Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilginç......ben uzak doğulu kızlardan nette masum tavşanı ezip çiğneyen bir videosunu izlemiştim..bu yüzünden nefret ediyorum.hepsi birbirine benziyo zaten ondNAN GENELLİYORUM SANIRIM..

Birkaç tane de ben eklemek istiyorum. Bu kızlar çinli.

Eklentiler

• $makeup-vs-no-makeup-12-560x415.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleme:
makyajdanmı bunlaramı özgü acaba farkettimde hep makyajla gözleri büyütmüşler

uzakdoğulu kızlar gözlerini büyük göstermek için circle lens denilen lenslerden kullanıyorlar ayrıca bide bu videodaki

‪Japanese Single Eyelid to Double Eyelid‬‏ - YouTube

kendilerine özgü teknikle gözlerini farklılaştırıyolar göz kapaklar düşük olduğundan bizim ki gibi yapmak için yapıştırıyorlar ee yani bi nevi onlara özgü şeyler var ama bizin bukdr değişime ihtiyacımız olduğunu sanmıyorum değil mi?

amerikanın bir numaralı kadın programı sunucusu var belki bilirsiniz oprah diye bir hanım. onun programında izlemiştim. dünyanın en takıntılı ve en bakımlı kadınları japonlarmış. normalde sarı ırk olduklarından saçları kıvırcık tenleri ise sarıymış. ama yanlış hatırlamıyorsam kemik tozu gibi birşeyi sürekli içerlermiş sütlerine bile karıştırırlarmış böylece tenleri porselen gibi bembeyaz olurmuş. bu japon kadınlarının çook eskiden beri uyguladıkları bir yöntemmiş. saçlarınıda bebekliklerinden beri bal mumu tarzında birşeyle yıkarlarmış böylecede dümdüz ipek gibi saçlara sahip oluyorlarmış. ama orjinalde sarı benizli ve kıvırcıklarmış. ama bu gözlerindeki değişimi görmek beni şok etti çok fena yahuu

Sari irk olduklari dogru da kivircik olduklarini sanmiyorum minicik bebeklerin bile saclari dümdüz oglan bebekleri de dahil. Hic kivircik bi japon görmedim hayatimda..

filmlerinde nasılda güzel bu kızlar
porselen bebek gibiler, kusursuz
umarım erkekleri de büyük bi değişime uğrayarak o kadar yakııklı olmuyolardır
çünkü ben çok beğeniyorum erkeklerini, çok çekiciler

Filmlerini hic izlemedim ama erkekler de göz kapaklarini yapistiriyor gözleri iri gözüksün diye...

türk kızlarından bunların yaptıgı tarz göz makyajı yapabilecek bir makyaj üstadı yok mu
nasıl böyle şirin olmayı becerebilşyorlar anlamıyorum hiç de güzel değiller
birileri bize acilen bu makyaj tarzını ögretsin lütfen

Allah'ın gücüne gitmesin de bazılarının kafaları omuzlarından daha büyük. Çok çok zayıf ve minyonlar :S Ama Allah için tual gibi yüzleri var, makyaj yapınca çok değişiyor böyle yüzler. Bir de farkettiniz mi hep büyük lens kullanıyorlar, göz bebekleri daha iri ve çocuksu görünsün diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…