Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

psikologa gidin arkadaslar sadece burda yenmekle olacagına bende inanmıyorum ha cok yenen arkadaslarımız var o ayrı ama tam kesın cözum degıl bence bana buranında cok etkısı oldu vazgececek gıbı oldugumda destek verdı ınsanlar..ama su var ulusoy a gitmeyin derim ben nedenmi cunkı bu işi sadece para için yaptıgına inanıyorum 5000 verilecek bir tedavi değil buna inanın ve sunada karısıyım 100 de 100 basarı diyenlere onlarda bu işi para için yapıyorlar..
ben 1500 tl ye tedavi oldum ve murat ulusoya gitmek üzereyken kendisine bir mail attım dedımkı daha öncede gittik psikologa bi defa ve bi seans adam bana bunları yapmadan gelme dediği için bi daha ugramadım bile ve eşimde bunu yapmazsan oraya gitmemeizinde anlamı yok oda aynı şeyleri söyler demişti sevvgılı ulusoy a bunu yazıdıgmda bana verdıgı cevap sankı benı azarlamaya hakkı varmıs gibi bu çok hastalıklı bi düşünce kendiniz bilirsiniz vırt zırt deyip kestirip atmıştı sımdı dusunuyorumda iyiki ona gitmemişim çok sanslıyım en az 3500 tl kardayım en az cunkı oraya gıtıgınde yoluydu otelıydı bu iş 7500 10000 den aşagı kurtarmazdı hesap yapınca..
ama nemı oldu kendı şehrimde birini buldum bu işi hallettim başardım çokta mutluyum
yapamadıgım dönemlerde 5000 de deger 10000 de yeterki olsun diyordum ama simdi iyiki o aklımla hareket edipte kalkıp oralara gitmemişim
bana birde söyle bi zararı oldu ulusoy beyin hergun attıgı maillerde saolsun klasik tedaviyle nerdeseyse başarısız oluncagını yerleştirmişti birde parmagı yapanın illaki peniside yapabilceği anlamına gelmez demişti ne yazık ki onun yüzünden son aşamaya geldiğimde hep o lafları aklıma geldide yapamıcaktım nerdeyse sayesınde neysekı başardım bu işi canı gönülden yapan insanları bulabilirsiniz umarım ama bu ulusoy değil üzgnüm

cok ayip yapiyorsunuz cokkkk.
yazdiklariniz o kadar yanlis kelimeler ki siz bile farkinda degilsiniz ne dediklerinizin.
kimsenin doktorluk tasladigi yok boyle bir niyetimiz de yok en azindan biz insanlara yardimci olmaya calisiyoruz bildiklerimiz kadariyla sizin gibi tembihlenmis gibi hic bir tavsiye de bulunmamazlik yapmiyoruz.
ayrica sizi kim sayfadan kovmus cok da merak ettim dogrusu biz boyle seyler yapmayiz ama sizden gordum boyle bir hareket kendi yaptiklarinizi baskalarina mal etmeyin.

güldenciğim bu arada doktor senide tembihledimiiiiiiiiii :KK52: :KK52: :KK52:
ya bu nasıl bir mantıktır nasıl bir fesatlıktır. hipnoz seansının ben nesini anlatim burda. bu kadardamı kafanız basmıyo allahaşkına yaa komik olmayın :KK37:

canım ben çıkıyorum artık buranın ziyaretçileri çoğaldı baya sayfayı onlara bırakalımda istedikleri gibi at koştursunlar :KK52: nasıl olsa soru soran biri yok bnurda kalmayada gerek yok bence. gerçekten soru soran olursa cevaplıyoruz nasıl olsa. kendine iyi bak canım. iyi çalışmalar sizeeeee :KK61:

ya siz gercekten bu rahatsizligi yasadiniz mi inanamiyorum ya.asil komik olan sizsiniz.demekki aylarca yada yillarca yasadiklarinizi hemen unutmussunuz ki insanlara ufacik yardiminiz dokunacak diye ödünüz patliyor.gülün gülün masallahiniz var.

güldenciğim bu arada doktor senide tembihledimiiiiiiiiii :KK52: :KK52: :KK52:
ya bu nasıl bir mantıktır nasıl bir fesatlıktır. hipnoz seansının ben nesini anlatim burda. bu kadardamı kafanız basmıyo allahaşkına yaa komik olmayın :KK37:

aaaa tembihlemez mi hiç,beni falakaya yatırdı döve döve tembihledi:KK52::KK52::KK52: aslında başkaları doktorculuk oynuyo ya biz de hipnoz mu denesek burda:KK1:

ya siz gercekten bu rahatsizligi yasadiniz mi inanamiyorum ya.asil komik olan sizsiniz.demekki aylarca yada yillarca yasadiklarinizi hemen unutmussunuz ki insanlara ufacik yardiminiz dokunacak diye ödünüz patliyor.gülün gülün masallahiniz var.

aaaa tembihlemez mi hiç,beni falakaya yatırdı döve döve tembihledi:KK52::KK52::KK52: aslında başkaları doktorculuk oynuyo ya biz de hipnoz mu denesek burda:KK1:

allah iyiliğini versin emi tam çıkacaktım vazgeçtim.falaka ha güzelmiş valla filistin askısı falanda kullanıyomuş duyduğuma göre :KK52: :KK52: :KK52:

canım ben çıkıyorum artık buranın ziyaretçileri çoğaldı baya sayfayı onlara bırakalımda istedikleri gibi at koştursunlar :KK52: nasıl olsa soru soran biri yok bnurda kalmayada gerek yok bence. gerçekten soru soran olursa cevaplıyoruz nasıl olsa. kendine iyi bak canım. iyi çalışmalar sizeeeee :KK61:

sende kendine ii bak görüşürüz canım....

smachse hoşgeldinnnn. hiç görüşemiyoruz artık. nasıl gidiyor düzene girdimi herşey canım

yok yok ben türkçe yazmıyorum galiba çünkü türkçe yazsam anlarlardı aynı şeyleri yazmazlardı niye tedaviyi paylaşmıyosunuz diye. kesin bende var bişeyler aynı şeyi tekrarlayan arkadaşlarda bir kusur olduğunu zannetmiyorum. şu an tekrar yazıyorum dikkatlice tane tane okuyunn.
HİPNOZ ÖLE ANLATILACAK BİŞEY DEĞİL FISTIKLAR. MERAK EDEN VARSA MURAT BEYLE KONUŞSUN. ODA YARDIMCI OLUR SİZE EMİN OLUN.

bizim yaptığımız doktorculuk öylemi ?? yardım edenleri bu şekilde alaylamanız çok seviyesizce ve acımasızca gerçekten..

bende kaç doktora giden biriydim hipnoza da gittim hiç fayda alamadım fayda alanlar mutlaka vardır zaten biz kimseye doktora gitmeyin demiyoruz .. doktora başvurmadan kendiliğinden bu sorunun çözülüceğine inandırmaya çalışılıyor ki zaten öyle.. kendisine güvenemeyen gitsin kim ne demiş ki !!!

yardımseverliği dalga haline getirdiğinize göre merak etmeyin sizinle daha kimse muhatab olmaz .. takılın kendi halinize..

X