Unutma Beni - Fox Tv

merhabalar aranızda yeniyim unutma beni dizisi için gireyim bir şeyler paylaşayım istedim.
diziyle 585. bölümde tanıştım internetten 3.szeondan başladım diziye başlama nedenimde kesinlikle MİTHAT ERDEMLİ yani rauf bazılarınız bu aşka kızıyor aşk jane austin romanlarındaki gibi başlamış yaş farkı denildiği gibi eğreti durmuyor.rauf 40lı yaşların başında ancak asu gibi saf bir kız raufu kendine bağlayabillirdi ve raufa aşkı tattırabiliridi.
asu rauf benim için bay darcy ve bayan elizabeth. albay brondon ve marian dashwood.jo march ve friedrich bhear tadında aşk yaşayan çiftlerden
raufun yavuzun babası olmasına gelince aşk bu tabu tanımaz...allah aşkına raufun yanında yavuzun mesanesi okunmazz.

canım sen raufun nesini sevdin burun deliklerini mi?

bu dizi ne kadar değişti hırçın nazlı gitti sakin akıllı nazlı geldi o sinir küpü rauf gitti aşık rauf geldi şerife bişiy yazmıycam

şerif ve mehtap için bende birşey demiyorum ama asuya acıyorum annesi aşırı tepki verdi okulu için o kız evden kaçacak durum bunu gösteriyor hemde raufa kaçar

kızlar ben de bu dizinin takipçisiyim yıllardır ama bir yeri atladım.hani aliyle nazlının bebeği vardı ya ipek ona ne oldu?niye nazlı ortalıkta çocuksuz dolanıyor öyle rahat rahat?

Son düzenleme:
dizi yayınlanmaya başladığından beri ilk kez beni bu kadar şaşaırtan bir bölüm izledim.yılan hikayesi gibi uzayan konular istenince 1 bölümde de sonuca ulaştırıla biliyormuş.adalet fel mi oldu öldümü anlamadım ama iyi oyuncu çok güzel felç oldu:)
ali raufu vurmaz diyordum ama bu kez nihayet vurdu ve umarım ölmüştür çünkü 1980 model kötü adam kalmadı artık ee faufta tozlu raflarda yerini almalı bence:)
bir de şu uyuyan şerif uyansa da mehtap olayıda sonlansa ohhhhh dizi tadından yenmiycek ama..:))

dizi yayınlanmaya başladığından beri ilk kez beni bu kadar şaşaırtan bir bölüm izledim.yılan hikayesi gibi uzayan konular istenince 1 bölümde de sonuca ulaştırıla biliyormuş.adalet fel mi oldu öldümü anlamadım ama iyi oyuncu çok güzel felç oldu:)
ali raufu vurmaz diyordum ama bu kez nihayet vurdu ve umarım ölmüştür çünkü 1980 model kötü adam kalmadı artık ee faufta tozlu raflarda yerini almalı bence:)
bir de şu uyuyan şerif uyansa da mehtap olayıda sonlansa ohhhhh dizi tadından yenmiycek ama..:))

aşk olsun raufuma neden laf ediyon o benim ceyarım,housem, kirli haryim,iyi kötü çirkinim umarım bir şey olmaz yoksa ömrü hayatımda ilk defa türk dizisi izliyorum onuda burnumdan getirmezler inşalllah yoksa dizi benim için biter eğer rauf ölürse.

X