Unutma Beni - Fox Tv

bu dizideki herkesi dövesim var ya:KK57: izlemicem diyorum ama merakımdanda dayanamıyorum. Resmen sinir olmak için terapi bu dizi, saçmalıklarla doldu, helede o meltemın lensli pörtük gözleri, ve agzını yüzünü yamulta yamulta kafa sallamaları yokmu oanda bi tane patlatasım geliyo agzına:KK57:

çiğdem bakıcı uyuzu tam sinir bozucu..birde ceylan çıktı aşk üçgenimi dörtgenimi yamuğumu artık her neyse..şimdilik iyi ceylan ama senaristler bir anda ceylanıda gaddar biri yapar..yada kenanla bir olur emineyle şeriften intikam alırlar..emine şerif özgür ve bebekleri birlikte olurlar...ileriki bölümlerinde..bir sürü saçmalık iştee

birisi şu çiğdemi bana versin ya bir güzel sitres atayım.
verseler bana allah yarattı demeyeceğim dalacam kafasına gözünede tv yeni aldık ona yazık ..

dün ne güldüm ya kenana şerifin bebei kendi bebesi sanıyo ay oda bile hazırladı bebeğe emine senin yerinde olsam bebeği kenana dsyar okutur büyütür önüne atarım bebek senden değil şeriften diye

ceylanada üzüldüm ya şu kıza yeni kıafet alın ya

dün ne güldüm ya kenana şerifin bebei kendi bebesi sanıyo ay oda bile hazırladı bebeğe emine senin yerinde olsam bebeği kenana dsyar okutur büyütür önüne atarım bebek senden değil şeriften diye

ceylanada üzüldüm ya şu kıza yeni kıafet alın ya

evet ya valla bir an önce ayak uydurmalı o hayata saçınıda düzleştirse biraz daha güzelleşir .
neyse senaristler bişey bulur elbet şerif yine emineye döner oda elinden kaçırmayayaım diye giyinir kuşanır.
heleki ilkayın aklı başına geldi yemekleri yemedi fılaş gelişme yani bu dizi için..
inş devam ederde ıspatlar çiğdemin yaptıklarını birazda kaynanasından yardım alsa daha ii olcak yoksa ilkay o saflıkla başedemez onlarla.

hayatımda ilkay kadar safını görmedim ben ya,hiçmi süphelenmez o pörtlek gözlü bakıcı bozuntusundan...:KK47:valla bende izlemicem diyorum ama napim can sıkıntısı,,,bu arada ilkay bugün çaktı köfteyi bakalım belki heyecanlanır dizi..:KK36:

hayatımda ilkay kadar safını görmedim ben ya,hiçmi süphelenmez o pörtlek gözlü bakıcı bozuntusundan...:KK47:valla bende izlemicem diyorum ama napim can sıkıntısı,,,bu arada ilkay bugün çaktı köfteyi bakalım belki heyecanlanır dizi..:KK36:

onu diyorum ya zaten dizi için flaş gelişme o bakalım kaç gün sürecek ..
bende baya zaman izlemedim iki üç gündür takılıyom yine can sıkıntısı .

onu diyorum ya zaten dizi için flaş gelişme o bakalım kaç gün sürecek ..
bende baya zaman izlemedim iki üç gündür takılıyom yine can sıkıntısı .

ayneeen cnm..kaynanam seyretmiyor valla bi ara mudavinlerindendi,simdi anne niye izlemiyosun dediğimde kızım ben hastayım sinir oluyorum tansiyonum çıkıo diyor kıyamam kadın bile delleniyor artık o derece...ama ben izleyip aktarıyorum,merak ediiyo çünki:KK6::KK6:

salak ilkayın kafasına taş düştü sanırım :KK60:
hem ilacı dökerken yakaladı, şüpenledi etrafı aradı çiğdemin bakıcıya yeni verdiği ilacıda buldu
İnanılır gibi değil :KK53:

Son düzenleme:
kızlar çigdemin ve pörtlek gözlü bakıcınn oyunu cıkmaz bakında görün eminenin annesi nn ölmü tam net aydınlatılmadı bile :KK20:ilkay cok cok saf gene kanar bence .bu film git gide sinir küpüne dönderirler insanı izlemiycem diyim gene bazan merak etyorum bide ali karakteri var bu ne bulunmaz hint kumasımı nedir gelen asık olyo alıyı elde etmeye calısıyo:KK53:nazlı ilkay cigdem simdide bakıcı kadın :KK47: ama ordaki zeynep bebek cok tatlı masallah:emir_bebek:

Haftada bir kere izliyorum sanki tüm hafta izlemiş gibi oluyorum hiç ilerlemiyor tek ayak üstünde sekiyor sürekli.

Bu arada Nazlı deniz yıldızına geçmiş bugün gördüm tesadüf:KK6:

salak ilkayın kafasına taş düştü sanırım :KK60:
hem ilacı dökerken yakaladı, şüpenledi etrafı aradı çiğdemin bakıcıya yeni verdiği ilacıda buldu
İnanılır gibi değil :KK53:

dizi için kırkmilyonda bir olacak bi gelişme kutlarım senaryoyu yazanları..ee mümkünse bir süre böyle gitsin..
en azından ilkay şu çiğdemi ve bakıcıyı saçlarından tutup atana kadar..:KK9::KK9::KK9::KK9:
he birde şu özgür ne kadar şımarık ya valla ..kendi annesinin neler yaptığını onuttuverdi .

Aman hepmi kotu olur hic iyi bi olay olmuyor bunlarin hayatinda.Serifte bulunmaz hint kumasi gibi emine mehtap simdide ceylan. Serifin yataginda da yatmayan kalmadi.

Aman hepmi kotu olur hic iyi bi olay olmuyor bunlarin hayatinda.Serifte bulunmaz hint kumasi gibi emine mehtap simdide ceylan. Serifin yataginda da yatmayan kalmadi.

diziyi uzatmak için sağlıklı bebeği bile lösemi yaptılar kıyamam ben ona ya izlerken bile içim parçalandı evlerden ırak insan konduramaz böyle bişeyi ama konu olacak ya,insanın içini sıkacaklar ya ruh hastaları birazcık güzel gitse herşey olmazmı sanki hepmi bi felaket olmak zorunda anlayamıyorum,ayrıca haklısın canım o yatakta yatmayan kalmadı nevresimleri bile aynı bari onu değiştirseler

diziyi uzatmak için sağlıklı bebeği bile lösemi yaptılar kıyamam ben ona ya izlerken bile içim parçalandı evlerden ırak insan konduramaz böyle bişeyi ama konu olacak ya,insanın içini sıkacaklar ya ruh hastaları birazcık güzel gitse herşey olmazmı sanki hepmi bi felaket olmak zorunda anlayamıyorum,ayrıca haklısın canım o yatakta yatmayan kalmadı nevresimleri bile aynı bari onu değiştirseler

aynen 5 y ıldır yatak örtüsü aynı son bir haftadır iyi reklam yapıyolar akşam 7 sabah 7 konuşmak bedava diye

Artık izlememeye karar verdim. Yok dayanamıyıcam ya. Şu pörtlek gözlü bakıcı nekadar yapmacık ya. İtici orda olucaktım ağzının ortasına iki tane. Ne sanıyor bu kendini. :KK19::KK19::KK19:

Ay kızlar artık dizi resmen insanı delirtme noktasına geliyor.
Çok hatalar var. Ayrıntıya hiç önem vermiyorlar.
Yeni sezonunda çiğdem ilkayı sakat bırakacakmış ilkay da bebeğe bakamaz duruma gelince aliden boşanıp ferayeden aliyle evlenmesini isteyecekmiş.
Asumanda kendine yeni manita yapacak. Deli rauf geri döner heralde ilkay saplantısı dön başa.
Saçmalık üstüne saçmalık.
Şuanki duruma gelirsek bebeğe ilik nakli gerekecek mal feraye de aliyi sarhoş edip koynuna girecek.
Gördüğünüz gibi diziye yılın saçmalama rekoru verilmeli...
Şerif kaç kez evlendi boşandı ben sayamadım.
Hele o bonus kafalı ali mübarek tolgahan sayışman o kadar ilgi görmedi :KK70:

Senaristlerin yaptığı açıklamada; dizinin formatı böyle mutlu olay finalde..

Ay kızlar artık dizi resmen insanı delirtme noktasına geliyor.
Çok hatalar var. Ayrıntıya hiç önem vermiyorlar.
Yeni sezonunda çiğdem ilkayı sakat bırakacakmış ilkay da bebeğe bakamaz duruma gelince aliden boşanıp ferayeden aliyle evlenmesini isteyecekmiş.
Asumanda kendine yeni manita yapacak. Deli rauf geri döner heralde ilkay saplantısı dön başa.
Saçmalık üstüne saçmalık.
Şuanki duruma gelirsek bebeğe ilik nakli gerekecek mal feraye de aliyi sarhoş edip koynuna girecek.
Gördüğünüz gibi diziye yılın saçmalama rekoru verilmeli...
Şerif kaç kez evlendi boşandı ben sayamadım.
Hele o bonus kafalı ali mübarek tolgahan sayışman o kadar ilgi görmedi :KK70:

Senaristlerin yaptığı açıklamada; dizinin formatı böyle mutlu olay finalde..

İnanmıyorum yaa gerçekten saçmalamışlar yani bunlar olursa offff yok ilkay sakat kalıp ferayeden aliyle evlenmesini isteyecekmiş... Burası kötü olmuş bence. Feraye alinin koynuna giricek hey allam yaaa izlemeyeyim diyorum ama o saatte tv de doğru dürüst bişey yok :)

X