Unutma Beni - Fox Tv

ayy şu ceylan öldürecek beni yaa..emine ne zaman hangi ara hamile kaldı şeriften rüyasındamı acep :KK53::KK53::KK53:

bende aynı şeyi yazıcaktım ne zaman hamıle kaldı:))) bikaç sefer kaçırdım izlemeyi

Kenan Eminey baskı yapınca seveceksin beni yoksa herkesi öldürürüm dedi
Emine içti içti kafayı buldu aradı Şerifi ''konuşmak için sanırım orasını hatırlamıyorum '' otele götürdü Şerifte sonrası malum ve emine hamile kaldı...
İzlemiyorum artık en son Rauf ali kapışmasını izledim okadar,dizi sıkmaya başladı zevk almıyorum hep başa sarıyor gibi yeni hiç bir şey yok...

Sıktı artık bu dizinin saçma sapan senaryoları. Anlayamıyorum Çiğdem geliyo eve ve kimse görmüyor dışardan el sallıyor hiç kimse görmüyor yada bu apartmanın kamera kayıdı filan yokmu?

İlkayın yanında kalan kadında Ali ye aşık oldu bebeğe hep diyor baban ben ve sen gidicez diye,
Ne aliy miş beaa adam bulunmaz hint kumaşı sanki her önüne gelen aşık oluyor pehhh

Hah işte aynısını ben diyecektim :KK1:
Kapanın elinde kalıyor adam :KK25: Ne Aliymiş arkadaş :KK53:

her bölüm sıkıcı oldu sanki ama bugün kü bölüm çok can sıkıcıydı tam feraye ile çiğdem bitti işin dedik yine kurtuldular
amannnnnnn

Unutma Beni
Alternatif Yeni Bölüm Özet : Hikmet ve Şeker Disneylanda giderler, Özgür'ün elindeki Pamuk helva bir anda kaybolur, acaba Pamuk helvayı kim çalmıştır? Kenan Şerif ve Emine'yi çarpışan arabalara binerker görür, deliye döner "atlıkarınca da bunun hesabını soracağım" diye bağırır, çağırır. Ali'yle İlkay NASA uzay ve entirika araştırma Laboratuarlarını ziyarete giderler, "dört sezonda bu kadar entirikaya" karşı nasıl dayandıkları araştırılır ve fark edilir ki, Feraye'nin kattığı ilaçlar İlkay'ı güçsüzleştirirken tam tersi etki yapıp güçlendirmiştir. Peki İlkay Hulk'a mı dönüşecektir? Ali İlkay Hulk olsa ne yapacaktır? Zeynep annesi yeşil olunca tanıyabilecek midir?

Farklı Bir Özet :KK70:
çok güldümmm

Unutma Beni
Alternatif Yeni Bölüm Özet : Hikmet ve Şeker Disneylanda giderler, Özgür'ün elindeki Pamuk helva bir anda kaybolur, acaba Pamuk helvayı kim çalmıştır? Kenan Şerif ve Emine'yi çarpışan arabalara binerker görür, deliye döner "atlıkarınca da bunun hesabını soracağım" diye bağırır, çağırır. Ali'yle İlkay NASA uzay ve entirika araştırma Laboratuarlarını ziyarete giderler, "dört sezonda bu kadar entirikaya" karşı nasıl dayandıkları araştırılır ve fark edilir ki, Feraye'nin kattığı ilaçlar İlkay'ı güçsüzleştirirken tam tersi etki yapıp güçlendirmiştir. Peki İlkay Hulk'a mı dönüşecektir? Ali İlkay Hulk olsa ne yapacaktır? Zeynep annesi yeşil olunca tanıyabilecek midir?

Farklı Bir Özet :KK70:
çok güldümmm

Süper özet...

Ciddiyeti bitti dizinin artık yav...

Son düzenleme:
ali kamera iyi akıldı ama insan leptopn çöp kutusuna bi bakar dimi silinen dosyalar hep orda kalır diye biliyorum

ben uzun yıllardır izliyordum ama artık izlemıyorum cok mutluyum. dizideki saçmalıklar beni öldürecek böyle senaryoyu 5 yasındakı cocuk bile yazar. madem yazarsınız adam gibi akla mantıga uygun şeyler cıkarında ayakta alkıslayalım sizi övelim burada

deniz yıldızı ve unutma beninin mekanları hep aynı mekanlar
o raufun evi , ofis , daireler şimdide cafe..
bu bile saçma geliyor bana..
iyice basitleştirdiler..

deniz yıldızı ve unutma beninin mekanları hep aynı mekanlar
o raufun evi , ofis , daireler şimdide cafe..
bu bile saçma geliyor bana..
iyice basitleştirdiler..

cafe ile melihin evi deniz yıldızındada kullanılıyor bende farkettim..

yazarlar hiç internete girip bakmazlarmı yazdıkları dizi senaryosuyla ilgili yorumlara...axcık girselerde kk ya baksalar çoookk sıkıcı artıkk..

mehtap nasıl kayboldu ortadan bi onu merak ettim

yazarlar hiç internete girip bakmazlarmı yazdıkları dizi senaryosuyla ilgili yorumlara...axcık girselerde kk ya baksalar çoookk sıkıcı artıkk..

mehtap hapse girdi.böylece diziden çıktı canım.

hastanede aynı :)) ankarada cekilince diziler farklı mekan bulamıyolar:)) ama bence fazla sıktı artık..
helede deniz yıldızı başroller gitti diziden hala ısrarla devam ediorlar ki ben delisiydim o dizinin simdi görmemek icin foxa bakmıorum o saatlerde :KK50:

Aralarına şimdide affet beni girdi affet beni dizisinde feridenin kaldığı ev ilkayin annesinin eski evi kadin apartmana cikinca onlara vermiş evi:))

ayyy tahammül edemiyorum bu diziye artık izlemek istiyorum ama şu çiğdem salağı ve pörtlek gözlü bakıcı saçmalığı beni bezdirdi yani

X