Bakış açımı değiştirmek için tavsiyelerinize ihtiyacım var

Evlenince sabah yataktan heyecanla çıkılmıyor ki 😁
Az önce bir konu okudum forumda. Kadın hamile libido sıfır. Kocası her gün kadını darlıyor, kadın isyanda 🙈

Bence kendinize vereceğiniz bir hediye olarak terapiye başlayabilirsiniz. Benim kendim için geçmişte yaptığım müthiş bir deneyimdi. İlla psikolojiniz bozuk olacak diye bir şey yok. Hedefler koyardık terapistimle,o vesile ile sup board a basladım, bisiklet aldım, yeni arkadaslar edindim. Bana çok güzel kapılar açtı. (Tavsiye)

Ha sonra ne mi oldu , evlendim ve ilk haftadan hamilelik . :halay:
Bahsettiğim zaman henüz geçen sene, evliliğim de güzel, eşimi de seviyorum ama yalnızlığımı da özlüyorum ...
Senin mesaj iltifat etmeye çalışırken hakaret etmiş gibi birşey olmuş.

Ben realist bi yorum yapmak istiyorum bence evlenin odak falan değişmeyin😄 Her şeye doydum diyorsunuz, aile kurmayı istemek kötü bir şey değil ki, sevdiğin sevildiğin bi ilişkide olmak, çocuklarının olması. Artık hayatın farklı bi leveline geçme vaktiniz gelmiş.
Bakkalda mi satılıyor?

Madem kendinizle.ilgili her seye doydunuz baskalarina faydaniz olsun. Dunyayi temizlemek, tabiat icin calismak, cocuklara, hayvanlara ve yardima ihtiyaci olan milyarlarca canliya yardim etmek gibi... bu gibi motivasyonlariniz yoksa baska seyler ogrenmek bilim sanat.. cok heyecan verici bir suru sey bunlar. Yok hicbirini istemem derseniz psikolojik destek alin belkide doygunluk amacsizlik tedavi edilecek sonuclar dogurmustur sizin icin.

Evliliği kötüleyenlerle dolmuş site. Elbet evliliğinden memnun olmayan biri evliliği övmez ancak genel konuşulması hoş değil çünkü her evlilik birbirinden farklı. Bazen güzel giden evlilikte rutine bağlamak bile çok güzel bir şey şükür sebebi hatta. Kötü giden evliliğe diyecek bir şey yok elbet. Yani hiç mi akrabanız arkadaşlarınız yok? Söyleseniz ben biriyle tanışmak istiyorum diye. Artık kadını erkeği kalmadı bu işlerin bazen adım atmak lazım. Evet aramakla bulunmuyor demişsiniz ama yine de arada bir aramak kötü değil. Bunlar işe yaramazsa sosyal medyaya da bakabilirsiniz. Pek önerilen bir şey değil ama artık birçok kişi sosyal medyadan tanışıyor. Şansını denemek lazım olsun ya da olmasın. Hala genceciksiniz ancak yavaş yavaş etrafı soruşturun bence

X