Unutma Beni - Fox Tv

bugün dizinin sonunda çok saçma şeyler oldu.
Hemşire kaçmış.
evinin kapısını da açık bırakmış giderken:KK4:
içerde gene bir süpriz.
şeker halanın cüzdanı oracıkta kalmış
ya bu biraz oha dedirtti bana.
ben artık seyretmiycem.
gerçekten sıkıldım

bayramın birinci günü yeni bölüm yokmuş eski bölümlerden hazırlanan kolaj bölümü yayınlanacakmış

şu ilkayın kardeşi ne sinir bi tip ya
şu saç modelini de değiştirse artık
bu dizi iyice baydı.
her gün aynı şeyler hiç bir gelişme yok
saçmaladılar iyice
deniz yıldızı bir bu iki..
ikişside dönüyor dolaşıyor yerinde sayıyor..
ben artık izlemiyorum okadar sıkılıyorum ki izlerken ...
artık değişik birşeyler olmalı dizide benceolaylar gelişmeli...
şu annelerini arama olaylarıda sıktı artık..
ayyy çok sinir oluyorum ben bu diziye ya

Hepimiz çok sinir oluyoruz ama tuhaf bi şekilde izlemedende yapamıyoruz.Bağımlılık yaptı sigara gibi sağlığa zararlı ama bilinerek içiliyor.bu dizide sinir sistemimize zararlı fakat izlemeye devam ediyoruz.:KK37:

yok ben izlemiyorum artık bugün evde olduğum halde o saatte izlemedim can sıkıntısından başka işe yaramıyor o dizi..özellikle de ilkayın kardeşine katlanamıyorum ..tipsiz şey ya..

Cadoz adalet yazık kıza nasıl vurdu.Kendi kızına neden vurmuyor gıcık kadın buldu kimsesiz garip kızı.:KK4:

ayyy katılıyorum arkadaşlar benıde baydı hele emıne nın şerife körü körüne aşkı neler çektırdı hala aşık hala aşık

kenan daha ıyı aslında ama şerif ten baskasını gözu gormuyo takıntı yapmış

ben annemin katilini bulucam ve bukadar beklicem..ne saçma..o kadını orada öldürürüm ben be..

evet kenana sölemeden gider polise verir saçını başını yolardım
birini eve aldılar birine iş verdiler
normal bi suçları yok ki.
Katiller bunlar ben de olsam katlanamazdım

maşallah raufda iyilik meleği kesildi tanımadığı yok her yere el atıyor
hadi o yardım ediyor peki asuya ne oluyor ikide birde adama gidiyor neymiş efendim raufu çözememiş de tanayamıyormuş :KK22:
Sanane kızım başşka yer mi yok raufa gidiyorsun
ay sinir etti beni bu kız herkes bişey saklıyor
söleyin gitsin ne olacaksa olsun biri vurulduğunu saklar ,biri hastalığını saklar,birileri geçmişlerini saklar :KK57::KK57::KK57:
ööööffff bu ne beeee...:84:

özgüre cuma günki bölümde sinir oldum.hem insanlar evini açmış annesine ve kendisine hemde ukalalık yapıyor.ayranları yok içmeye atla gidiyorlar şey yapmaya hesabı..özgürle anneside açlıktan ölürüz gururumuzla yaşarız diyorlar bunlarda bir cins...

X