Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ne kadar büyük bir değişim , ben bu kızların kendileri bu kadar güzel sanıyordum :44: gerçekten mükemmel makyaj yapıyorlarmış :KK9:

porselen bebek gibiler :KK70:

makyajsız halleriyle sıradan dursalar bile çoğunda o hallerine has tatlılıkları olanlarda var

makyaj mutlaka iyi yapılmıştır ama göz/yüz yapısı gereği değişime de açık bi halleri var. bana aynı makyöz bi el atsın ne kadar değişebilirim ki diyesim geliyor:)

circle lensler mucize yaratmış resmen. her kızın ifadesi, duruşu değişmiş. bir özgüven gelmiş sanki :KK53:

Ben bunların sürdükleri şeyleri sürsem, alerji komasından ölüp giderim sanırım :111:

oyuncak bebek gibiler,ama bu iyi mi kötü mü bilmiyorum,yakından biraz korkutucu görünebilirler :KK52: kızlar var mı bu circle lenslerden kullananlar ? rahat mı acep :KK53:

bunlrın kaşları kirpikleri olmadıgı içi bu kadar kötü görünüyorlar süper ciltleri var aslında cilt kremlerini falan ögrensek hep merak etmişimdir onların cilt bakım sırlarını

makyajlı da berbatlar makyajsızda berbatlar bence, o gözlerin yapısı zaten ayrı bir itici göz kapakları içeri kaçmış gibi duruyor töbe estagfurullah :KK19:..

cizgi filmlerde abartmiyorlarmis... gercekten ne kadar iri gözleri var masaallah :KK1: en son ki degisime bayildim

ciltlerine bb kremler kullanıyorlar. henüz türkiyede yok. en çok tercih edilen marka missha. gözleri büyük değil circle lens takıyorlar. göz kapakları çok düşüktür. ama ince bir bant var onu düşük göz kapağının altına yerleştirerek kalkık hale getirebiliyorlar. o kadar çok makyaj hilesi ürünleri var ki! kirpikler takma dememe gerek var mı? bakın farka.

$thumb.jpg

gecenlerde yuotube dan bunların bu sekılde degısımlerıyle ılgılı vıdeolar vardı aslında kendı ulkelrınde yapılan bı yarısma goruntulerı kım daha cok makyajla degısıyo dıye yarısma yapmışlar kızların makyajlı fotolarını gosterıyolar sonra makyajsız bı sekılde canlı yayına cıkıyolar kımse ınanmıyo onlar oldugunu bu sefer canlı yayında makyaj yaparak kendılerını fotoraftakı hallerını donusturuyolar ilginç bişeydi :)))

çirkin kadın yokmuş bakımsız kadın varmışş:KK1:

genelının gozlerınde cırcle mıydı neydı o buyuk gosteren lenslerden var bence hem zaten makyajla kım dgısmıyokı sadece uzak dogulular olsa ıyı :) acaba bıze full makyaj yapılsa ne olurduk kı :)))

ciltlerine bb kremler kullanıyorlar. henüz türkiyede yok. en çok tercih edilen marka missha. gözleri büyük değil circle lens takıyorlar. göz kapakları çok düşüktür. ama ince bir bant var onu düşük göz kapağının altına yerleştirerek kalkık hale getirebiliyorlar. o kadar çok makyaj hilesi ürünleri var ki! kirpikler takma dememe gerek var mı? bakın farka.

Eki Görüntüle 320131

şu fotoğraf beni inanılmaz şaşırttı gerçekten , o ufacık göz nasıl o hale gelmiş inanası gelmiyor insanın... Bizim doğal hali bile güzel olan çok bayanlarımız var demekki onlara böyle bir makyaj uygulasalar harbi taşş olacaklar :))

Eki Görüntüle 320131

Şaka gibi yemin ederim... :KK53: :KK53: :KK53:

X