çıkan bir psikoloğa gittim,doktorum programında görmüştüm ve parmak egzersizleri verdi bana ve parmakla bi yere kadar geldim sonrası kaldım ve bıraktım.her tvye çıkan dr. işinin ehli kesinlikle değil bunu anladım bu vesileyle. umutsuzca vajinismus forumlarını google'da aratıp okumak isteyince bu forumu buldum ve ilk sayfadan itibaren okumaya başladım,gidenlerin sonuca ne yazdıklarını merak edip diğer sayfaya geçmek için sabırsızlandım.olumlu yorumlar beni çok motive etti ve şansımı denemek istedim,eşimi ikna edip düştüm yollara.umutsuzdum açıkçası,ben beceremiycem,başaranlardan olamıycam dedim ordan ayrılıp otele döndüğümde bile ama çok şükür ki rabbim yardım etti ve ben de başardım.bu işte büyük rant elde ediyo insanlar,hiçbir sonuca ulaştırmadan astronomik rakamlar talep edip şunu bunu yap deyip eve gönderenler kum gibi. her halukarda ödeyeceksiniz bir rakam madem doğru kişiye gidin de benim gibi 2. hatta başkaları için belki de 3.kez dr.arayışı ve masrafa girmeyin isterim.denediğim için gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. ben,benim gibi bu forumu takip edip ikna olmayı bekleyenler için yazmış olayım öyleyse.

evet artık tadını çıkarma aşamasına geçiyoruz yavaş yavaş :) her evlilik yıldönümümüzde eşiem karşı başım eğik olurdu, bu yıldönümümüze de kardeş gibi girdik diye düşünür ağlardım ona yetmiyorum,benden iyisine layık diye çok şükürki bu yıl Allahımın izniyle gerçek birer karı-koca gibi gireceğiz inşallah. Her duamda murat beyi de dahil ediyorum artık,allah razı olsun.çok evlenen çift var son birkaç ay içinde ve öğreniyorumki 10 kişiden 4ü eşiyle korkudan birlikte olamamış2 ay geçmiş üstünden.kızları cinsellik ayıp yasak günah diye yetiştire yetiştere acıycak kanıycak diye korkuta korkuta böyle istenmeyen şeyler yaşanıyor.

Son düzenleme:
iyi aksamlar kızlar bende maalesef vajılıyım ve 5 senedır gıtmedıgım dr psıkolog kalmadı sızden rıcam murAT beyın teknıgınde parmak egzersızı varmı ben kesınlıkle yapamıyorumda

merhaba arkadaşım.2. paragrafında kendimi buldum:)yarın evlilik yıldönümümüz...3 yıl boyunca aynı şeyi yaşadım.aslında evli değiliz de evcilik oyunu oynuyoruz derdim eşime.kendimi eksik gördüm hep, aşağıladım.evlilik yıldönümünü kutlamayı layık görmedim kendimi.bu yıl hernekadar adet günüme denk gelse de üzülmüyorum.ve o kadar mutluyum ki.murat beye hergün dua ediyorum.evet bizde krediyle gittik ama 1 kez bile o borç aklıma bile gelmedi umrumda da değil.ben hayatımın en büyük sorununundan kurtulmuşum o para çok mu.kimsenin ne dediği de umrumuzda olmasın bence.acaba herkes bizim gibi acısız ve kendini kasmadan birliktelik yaşıyabiliyomu bakalım?gördüğümüz hipnoterapilerin bizim hayatımızın her alanında işe yaradığını bizi ne kadar güçlendirdiğini bilebiliyorlar mı?ben hayatımın imkansızını başardım,hepimiz başardık..allah murat beyden razı olsun...

tebrik ederim canım.zaman geçtikçe herşey daha güzel olacak emin ol.allah başka dert vermesin inşallah....

Kizlar bende dr. Ulusoya gidecektim fakat istedigi parayi verebilecek durumda degildim. O anda sizin su saldiranlar diye dusundugunuz arkadaslarla beraber yendim. 4,5 yillik evliydim yendigimde. Egzersize basladigimda dokunmayi birakin vajinama bakamiyordum bile. Ama madem ki sizde yenmissiniz anlarsiniz demek istedigimi basardiktan sonra bundan mi korkmusum senelerce diyor insan. Ve bu bir hastalik degil psikolojik bir rahatsizliktir. Siz nasil ki hipnozla telkinlerle falan filan bu olayi yendiginizde kendinize her konuda guveniniz geldiyse bizlerde ayni seyleri yasiyoruz. Boyle konusup bence durumu olmayan kredi cekecek bile durumu olamayan insanlari siz etkilemeyin. Asla dr.a karsi degilim bende gidecektim dedigim gibi ama istenilen meblaglar cok da uygun fiyatlar degiller. Herkes karsilayamaz. Bu yuzden asil sizler olumsuz konusup kimseyi etkilemeyin.
Bu arada parmak egzersizi yaptiriyor mu sorularina da hayir diyorsunuz ama orda da aparatla calisiliyor. Yani herkes bilsin sunu asla sihirli bir degnekleri de yok dr. Larin sonuc her halukarda egzersiz. !!!!!!!!!

canım mallah şifanı verir inşallah ama merak gidip geldikten sonra tedavin nasıl oldu yazarmısın buraya çünkü maddiyat çok önemli gidemiyoruz bizde EN AZINDAN ne olduğunu bilelim olurmu

ben burdaki her arkadaşın o parayı kolayca bulduğunu sanmıyorum,eminimki hepimiz kredi çekip gittik.bizde buraya yazan arkadaş gibi kendi kendimize bu olayı başarabilseydik o kadar parayı vermezdik herhalde.galiba onların anlamadıkları da bu.anlamıyolar ki 5000 lira verilir mi diyolar.anlamıyorsanız bi daha söyleyeyim:VERİLİR KARDEŞİM VERİLİR.neden biliyomusun.demekki herkes parmağını oraya götürünce iyileşemiyomuş,3 parmak da yapsa 10 parmak da yapsa olmuyomuş.siz parmak egzersiziyle bu işi başardınız diye herkes başaracak diye bişey yok.ben bi kere denemeye kalktım 1 hafta kendime gelemedim.birçok şey hatırladım olumsuz.neymiş;demekki egzersiz herkesi yüzde yüz tedavi etmiyomuş.birde diyosunuz ki burda 5000 lirayı veremeyen arkadaşları üzüyosunuz.kimseyi asla üzmek istemem ama 1 gün bile sürmeden tedavi ediyosa bu adam hakkını da vermek lazım.benim bugün evlilik yıldönünüm ve bu mutluluğu 5000 liraya asla değişmem.ve asıl olumsuz yazan sizlersiniz.boş fikirlerinizi kendinize saklayın lütfen.buraya murat beye gidenler veya gitmek isteyenler yazıyo.diğer fikirlerinizi kendinize saklayın....

Ben o kadar para verilmez demedim veremeyenler var dedim dikkatini cekerim. Bende gidecektim dedim ayrica ulusoya lafi baska yerlere cekmeyin. Bizde zarttt diye sokamadik heralde parmagimizi ayni seyleri yasiyorduk hatirlatirim. Madem bu kadar memnunsunuz eminim ki memnumsunuzdur da cunku asla dr. Ulusoya lafim yok ama yaptikjarinizi biraz anlatinda gidemeyenlere yardimci olun bari biraz. Nedense bu dr.lara gidenlerde cok asabi oluyorlar. Yazdiklarimi iyi okuyun asil sizler saldirir gibi insana karsilik vermeyin.

kendi kendine yenen cesaretli, büyük, ulu arkadaşlarımız lütfen kendi sayfanızda takılıp egzersiz yapan insanlara yardımcı ve destek olmaya devam ediniz. gerçekten büyüksünüz herşeyi siz bilirsiniz birer doktor edasıyla tavsiyeler verirsiniz insanların psikolojilerini gözardı ederek... haa karşı çıkan biri olursa anında cephe alırsınız hatta sayfadan kovarsınız. ama yine de büyüksünüz arkadaşlarım. o yüzden orda takılmaya devam edin lütfen buralara sıçratmayın kininizi!!!!!!!

bende bunu anlamıyorum hem eleştiriyolar hemde bu sayfayı okumaktan vazgeçemiyolarben sadece gitmek isteyen arkadaşlara cesaret vermek için burdayım,yoksa başkaları gibi kendimi doktor sanıp insanları yönlendirmiyorum.çok merak ediyosanız siz de gidin murat beye belki hipnoz yapmayı da öğrenirsiniz....ve lütfen sayfayı boş konularla işgal etmeyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…