Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

5 yıllık evlıyım parmak egzersizı mum bunları cok denedım 5 yıldan beri tukendım artık bu iş için çok paralar harcadık olmuyor son ulusoyu cok övdüler son care dedım
Mrb bana ulasabilirsiniz ben dr murat a gittiim cok memnun kaldim

Arkadaslar bu sıkıntısı olan hic dusunmeden dr murat ulusoya gidebilir.tam bir yıl sonra sorunumuza cozum oldu.doktor beye burdan tekrar tekrar teşekkür ediyorum.ucreti biraz yüklü ama insan artık o kismi düşünmüyo.burdakilere inanmayin.ben birebirbyasadimb

Merhabalar. Uzun zamandir buraya kimse ugramiyor galiba.. Murat bey yerinde midir, hala ayni isi yapiyor mudur acaba..? Ben de yillardir bu sikintiyla yasayarak nerdeyse kadinliktan vazgecmis biriyim. Artik bu sorunu asmak istiyorum. Murat beye gitmeyi dusunuyorum ama basarabilecegime inancim az. Bu konuda gercek deneyimi olup basaranlar varsa bana yazabilir misiniz? Destege ve bazi ayrintilara ihtiyacim var. reinakg@naver.com

Bir de su aparat, parmak egzersizleri yaptiriyormus ya ondan korkuyorum. Cok denedim onlari hic yapamadim. yapabilseydim doktora gitme ihtiyacim olmazdi. Simdi gidip de yine egzersizlerden geri donersem .. uzuntumden olurum ((

3 yıllık evliyim. yaparım yaparım dedim. herkes yapıyor benim ne eksiğim var dedim ama yapamadım. eşim ise olacak üzülme ve bunun dışında hiçbir şey demediği için daha da çok eziliyordum bu sessizlikte. Alsancak ta Kıbrıs şehitlerindeki doktora gittim adını hatırlamıyorum. Google da yazarsanız çıkıyor. konuşurken baya ağladım derdimi anlatırken. sonrasında alttan muayene etti. en çok korktuğum şey buydu zaten. bana kızlık zarımın çok kalın olduğunu bunu lazerle yakması gerektiğini onu yapmadan eğer ben ilişkiye girersem dayanılmaz acılar çekeceğimi söyledi. tabi ben durur muyum bu korkuyla haftaya geleyim deyip ordan hemen çıktım. aradan 1.5 yıl geçti ne tedavi ne bişey. sonrasında çok yakın arkadaşlarımızın bebeği olacağını duyduk. bebeğim olmasını istemediğim halde hiç sevinemedim. o gün çok mutluyken eve gelince eşimde bence 5 karış suratla oturmaya başladık 3gün falan devam etti bu. sanırım bu olay beni tetikledi ve Kuşadasın daki DOKTOR MURAT ULUSOY'u en başından beri gitmek isteyip uzak diye gitmediğim doktor aradım telefonla randevu aldım. cumartesi günü gittik sabah 10 da randevum vardı. telkin yapıyor ardından ardından nefes egzersizi .. aparatlar var onları içine alıyorsun. yapamam dediğim şeyleri yaptım. gece 11 de her şey bitmişti artık birlikte olduk acı değil ama batma gibi bir şey hissettim içimde. kızlık zarım yırtılmış. kanamam biraz fazla oldu. şimdi çarşamba gününü bekliyoruz. tekrar denemek için kanama fazla olduğu için biraz bekleyin dedi. o küçücük yere o şeyler nasıl giriyor şoklar içerisindeyim. eşinizi seviyorsanız bu haksızlığı ona yapmayın derim ben 3 yıl yaptım arkadaş gibi uyuduk geceleri. bebek yok mu diyenlere ikimizde şu an düşünmüyoruz gibi palavralar attık. uykusuz geceler saatlerce gizli gizli ağlamalara elveda artık. zafer bizim...

Bir de su aparat, parmak egzersizleri yaptiriyormus ya ondan korkuyorum. Cok denedim onlari hic yapamadim. yapabilseydim doktora gitme ihtiyacim olmazdi. Simdi gidip de yine egzersizlerden geri donersem .. uzuntumden olurum ((
Merhaba gittiniz mi murat ulusoya

Merhaba arkadaşlar bende 1.5 ay önce gittin doktor beye ve 5 yıllık derdimizden kurtardı bizi ve şu an 3 haftalık da hamileyim gitmeyi düşünenlr hiç vakit kaybetmeyin derim

Merhaba bende 16 agustosta dr ulusoy gidecegim lakin tedirginim nasil bir tedavi uyguluyor acaba yardimci olurmusunuz

Merhaba bende 16 agustosta dr ulusoy gidecegim lakin tedirginim nasil bir tedavi uyguluyor acaba yardimci olurmusunuz
Selamlar buraya su olayi atlattigim gün üye olucam demistim. Bende senin gibi çok tedirdin geldim dun murat ulusoya. Fakat murat bey inanilmaz biri 3yillik kabus bugün bitti esimle saskiniz. Hipnoterapi isin sirri diye düşünüyoruz. yapamadigim (parmak bile dokunamazdim) herşeyin fazlasini yaptim ve bugün herşey son buldu hic tedirdin olma demicem bende kapidan girene kadar çok korkuyorum inşaallah kurtulursun Rabbim bu konuda herkesin yardimcisi olsun

Sizin adiniza cok sevindim.tedavi sureci nasil acaba benim randevu cumaya ertelendi yani muayene ediyormu yoksa sadece anlatiyormu korkum bu birazda

Sizin adiniza cok sevindim.tedavi sureci nasil acaba benim randevu cumaya ertelendi yani muayene ediyormu yoksa sadece anlatiyormu korkum bu birazda
Cnm muayene diye birşey yok ilk gittiğinde korkularini geçmiş hayatini yasadiklarini soruyor nelerin seni bu olaydan korkuttugunu yani. Sonrasinda bunlara yonelik seni hipnoz ediyor ve telkinler ile cesaretlendiriyor yani konusuyor seninle ve uyaniksin ben çok etkilendim.sonrasında sen kendine bile sasiracaksin. Yarin inşaallah güzel haberlerini buradan bekliyorum :)

Doktor beye gitmeden önce bu topigi yalayıp yutmuştum tarihlerine bakıyordum son günlerde cok paylasım yoktu bu da beni içten içe umutsuzluga itiyordu acaba artık giden yok mu çare bulan yok mu diye düşünüyordum o yuzden bu mesajı yazmak benim boynumun borcu

Öncelikle ben gercekten zor bir hastaydım canım cok tatlıdır aşırı korkagımdır sacma sapan takıntılarım vardır ( içime doguyor ben bu işi yapamıycam benim hislerim kuvvetli bosa gidiyorum gibi) hal böyle olunca zaman kaybetmeden bi uzmandan yardım almak istedim burada yazılanlar doğru bir bucuk günde coZume ulasılıyor çok şükür bir bucuk gun olmasa bile doktorumuz bırakmıyor pes etmiyor sizden vazgecmiyor öncelikle kendinize inanın doktorunuza güvenin ve çaba gösterin hepsi geliyor ardından
Tedavi üç aşağı beş yukarı arkadasların bahsettiği gibi amaaa en en önemli sey hastanın yani bizlerin gercekten yapmak istemesi kendine güvenmesi çaba göstermesi ben panik halinde kulaklarımı tıkayıp kendimi sadece dinleyen bi insandım bu yuzden hemen şıp diye herşeyi yapamadım yeri geldi doktorum cesaretlendirici hikayeler anlattı yeri geldi cocuguymusum gibi bana bagırdı yeri geldi guzellikle anlattı ama ben desem bile bırakmadı ve nihayetinde bir bucuk gunde cozume ulastık inanın asla kendime guvenmiyordum hipnoterapinin bnde işe yaramadıgını düşünüyordum bazı seyleri yapmama ragmen farkında olamıyordum ama hepsin de yAnıldım doktorum olmasa ben yapamazdım haa asla kendi basımıza yapılmıyacak birşey değil ama benim gibi birisinin kendi basına yapamayacagı birşeydi cunku doktorum bana kendi vucudumu tanıttı öğretti acı zannettiğim seylerin acı olmadıgını korktugum seylerin sacma oldugunu en onemlisi birşeyi istediğim zaman başarabileceğimi öğretti Allah ondan razı olsun bu derdi çeken kim varsa onlara da hep yardım etsin lütfen imkanınız varsa bi deneyin şansınızı

fiyat olarak ne kadardı acaba ben de dusunuyorum ama fiyat çok yuksek denılıyor ne kadar oldugunu yazan olmamış?

arkadaşlar ben de gittim Murat Ulusoy'a tedavi için ve Allah'a şükür bu dertten kurtuldum.inanın gidene kadar benimde aklımda hep acabalar vardı.ya gidip başarısız dönersem diye ama gitmeyip erteleseydim hala içimde bu dertle dolaşıcaktım.yazılanarı okudukça yok artık 1 buçuk günde nasıl hallolur diye düşünyordum okudukça herkesin başarısını kararımı verdim.ben bir yıllık evliyim ve sürekli düzelirim her şey yoluna girer diye diye bekledim.hep araştırdım doktorları ama aralarında en içime sineni Murat Ulusoy oldu.gittiğimizde bizi çok samimi karşıladı.terapiler ve nefes teknikleri sayesinde biz de inanması güç ama 1 buçuk günde bu sorunu çözdük.biz son ana kadar olmaz gözüyle baktık hatta ilk denememizde olmadı ama doktor çok sabırlı ve ben vazgeçmeye kalktığım an o engelledi.ve tekrar gidip denediğimizde her şey hallolmuştu.kendinize bunu yapmayın.bişeyleri erteleyerek kendinizi ve evliliğinizi yıpratırsınız.ne kadar erken yardım alırsanız o kadar çabuk kurtulursunuz.şimdi kendimi öyle rahat öyle huzurlu hissediyorum ki hep içimde bi sızıydı bu dert. eşim anlayışlı olmasına rağmen kendimi ona karşı haksızlık yapmış gibi hissediyordum.sanki hayatta bu dertten kurtulamam diye içim içimi yiyordu.keşke diyorum şimdi daha erken cesaretimi toplayıp doktora gitseydim.ertelemek ancak kendimizi kandırmak oluyor.sze tavsiyem kendinizi de eşinizi de üzmektense doktordan yardım alın.murat bey bu alanda gerçekten uzman 1buçuk gn gibi kısa bi sürede Allah razı olsun beni bu dertten kurtardı.

Kızlar, ben de Murat Ulusoy'a gittim.Daha önce psikoloğa gitmiştim, parmak egzerzizlerini yapamamiştim, tedavi suresini toplasaniz 1 gün bile etmiyor, siz bile yaptiklariniza şaşirip kalacaksiniz.Telkinlerle aparat çalişmalarini rahatlikla yaptim ve ilişkiye girmek de o kadar kolay oldu, geçen zamanima uzuluyorum artik, kesinlikle Murat Ulusoy bu tedavinin bir numaralı ismi.

Merhabalar, öncelikle burada tecrübelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum. Geçen haftalara kadar buraları okuyan ben diyorum ki okuyan arkadaşlara Dr.Murat Ulusoy a gitmeyi düşünen varsa maddi manevi daha çok yıpranmadan hiç vakit kaybetmeyin. Keşke daha önce cesaretimi toplasaydım ve gitseydim geçen yıllarıma yazık zamana bırakmak kendimi kandırmacadan başka birşey değilmiş. Murat Bey işinde uzman, çok titiz, herşeyi en en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. Korku endişe olması çok normal fakat ya olmazsa diye bir şey yok 1 günde herşey bitti. Nasıl bir hafifleme hissi anlatamam. Kurtuldum çok şükür herkes kurtulur inşallah.

Merhabalar arkadaşlar. Yazdıklarınızı tek tek okudum ve sonucunda Dr.Murat Ulusoy'a randevu alıp gitmeye karar verdik Evliliğimizin 2.yılı içerisindeyiz ve eşimle hiç birliktelik yaşayamamıştık ta ki Murat beyle tanışana kadar :) 2 gün önce randevu aldık ve gittik. İnanılmaz ama 1.günün sonunda eşimle birlikte oldukk :)) bu mutluluğumu sizlere tarif edemem.. bende sizler gibi parmakla bile dokunamayanlardandım. Kendime inanamıyorum Murat beye giderken hiç tereddütüm yoktu çünkü sizlerin başarı hikayeleri o kdar çoktu ki farkında olmadan bana çok destek oldunuz ve ilk olarak kendime inandım önce kendinize İnanın gerisini Murat beye teslim edin. İşinde gerçekten çok iyi bir doktor ve bu sorunun inanılmaz bir şekilde üstesinden geliyorsunuz geçen zamana gerçekten yazık..:)) paranız gitsin evliliğiniz değil..bu yazıyı okuyan arkadaşlar gönül rahatlığıyla gidebilirler en kısa zamanda da bebek müjdesi veririm inşallah :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…