Unutma Beni - Fox Tv

Amaan şu çiğdem de nerden girdiyse diziye,sinirlerimi bozuyor izlerken.o da anasının gözü mübarek cin gibi,ama nedense nazlının oyununa gelirken,aliyle mecburiyetten yatarken hiç böyle değildi,o zamanlar saf saf herşeye kanıyordu.şimdi de çevirmediği dümen yok.............

Ali'ye olan aşkından gözü açıldı kızın.:KK52::KK52: Şimdi de eminim DNA ları değiştirir.

Çiğdem lanet gitsin sana ne gıcık bir kızdır görünce midem bulanıyorr:KK53: İlkay çook saff çook,ne olcak bilmiyorumm..:KK52:

Ayyy aynen yaa vallahi nefret ya şu çiğdem
diziden çıksa keşke allahın uyuzu ne olacak
gerçekten ilkayın saflığıda beni öldürüyor
nerdeyse bi ara Ali'ye beni boşa çiğdemi al diyecekti:KK9:

Son düzenleme:
Unutma Beni'de Pazartesi 723. Bölüm Özeti:
İlkay ve Ali DNA sonucunu öğrenmeye gideceklerdir. Çiğdem bütün bunları öğrenecek midir? DNA sonucu çıkar, bebek gerçekten Ali’lerin bebeği midir? Kenan Emine’ye Azra ile ilgili neler anlatacaktır? Emine’nin neden morali bozulacaktır? Çiğdem Elvan ile dolaşmaya çıkar ve onu atlatıp kaçar. Çiğdem yine ne yapmayı planlamaktadır? Çiğdem kimin kapısını çalıp onu uyaracaktır? Kenan ve Emine’yi gittikleri restoranda nasıl bir sürpriz beklemektedir? Azra Kenan’a ne söyleyip onu çok şaşırtacaktır? Amerika’daki Rauf’un sağlık durumu nasıldır?

bilerek bebeği buldurdular sonra bu konuyu uzatacaklar. kavusamıyacaklar uzayıp gidecekler. kenana öyle gıcıgımkı salak hem şirketın yarısını verıyor hem konusuyor vermeseydin salak. ali okadar olay yaşadı ama nedense bebeğin babasını takip edip nereye gittiğini izletmiyor salak salak hastane kapısında bekliyor.bebeğe ulasamayıncada poliscilik oyunu oynamaya başlayacak.bu dizi sayesınde hiç demedğim kadar salak manyak diyorum off yaa.. zaten izlemıyorum kaydedip hızlı çekimd ebakıyorum haftada bir kere bu dizi hergün izlense kalpten götürür. anneanem geçen çarpıntıdan gidecekti izleme diyorum anlamıyor

bu diziyı izlemıcem dıyorum ama yıne de bakıyorum....yanı izlemesemde ne olacagını bıldıgım ıcın pek heyecan olmuyor......

benim anlamadığım çiğdemi neden polise şikayet etmiyorlar,sonuçta yaptığı bir suç..bebek kaçırdı resmen,verseler polise hapisi boylar anında,onlar da çiğdemden kurtulmuş olur...Ama yok yapmazlar,izleyiciyi salak yerine koyacaklar ya...o kadar şey yaptı,hala ondan vicdan bekliyorlar,vicdansız olduğunu anlayamadılar hala....hadi söyle bebek nerde deyip duruyorlar,hepsi bir olup evire çevire bi temiz dövecekler,görecek gününü ...

Az buçuk ucundan kulağından izlediğim halde sinirim zıpladı ne bu yaa,bebek diplerine kadar geliyor bir allahın kuluda kafasını çevirmiyor.
Çiğdem gıcığıda iyice pisikopata bağladı polise götürseler ulşamazlar ona ve konuşmaz uyuzzz ellerini altında olması daha iyi baskıyla (belki) konuştururlar...

hakikaten yaa polise bi verseler zaten onlar ulaşıcak bebeğe,ama olur mu o zaman nasıl uzayacak dizi,bazen diyorum ki şu diziyi hergün değilde haftada bir yapsalar,biz de gereksiz yere stres olmasak

sanki memlekette polis kalmamış gibi bu dizide herkes her olayı kendi çözmeye çalışıyor...bir de alinin ajan gibi bir arkadaşı vardı,tuna.o nerelerdeyse,,ilkayla alinin bebeğine bir de o el atsa ya.....

Unutma Beni'de Bugün 727. Bölüm Özeti
Feraye ve bebek pansiyondan ayrılmıştır, herkes onları arar. Ali’ler Feraye’nin yerini bulabilecek midir? Kadir Feraye’yi yine ne söyleyip kandıracaktır? Kadir’in Feraye’ye kötü sürprizi nedir? Elif babasına İsviçre’den mektup atmıştır. Mektup Emine’nin eline geçer. Emine mektubu okuyup Elif’in aslında ölmediğini anlayacak mıdır? Rauf ameliyattan çıkmıştır. Durumu nasıldır? Eray bildiklerini anlatması karşılığında Azra ile birlikte olmak ister. Azra bu durumda ne yapacaktır? Kenan ve Şerif yine neden birbirlerine gireceklerdir?

Bu bölümü zevkle izledim güzel bir bölümdü ama Ferayeye üzüldüm,bence bir Çiğdem daha geliyor gibi geldi

Dizilerde kötü karakter iyi ama fazlaca olunca sıkıyor bir süre sonra ...
Şimdide Affet beni yi izlemeye başladım iyiye benziyor burdada kötü çok fazla inş. seneryolar bir birbirine benzemez

Zaten bu dizilerde kötüler çok kötü, iyilerde fazla saftirik en çokta foxun dizilerinde bu böyle.

artık bu diziyi izlemiyorum.dün facete özetini gördüm iyice saçmalamışlar.2 sene şerif kötüydü.emine bu sene şerife dönsün diye kenanı çok kötü yapmışlar.:KK50:

X