Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

eveeeeeeett bu msj bir gün benimde yazabileceğim hiiiiiç aklıma gelmezdi.ve en sonunda ben de kurtuldum bu dertten.darısı başınıza dilorum ve ben bu başarı için sadece kendimi kutluyorum

eveeeeeeett bu msj bir gün benimde yazabileceğim hiiiiiç aklıma gelmezdi.ve en sonunda ben de kurtuldum bu dertten.darısı başınıza dilorum ve ben bu başarı için sadece kendimi kutluyorum

tebrik ederim elemsu çokk sewindim senin adına darısı bizlerin başına inşallah..

bende dr. ulusoya gitmeye karar verdim ama hala çekincelerim var. gidenler nerdesiniz. yardımcı olun lütfen. gidenlere özelden msj attım ama gitmedi yeni üyeyim diye.

bu hastalığı yenenler artık buralarda takılmıyo galiba. lütfen yardımcı olun arkadaşlar murat ulusoya gitmeyi düşünüyorum ama çekincelerim var güvenemiyorum bir türlü.gidenler nerdesinizzzzzz

tüm sayfaları okudum,dr.uluusoy a gitsem mi, gidiyorum, gittim geldim,başardım diye yazanlar ortada olmayınca,açıkçası aklıma acaba öyle birleri yok mu aslında, birileri hedef göstermek için tiyatro mu sergiledi diye düşündüm.kurtuldukları için yazmıyordurlar belki ama yine de bir kişi olsun da mı çıkmaz hem kurtulup hem de yardımcı olmak isteyen,kedilerinin yaşadığı stresi unutmayıp,zaman zaman girip motive edici paylaşımlarda bulunan.aklım karıştı neyse de.

esra aynı duyguları paylaşıyorum seninle kimseden ses çıkmıyo. sadece güvensizliklerim sebebiyle karar veremiyorum bende. murat beyin ücreti sokağa atılacak bir para değil çünkü. amaaan napalım olmadı başka doktor deneriz denilebilecek bir parada değil.çok kararsızım gerçekten napıcamı bilmiyorum.

kızlar ben başardım ama murat ulusoya gitmedim isterseniz diğer vaji sayfasında yardımcı oluruz malesef başaran arkadaşlar çok çabuk unutuyorlar yaşadıklarını ve bi daha buralara uğramıyorlar belki bazılarının gerçekten haklı sebepleri vardır gelmemek için ama sizlerin bunu yaşayanların tecrübesine ihtiyacı var...yardımcı olabileceğim bir konu olursa genelden yada özelden ulaşın arkadaşlar elimden geldiği kadar yardımcı olurum...herkesin bu sorundan kurtulmasını diliyorum allah yar ve yardımcınız olsun....

venüs vaji ile ilgili bütün konuları okumaya çalışıyorum zaten. ama ben kendi kendime başaramam bunu biliyorum.şu ulusoya bi güvenebilsem başkada bişey istemiyorum. bu arada ben yeni üye olduğumdan özel mesaj atamıyomuşum maalesefki. aslında özel ms olayım olsa şu ulusoya gidipte başaranlara msj atıp öğrencem ama yok..

canım ulusoy terapi yapıyormus sonrasında boy boy aparat veriyormuş gidip otelde deniyormuşsun sonrasında ilişki yaşıyormuşsun...bende ilk zamanlar ulusoya gitmeyi düşündüm ama gitmeden önce normal bir psikoloğa gideyim dedim 5. Seans gittim 750 tl ve buradaki arkadaşlar sayesinde yendim...hiç denedinmi egzersizi ?

hayır hiç egzersiz yapmadım eşimle denemelerimiz oldu sadece ama ben kendimi tanıyorum yapamam o egzersizleri düşününce bile kapatıyorum hemen bacaklarımı. murat beyde aparat veriyomuş ama burdan okuduğuma göre hipnoterapiden sonra kolay oluyomuş bişey anlamıyomuşsun. offff bi güvenebilsem yazılanlara. çıldırıcam artık

canım ne kadar itici geldiğini biliyorum inan bana hepimiz aynıydık doktor bana ilk parmak egzersizini söylediğinde ben orada bayılcam sandım eve gelene kadar sanki vajimden içeri bişey giriyor gibi kendimi kastım durdum o kadar ağladımki evde mümkün değil ben bunu yapamam diyordum zaten parmağımı sokabilsem p...sde sokabilirim diyordum 1 hafta 10 gün öyle düşündüm durdum evde aklımda hep egzersiz var ama düşündükçe mideme kramplar giriyordu sonra dedim orası dar oraya parmak girmez mümkün değil dedim ben o kadar para veriyom bu doktora bana imkansız bişey yaptırmaya çalışıyor bu kadın bi deneyeyim ispatlayacam ona parmak olmayacağını titreye titreye yatağa uzandım parmağıma jel sürdüm dolanıp duruyorum ama vajiye dokunup çekiyom sanki cam kırılcak baya bi kaldım öylece sonra yavaş yavaş biraz daha içeri doğru ittim ama milim milim gidiyo ama acı yok sızı yok yok canım yanlış yere ittiriyorum heralde dedim bekledim öylece eşimi çağırdım geldi baktı olmuş doğru yer yanlış yer değil dedi olamaz diyorum parmağım içerde olduğu halde beynim mümkn değil diyor ama oluyor inan bana canım ne kadar imkansız iğrenç zor geldiğini ama sadece bir defa dene gerisi geliyor bebişim...oraya vereceğin para ile git balayını yap güzelim....

ilknur hanım bu probleminiz ile ilgili eğer maddi imkanınız varsa lütfen Murat bey'e gidiniz .

Son düzenleme:

ben gidip başaranlardanım canım
eylül ayında gittim çok şükür başardım ben
bu sayfayı gerçekten unutmuştum bile sizlerin mesajlarından gördüm
iyikide yazmışsınız gördüm bundan sonra sürekli uğrarım buraya
murat beyden ben çok memnun kaldım
giderken ne kadarda olsa tereddütlerim vardı
ama o kapıdan girdikten sonra herşey gitti
güleyüzü canayakınlığı ve doğru tedavisi beni bu 5 yıllık kabustan kurtardı
5 yıl evli bir çift ve yatak yok durumumu artık sen anla
şuanda sorunsuz evliliğim var çok şükür ve bunu kesinlikle murat beye borçluyum
verdiğim parada benim huzurumdan mutluluğumdan önemlideğil
o para nedir ki mutlu olmadıktan sonra sağlıklı bir evliliğim olmadıktan sonra
ama çok şükür hepsi geride kaldı
ben murat beye minnettarım bana geç kalmış mutluluğumu verdi
içinizde şüphe varsa gidin konuşun içiniz rahatlasın
zaten murat bey ilk önce konuşuyor tedavisini anlatıyor kabul ederseniz tedaviye başlıyor
içinizde inanın şüphe kalmasın mutluluğunuzu ertelemeyin

mrblar, 10 aylık evliyim ve bende vajınusmus hastasıyım. dr. ulusoya qirmeyi düşünüyorum, ldr. ulusoy tekniği ile bu hastalığı yenen arkadaşlar sizlerde bizim büyük destekçilerimizsiniz. çünkü hala terettütlerim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…