Unutma Beni - Fox Tv

hahahahaha aaayyyyhhh Allah ım sizde mi bu diziyi izliyorsunuz kızlarrr :)))) beni delirtse de sinirlerimi zıplatsa da maalesef üzülerek bende annemin zoruyla bakıyorum Allah iyiliğini versin çok hoşuma gitti ilkay doğuracak size senaryoyu söyleyim face de unutma beni resmi sayfası var orada insanlar bir yorumlar yapıyorlar aklınız hayaliniz durur ve dikkat ediyorumda facedeki yorumlara göre dizi çevirmeye başladılar bende sürekli yorum atıyorum sizlere de tavsiye ederim :)))

düşürmez bence diyorlardı oğlu olcak diye tüyolarda :d
ama tabi aliye söyler inş aldırmayı düşünmez feraye ileçiğdem duyarsa yapmadıkları kalmaz

Hiç belli olmaz bu dizide her şey var.çğdem ve ferraye kesin duyarlarsa kıyamet kopar...

uzun zamandır sonuna kadar izlemiyorum arada göz ucu ile bakıyorum

hahahahaha aaayyyyhhh Allah ım sizde mi bu diziyi izliyorsunuz kızlarrr :)))) beni delirtse de sinirlerimi zıplatsa da maalesef üzülerek bende annemin zoruyla bakıyorum Allah iyiliğini versin çok hoşuma gitti ilkay doğuracak size senaryoyu söyleyim face de unutma beni resmi sayfası var orada insanlar bir yorumlar yapıyorlar aklınız hayaliniz durur ve dikkat ediyorumda facedeki yorumlara göre dizi çevirmeye başladılar bende sürekli yorum atıyorum sizlere de tavsiye ederim :)))
Kapattılardı sayfayı yeniden açmışlar..
Artık senaryoyu artık herkse tahmin ediyor Türk dizisi işte klasiklerle dolu:KK6:

Son düzenleme:
hahahha bencede senaryoyu tahmin etmek zor değil
ilkayın oğlu olcak diyorlar.
ali neden hala söylemiyorsa ilkay o zaman bu bebeğe daha çok dikkat eder.

son sahne çok fenaydı yaaa ilkay a ne biçim çarptı amaa sakat kalmayı bırak iç kanamadan ölmesi gerek :KK70:

diziye yılın en saçma senaryosu ödülü verilmeli bence :KK70:
Araba kağnı gibi gidiyor ama ilkay havaya uçuyor.
Büyük ihtimal söylentiler doğru artık
ilkay sakat kalır kızının hastalığını öğrenir sonra da aliden ferayeyle çocuk yapmasını ister.
Sinir krizi geçirmek isteyenler izlmeye devam edebilir.

Facebooktaki admin yarınki bölüm için mendilleri hazırlayın diyor. :KK9:

diziye yılın en saçma senaryosu ödülü verilmeli bence :KK70:
Araba kağnı gibi gidiyor ama ilkay havaya uçuyor.
Büyük ihtimal söylentiler doğru artık
ilkay sakat kalır kızının hastalığını öğrenir sonra da aliden ferayeyle çocuk yapmasını ister.
Sinir krizi geçirmek isteyenler izlmeye devam edebilir.

Facebooktaki admin yarınki bölüm için mendilleri hazırlayın diyor. :KK9:

İlkay hamileydi bebeği de düşmüştür şimdi sinir bir durum.

tam bu bölüm herşey yolunda gidiyor derken olana bak yaa ayy bunlar insanı öldürür.yine tüy diktiler...

bu kaza olayı çiğdemin üstüne kalıyormuş.
hikmet evin önünde gördü çünkü.
feraye onun üzerine atıyor suçu
bebek ölmüyormuş diyorlar ama bakalım görelim büyük ihtimal sakat kalır bebekde gider

yarından itibaren bi daha izlememe kararı aldım bugün cidden o kaza sahnesine çok sinirlendim benim bile psikolojimi etkiledi nasıl insanlar bunlar, böyle dizimi olur ne desem boş bu dizi için:KK47:

aynen yarından sonra para verseler izlemem biz gıcık oluyoz onlar milyarları götürüyor

ben uzun zamandır izlemiyorum artık izlemem yani bizi aptal sanıyorlar ne yapsak izliyorlar die iyice saçmaladılar

Bugünkü bölümde ne oldu İlkay öldümü cevaplyabilecek biri varmııııı:21:

Tam izlemedim ama dinlediğim ve izlediğim kadarı ile İlkay'ın belinde kaburgalarında kırık varmış bebeğini düşürmüş ameliyat olacaktı...

Sanırım tüyolar doğru çıkıyor yürüyemiyecek

Tam izlemedim ama dinlediğim ve izlediğim kadarı ile İlkay'ın belinde kaburgalarında kırık varmış bebeğini düşürmüş ameliyat olacaktı...

Sanırım tüyolar doğru çıkıyor yürüyemiyecek

tam mutlu olacakken kadının başına gelene bak,bir türlü yakalyamadı mutluluğu,neyse teşekkür ederim cevap için..:KK42:

her bölümünü merakla beklerdim ama bu sezon çok zorlama ve saçma bölümler çekmeye başladılar.uzun süredir izlemiyordum dün ki bölümüne baktım acı gözyaşı entrika saçmalıklar almış başını gitmiş.sanırım ilkay ali ile yanlarında kalan kadının çocuk yapmasını isteyecekmiş öyle yazıyordu burda.eğer öyle bir yola doğru giderse para kazanmak için nekadar ucuz işler peşinde koşulduğunu görmüş olucaz.senaristlerde ne yiyip içiyorsa kafaları çok güzel yoksa ayık kafayla çıkmaz bütün bunlar.izlemem artık.çokta fifi:KK9:

her bölümünü merakla beklerdim ama bu sezon çok zorlama ve saçma bölümler çekmeye başladılar.uzun süredir izlemiyordum dün ki bölümüne baktım acı gözyaşı entrika saçmalıklar almış başını gitmiş.sanırım ilkay ali ile yanlarında kalan kadının çocuk yapmasını isteyecekmiş öyle yazıyordu burda.eğer öyle bir yola doğru giderse para kazanmak için nekadar ucuz işler peşinde koşulduğunu görmüş olucaz.senaristlerde ne yiyip içiyorsa kafaları çok güzel yoksa ayık kafayla çıkmaz bütün bunlar.izlemem artık.çokta fifi:KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X