Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bazılarının fotomontaja uğradığını, çoğunun peruk ve lens taktığını, derin makyajlar yapıldığını, ve ilk kötü fotoların bilerek daha çirkin poz alındığını düşünüyorum....

...ilk kötü fotoların bilerek daha çirkin poz alındığını düşünüyorum....

Bu kisma kesinlikle katiliyorum. Ben de cok yakindan fotograf cekildigim zaman burnum feci büyük görünüyor, dogru sekilde cekildigim ve iyi poz verdigim zaman makyajsiz bile harika cikabiliyorum.
Ayrica bence makyajdan sonra cok itici görünmüsler. Hafif bir makyajla ve o yapay lensler olmadan da gayet güzel görünebilirlerdi. Ciltleri harika zaten, o yeter güzel görünmeleri icin. Dogalliktan yana oldugum icin böyle düsünüyorum ben.

Genelde uzakdoğulu kızlar kirpiksizlikten ve göz kapağı çizgisi yokluğundan muzdarip. O yüzden göz makyajına o kadar abanıyorlar

aslında onları değiştiren en önemli unsur gözler. genellikle gözler üzerinde durulmuş. eyeliner falan çekmişler. gözlerini büyük göstermek amaçlı. malum kompleksleri var bildiğimiz gibi çizgifilmlerinde bile ayrı bi şaşalı oluyo gözleri. her gün mü makyajlı olcaklar canım. doğal güzellikte önemli.

Ben uzakdogululari çok seviyorum. Gözleri çok tatlı oluyor :)

çirkın bır ırk onlarda napsın makyaj olayını asmıslar helal olsun

ya bunların yüzü zaten temiz ve açık olduğu için her türlü makyajı kaldırıyo ve hemen değişebiliyo :)

asmincim link atabilirmisin

güzel hoşlar da aklıma bi korku filmi vardı garez die o geldi bakınca.büyük gözlerden korkuorum ben göz kapağı yok direk göz ön planda çekiyo sanki içine beni korktum film geldi aklıma.makyajın yarattığı mucize diyebiliriz bu kızlar için.biz yapıyoruz ama neden bunlar kadar değişmiyoruz anlamıyorum.

düşük göz kapaklarını nasıl böyle kaldırabilmişler hayret bişeyyy ama çogu gerçekten güzel olmuş

kirpikleri görnmüyor normlde oyuzden bir rmrl bir göz kalemi cok degistrebiliyor:) gercekten süs bebek gibiler:)

ben de bunu anlayamıyorum. Bana 2 kuaför makyaj yaptı. Aynada makyajsız beğendiğim hali nerde makyajlı hali nerde. Resmen bana makyaj yakışmıyor. Böyle normal güzellikte gidip prenses gibi dönenlere de özeniyorum ama nafile. ben de bunu çözebilmiş değilim . Var mı benim gibi olan?

Bir de bizim erkekler bunları görüp bizle kıyaslıyorlar allasen:19 Biz de makyaj yapıyoruz evet ama güzelsek bir tık daha güzel oluyoruz bunlar resmen evrim geçirmişler

Bunlarda kirpiğin k'si yok zaten :) Bizim Türk kadını gibisi varmı ya kaşı gözü kirpiği orjinal :) Biz bunlardan güzelizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…