Unutma Beni - Fox Tv

off ya zafer çok fena yedi dayağı şimdi mehtabı durdurana aşk olsun şerif aldatmaya devam eder artık dizi bile olsa sinir oluyorum ya..ilkay çok saçmaladı zaten öyle bagırmalar çagırmalar inanılmaz saçma..yazık oldu zafere gerçi şerif aldattıgı kadar aldattı emineyi artık mehtapla birleşmeseler bile yaptı yapacagını sinir şey..

valla gerçekten berrazeynepcim herkesi mefta etmişin gerçi ancak temizlenir bugün negüzel tam dedim mehtaptan kurtuluyoruz gene kaldı kadın ya kene gibi yapıştı kadın gitmiyo buarada konsamatrislik yapıyomuştu bunu ögrenmiş olduk ilkay benide sinir etti neymiş aliyi sinir edecekmiş bizleri sinir etti onun yerine neys bakalım yarın ne olcak iyi geceler millet

şu ilkayla raufu boğup öldüresim geliyor artık daha nekadar saçmalayabilir bilemiyorum valla saçmalıkta sınır tanımaz oldular yalan rüzgarını bile geçti,şerif nasılsa mehtaba kanar mehtabımda yazık girmediği delik kalmamış tanıdığı adamdan korktum resmen ama iyi oldu zaferi benzetmeleri gitmeyecekleride belliydi zaten çünkü dizi kadrosuna daha yeni girdi zafer,neyse nazan en sonunda yavızın raufun oğlu olduğunu itiraf etti ablasına kadın patlayacaktı artık söylemeseydi,ilkay boşansa nolucak sanki sanırım kendi eliyle aliyle nazlıyı yakınlaştıracak bu gidişle aptal şey sanki aliden boşansa rauftan kurtulucak bakalım o zaman neler uyduracaklar sinir etmek için

ilkayın yerind olsam mutlu mesut devam ederim evliliğime çatlatırım herkezi adalet bile pervane oluyo

yavuz babası raufmuş nazan nermine sonunda söyledi

tuğçe gidiyoooooooooooo

dün benimde bişey dikkatimi cekti cok sacmaydı rauf kabanla falan geziyodu hatta cocuklara hava cok soguk d,iye para verdi gönderdi ama ilkay emine falan kısa kolluyla geziyodu ayrıca su mehtap ve serif gıcık oluyom cok sacmaladılar artık diziyi severek izliyodum ama artık sacmalamaya basladılar

Ay evet, benim de dikkatimi çekti, Ankara'nın havası bu mevsim çok değişken ama gün içinde de değişmiyor bu kadar...Rauf paltoyla, Nazan pelerinle, diğerleri kısa kollu geziyorlardı..Bizden kaçmazzzzz...

neler olmuş neler :)) dün izleyemediim malum...
baya zırvalanmışlar desenize..
tuçeeeeee nireee gidiyor yaafs..
adoşun gözüne giren ilkaya neler oldu şimdi ?
yaa nazan ayrılmak isteyen raufa tokatı çaktı mı ?
vs...

ben de bu dizi bu sezon biter mi diye düşünüyorum...
cok saçmaladı rauf felan...

ayy nazan da rauf a söylesin yavuz senin diye.. madem cok meraklı rauftan ayrılmak istemıyor..
ne kadar sevıyor rauf u yaa... o kadın da rauf un delisi olsun... raufun ilkay a yaptıgını yapsın...

tuuuuhhh inanmıoruum yaa yine kaçırdıım yarın izlycem ama bol bol yazarm izleyemeyenler için :)
kızlar nermn tüm bunları öğrennce nası tepki verdi bir de nazanla nermn barıştı mı şmdi analamdm

kankamın dediğine daha doğrusunu msn'de yazdığına göre: "rauf sonunda yavuz un oğlu oldunu araştırdı anladıı bakalm ona karşıda bu kadar vicdansız olabilcek mi . yoksa yufka yürekli rauf mu görce ilerleyen bölümlerde bilemiycem artık berra elli kere ölsün ölsün dedin adama bak diziye mafyalar da geldi ölcekler ağzını hayra aç manyakk"

hadii inşşlllh bu dizi bi bitsin de işimize gücümüze dönelim elimi ayağımı bağlıo dizi yaa adiictive personal disorder olcam kokruorm (farkına varmadan herhangi birşeye bağımlılık kazanma, tedavisi erke keşfedilidiğinde mümkündür, ilaç gerektirmez cognitive behavioral therapy ile çözüme kavuşabailir)

ılkay salağı Rauf'un hazırladığı boşanma belgelerini imzaladı.Sonra da "Nasıl yaptım ben bunu " diye dövünüyor geri zekalı...Zafer hastenelik oldu ama Mehtap'ın peşini bırakacak gibi gözükmüyor.Mehtap yine Şerif'in peşinde, güya Zafer'den kurtulduğunu sanıyor ya...Ama Şerif artık yüz vermiyor , bakalım ne kadar dayanabilecek ?Rauf Yavuz'u araştırmaya başladı, galiba kendi oğlu olduğunu anlayacak, ondan sonra nasıl hareket eder, kestiremiyorum...

kızlar ben bi iki gündür izleyemiyorum bugünde izleyemiycem sanırım detaylı anlatırsınız demi lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn çok öptüm

ya ali gitti ev aldı gerizekalı uyuz ilkay hala bagırıyo alişe yaa salak bu kızzz tam salak
artık izlemekten zevk almıyorummmmmmmmmmmmm :mad:koca burunlu cıkık popolu nolcek

ayy ben ali ye çok üzüldüm ağlıycaktım nerdeyse sanırım duyugusal zamanlarımdayım
aptal ilkay ne olcak
rauf yavuzu öğrnedi it çocuğunla ilgilen artık bırak Ali nin peşini
mehtap ta ölse de kökten kurtulsalar
şu özgür e de gıcık oluyorum
ayy fenalık bastı

şu ilkayın aptallığına diyecek söz bulamıyorum ali ne kadarda iyi niyetli karısını mutlu etmek için ev bile satın alıyo ama ilkay uyuzu bi pislik yüzünden yuvasını dağıtacak kadar aptal,sanki boşanınca rauftan kurtulabilecek,şu senaristlere helal olsun valla güzelim diziyi mahvettiler,eminenin yüzüğüde mehtap aldı kadın nasıl bi şirrettir öyle keşke kazada ölsede kurtulsa millet şimdi şerif yine onu affedecek eğer o kadına yeniden dönerse zaten adam değil bu şerif,aptal tuğçede adamların konuşmalarını duydu hala daha tecavüzcü coşkun kılıklı o adamın yanında oturuyo şimdi tuğçe o bataktan nasıl kurtulacak bakalım 100bin dolarıda ödeyemez nasılsa oofff şu dizi içimi bayıltıyo

ıyyy tiksinç bir bölümdü tek güzel tarafı raufla yavuzun karşılıklı menemen yiyişiydi meer ikisi de sahanda yumurtayı ekmeğe bandırarak yiyolarmışş bak allahn işine sen! Rauf bunu fark edince hamsi gözleri doldu, sonra yavuz dedi ki "rauf abi sen ne kafa adammışsn ole.... Annem burda olsa yine başlardı kime çektin sen diye..." filan tabi yauvz bole dedikçe rauf bi fena oluooo öküz rauf gidip çocuğunn anasıyla konuşsanaaa amaaan o salak nazan da dedi ki ablasına: "Abla iyki raufa yavuzun babası olduğunu söylememe izin vermedn o ikimizi de haketmiyo" dedi. ıki kardeş barıştı yanii, o salak nazan daha hayatta gitmez raufa diyim ben sizee. Bu arada ben de yumurtyayı ekmeğe banarak yerim ne şimdi ben raufuun kızı mıyım huhahaha :KK70: hani olsa ne biliim bi genetk hastalık akdeniz anemisi filan anlycam da yumurta ne alaka yaniii

Ya o ilkaya ne demelii allahn şaşkın ördeği, ali diyo seni seviorm diye, o da koca poposunu oğlana dönüp çıkıp gidiooo yuuhh

hele o mehtap hele o mehtap saçlarından yolunacak karı deil mi? Biri deyiversin banaa, eminyle şerife bayılmd bu bölümm yaa ne kadar tatlıydıllllarrr :)

özgüre kıl olduum artııık anam da anam, evladım asıl annen senin emine o büyttü senn habern yok biz kaç senedr izlioss

iirenç bi bölümdü p.tesi izleyemycem ama yemnlen üzülmüoormm

ben bu bölümde alinin haline çok üzüldüm nasılda yıkılıdı ilkay boşancam deyince ağlıcaktım bende..bi de şerifin emineye ben seni haketmiyorum demesine duygulandım gerçektende haketmiyor yazık emineye ya..mehtap a hergün daha da gıcık olmaya başladım bırakmıyo adamın peşini hele bi de mehtap yan yan yürümüyomu deli oluyorum o yürüyüşüne çok sinirime dokunuyor

X