Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Kasim ayinda gitmiştik Murat beye, artik her şey olmasi gerektiği gibi.Ve şimdi bir misafirimiz yolda.Murat beye gittiğimiz gun, dün gibi aklimda.Evimizden kilometrelerce uzakta ne yaptiğimizi düşünuyorduk, bu da işe yaramazsam ne yapariz diyordum kendi kendime.O gunler geride kaldi, 9 haftalik hamileyim, aklinizda şuphe elbet olacaktir ama Murat Ulusoy ve tedavisi kesin çözüm .

Merhaba ben su an itibariyle üye oldum 5 yıla yakındır evliyim vajinismus hastasıyım bana murat beyi önerdiler burada okudum bayağı ama hala korkuyorum bana yardımcı olmak isteyen varmı lütfen beni aydinlatrmisinz??? :KK43:

arkadaslar merhaba aranıza yeni katıldım.fıkırlerınıze ihtiyacım var yarın sabah dr ulusoya gıdıyorum ama cok korkuyorum muthıs heyecanlıyım ya basaramazsam korkusu var 5 yılllık evlıyım bu arada aranızda ulusoyla bu işi basaran varmı :çok üzgünüm:
Merhaba sizin konunuz benimle çok benzer sizi bulmaya çalışıyordum hala aktif misiniz??

Kasim ayinda gitmiştik Murat beye, artik her şey olmasi gerektiği gibi.Ve şimdi bir misafirimiz yolda.Murat beye gittiğimiz gun, dün gibi aklimda.Evimizden kilometrelerce uzakta ne yaptiğimizi düşünuyorduk, bu da işe yaramazsam ne yapariz diyordum kendi kendime.O gunler geride kaldi, 9 haftalik hamileyim, aklinizda şuphe elbet olacaktir ama Murat Ulusoy ve tedavisi kesin çözüm .
Merhaba hala aktif misiniz

Herkesin aklinda sorularla ve korkuyla gittiğinden eminim, tedavi sonrasinda bunlari unutacaksiniz zaten, gitmenizi tavsiye ederim, telkinler gercekten işe yariyor, ayrica Murat bey gerçekten ilgili biri, tedavi sonrasinda da size yardimci oluyor.

Herkesin aklinda sorularla ve korkuyla gittiğinden eminim, tedavi sonrasinda bunlari unutacaksiniz zaten, gitmenizi tavsiye ederim, telkinler gercekten işe yariyor, ayrica Murat bey gerçekten ilgili biri, tedavi sonrasinda da size yardimci oluyor.
ben gerçekten korkuyorum ama bir o kadar istiyorum fiyat umrumda değil ama ben parmak egzersizi yapamiyorum

Telkinlerden sonra aparatlarla çaliştiriyor, ben de parmak egzersizi yapamayanlardandim, duşunurken bile içim tuhaf oluyor, aparati nasil kullandiğniza bile şasiracaksiniz, şaşkinliktan ve sevincten ağlamiştim, hatta gitmeden once yapamam arayip iptal edeyim demistim, ama iyi ki gitmişim.

Telkinlerden sonra aparatlarla çaliştiriyor, ben de parmak egzersizi yapamayanlardandim, duşunurken bile içim tuhaf oluyor, aparati nasil kullandiğniza bile şasiracaksiniz, şaşkinliktan ve sevincten ağlamiştim, hatta gitmeden once yapamam arayip iptal edeyim demistim, ama iyi ki gitmişim.
Su an inanın heyecanlıyım gerçekten parmak egzersizi yapamayanlardanim siz anlatınca gözlerim doluyor 5 senelik ewliyim

Parmak egzersizi yaptirmadiği için daha rahat olursunuz, ben de burda yazilanlari okudugumda hayal urunu gibi geliyordu, hatta murat beyle telefonda eşim konuşmuştu, konuşmaya bile cesaret edememiştim, evliliğimizin üçüncu ayinda gitmiştik, telkin sirasinda bu ne işe yarar ki demiştim ama aparata geçince şok olmuştum, bence daha fazla geciktirmeyin, kendinizi ve evliliğinizi daha fazla yipratmamis olursunuz, biz o gunleri unuttuk, siz de unutabilirsiniz.

Parmak egzersizi yaptirmadiği için daha rahat olursunuz, ben de burda yazilanlari okudugumda hayal urunu gibi geliyordu, hatta murat beyle telefonda eşim konuşmuştu, konuşmaya bile cesaret edememiştim, evliliğimizin üçüncu ayinda gitmiştik, telkin sirasinda bu ne işe yarar ki demiştim ama aparata geçince şok olmuştum, bence daha fazla geciktirmeyin, kendinizi ve evliliğinizi daha fazla yipratmamis olursunuz, biz o gunleri unuttuk, siz de unutabilirsiniz.
Inanın bu hayatım normale bindiğinde sanki 5 yok önce değil de o gün ewlenmisim gibi olacağımı biliyorum. Tek korkum ya yapamazsam çünkü canım çok tatlı aci ya gelemiyorum. Bende kardeşi mi konuşturdum inşallah Allah büyük benimde yüzüme güler bende anne olurum. Siz hamileydiniz dimi. Bu arada kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama o kadar şey okuyorum ki benim gibi olup kurtulanlarla birebir konuşmak beni belki cesaretlendirir umut olur istiyorum. Rahatsız ediyorsam kusura bakmayin

Ne kusuru, insallah siz de atlatacaksiniz, evet, 19 haftalik olmak uzereyiz, zaten bize anlatilan hikayeler, paylaşilan anilar canimizi daha tatli hale getiriyor, atlattiğiniz gunun haberini de bekliyor olacağim, emin olun bir gun bile olmadan sorun çozuluyor, bu son sansim diye gitmiştim, o da sizi cesaretlendirecektir.

Ne kusuru, insallah siz de atlatacaksiniz, evet, 19 haftalik olmak uzereyiz, zaten bize anlatilan hikayeler, paylaşilan anilar canimizi daha tatli hale getiriyor, atlattiğiniz gunun haberini de bekliyor olacağim, emin olun bir gun bile olmadan sorun çozuluyor, bu son sansim diye gitmiştim, o da sizi cesaretlendirecektir.
Bende öyle deyip gidiyorum ama hemen gidemiyorum işimiz gereği. Siz eğer üyelikte olursanız size yazdığımda sevincimi paylasrsiniz inşallah çok teşekkür ederim. Çok çok tesekkurler

Bende öyle deyip gidiyorum ama hemen gidemiyorum işimiz gereği. Siz eğer üyelikte olursanız size yazdığımda sevincimi paylasrsiniz inşallah çok teşekkür ederim. Çok çok tesekkurler
Ben ayyaz ile de görüşmek istedim ama o 2010 da yazmış Su an buralarda değil sanirim.

Ben baska bi sehirden gelsem hemen bir gunde halolurmu allah rizasi icin bsy dyn

Nasil bir tedavi yontemi uyguluyor murat ulusoy bnde gtmeyi dusunyorum ama merak edyrum aparati kendisimi yaptryor yoksa otelde kendimizmi yapyoruz

Merhabalar uzun süredir siteyi takip edemiyordum malum hayat şartları. Ben 2011 mayıs ayında murat beye gittim ve 2011 eylül ayında hamile kaldım. Şu an 4,5 yaşında dünya tatlısı bir kızım var ve hepsi murat bey sayesinde. Kafanızda en ufak bir soru işareti bile olmasın şu an ki fiyatıyla ilgili de bir fikrim yok ama ne yapın ne edin bulun bulusturun ve murat beye gidin derim ben. İnanın pişman olmazsınız ben asla yapamam beceremem hicbirzaman cocugum olmayacak dediğim bir anda hayatım değişti sorularınıza elimden geldiğince ve fırsat buldukça cevap vermek isterim hepinize iyi akşamlar.

X