Unutma Beni - Fox Tv

tuğçenin doktoru da kızın dizi dibinden ayrılmıyor ... ne iyi drmuş...

sinana ne demeli ; astığı astık ,,kestiği kestik..

menekşe de ,artık ,namuslu rollerini bıraksın artık..

tuğçenin doktoru da kızın dizi dibinden ayrılmıyor ... ne iyi drmuş...

sinana ne demeli ; astığı astık ,,kestiği kestik..

menekşe de ,artık ,namuslu rollerini bıraksın artık..

emine kenandan iyi kocamı bulacak kendine adam hem bunu seviyor hemde paralı,gıcık kadın şeriften acıdan başka ne gördü sanki hala şerifte şerif dizi işte gerçek hayatta olsa suratına bakmaz şerifin:KK3:

emine kenandan iyi kocamı bulacak kendine adam hem bunu seviyor hemde paralı,gıcık kadın şeriften acıdan başka ne gördü sanki hala şerifte şerif dizi işte gerçek hayatta olsa suratına bakmaz şerifin:KK3:

Bence Eminede Kenana aşık oluyor, kendisini Menekşe olarak öptü diye kızdı galiba, bende Rauf la Asuya gıcık oluyorum ne öyle ya önce oğluyla şimdi babasıyla olacak ne saçma.

tuğçenin doktoru gibi doktor varmı hastasıyla sinemalara gitmeler yemek yemeler tuğçeye aşık oldu galiba salak levent madem tuğçeyi takip ettin kapıda dr adı mesleki yazıyor bi sorsana hastanede tuğçe adında bi hasta var mı diye

tuğçenin doktoru gibi doktor varmı hastasıyla sinemalara gitmeler yemek yemeler tuğçeye aşık oldu galiba salak levent madem tuğçeyi takip ettin kapıda dr adı mesleki yazıyor bi sorsana hastanede tuğçe adında bi hasta var mı diye

Tuğçeye hastalığı konduramıyor güya.

dizinin konusundan sıkıldım artık daha çok dekorasyn saç kıyafete bakıyorum. eminenin saç rengi düz fönlüyken daha çk ortaya çıktı değlmi. acaba bu renk nedir.. hoşuma gitti. yaptırmayı düşünüyorum da.

çiğdemin çocuğunu düşürmeye çalıştığı sahneleri görünce yuh dedim. koltuğu kaldırıyor sandalyeye çıkıp atlıyor falan bu senaristler senaryo yazarken ayık kafayla yapmıyorlar sanırım bu işi.durum onu gösteriyor:))

asu tuğçeye itiraf etti raufa aşık olduğunu raufta duydu.levent tuğçenin hasta olduğunu öğrendi.muzonun pavyonu yandı emine evini elinden aldı.muzo evsiz kaldı.

asu tuğçeye itiraf etti raufa aşık olduğunu raufta duydu.levent tuğçenin hasta olduğunu öğrendi.muzonun pavyonu yandı emine evini elinden aldı.muzo evsiz kaldı.

ve de Tuğçe ile Levent evlendi. Nihayet güzel bir olay oldu dizide. Asunun düğündeki hali neydi öyle gidip boğasım geldi.

asununda baska cevresi yok heralde once yavuz sonra levent sonra yine yavuz simdide yavuzun babasina asik oldu. bence asu baskalariyla tanisip gorussun artik ayni seyleri isitip isitip onumuze sunuyorlar. aslinda sadece asu degil alinin ailesinin raufdan baska kimsesi yok raufunda alinin ailesinden baska kimsesi yok heralde birbirleriyle ugrasip duruyorlar.:76:

ayy bu günki bölümde neydi asu içip içip raufun kapısına dayandı ben sana aşığım diye.emine mehtapa verdiği parayı acil istiyorum kenanın haberi yok dedi mehtapta tutuştu tabii.çiğdemde şu kotlarından vazgeçse artık.

saçmalamaktan başları döndü konu olmayınca en son asuyla raufuda aşık ettiler birbirlerine oğlu kesmedi asuyu tabi,yani artık diyecek kelime bulamıyorum,bide koskoca iş adamı kenanın başka uğraşacak işi kalmamış gibi sürekli mehtapla zaferden intikam almaya uğraşmasıda cabası o şirket nasıl dönüyorsa artık,dizi ilkay ve alinin aşkından çok uzaklaştı kavuştular diye konu kalmadı artık bütün hayatları çiğdem oldu,ali eve girince ilk işi çiğdemi sormak oluyo çok sıkıldım bu konudan,çiğdemde heran asık yüzlü dolaşıyo o kızı görünce içime fenalıklar basıyo resmen

Arkadaslar bugunku bolumde menekşenın yuzugu harıkaydı sıyah taşlı olan yuzugu.takıları harıka nerden oldugunu bılen varmı???

bence raufla asunun aşkı hiçte saçma değil öyle bi adam benim etrafımda olsa bende aşık olurdum:KK37:
zaferin teli benim telimin aynısı gördükçe o adamın onu kullandığını sinir oluyorum:KK47:bide mehtaba acımaya başladım ben yaa zafer olmasa ahayıtında o kadarda kötü bi kaDIN DEĞİL ASLINDA ZAFER ZORLUYO HEP BİŞEYLER İÇİN ONU....leventin annsini boğasım geliyo salakmı bu kadın hasta bi insanın morale ihtiyacı var o kızı üzmek için elinden geleni yapıyo neymiş oğlunu koruyomuş başkasının kızını üzüp öldürerekmi oğlunu koruyon ki oğlunu daha çok üzen kendisi bizim evin hellerinden tecrübeli kadın zaten oğlunu sevdiği kızdan ayırmaya ama bu sefer başarılı olamadı ohh olsun....
bence güzel bi dizi bazı abartılar mantıksızlıklar ee hadi ama dedirten şeyler olsada:)))

bence raufla asunun aşkı hiçte saçma değil öyle bi adam benim etrafımda olsa bende aşık olurdum:KK37:
zaferin teli benim telimin aynısı gördükçe o adamın onu kullandığını sinir oluyorum:KK47:bide mehtaba acımaya başladım ben yaa zafer olmasa ahayıtında o kadarda kötü bi kaDIN DEĞİL ASLINDA ZAFER ZORLUYO HEP BİŞEYLER İÇİN ONU....leventin annsini boğasım geliyo salakmı bu kadın hasta bi insanın morale ihtiyacı var o kızı üzmek için elinden geleni yapıyo neymiş oğlunu koruyomuş başkasının kızını üzüp öldürerekmi oğlunu koruyon ki oğlunu daha çok üzen kendisi bizim evin hellerinden tecrübeli kadın zaten oğlunu sevdiği kızdan ayırmaya ama bu sefer başarılı olamadı ohh olsun....
bence güzel bi dizi bazı abartılar mantıksızlıklar ee hadi ama dedirten şeyler olsada:)))

Çok haklısın canım ama kaldımı Levent gibi gerçekten sevenler. Çocuk karısını hiç ezdirmedi annesine.

X