Unutma Beni - Fox Tv

aaammaaann eee noolcak şimdii rauf ilkaydan şikayetçi olmas kii ayy salak rauf ölsün gebersin amaa herşey ortaya çıksın öyle öl raufcan şmdi sırası deil :KK70:

ılkay Rauf'u konuşturamayınca sinirlendi,tartışırlarken Rauf mikrofonu buldu, iyice çıldırdı, Rauf arabama uyuşturucuyu senin koyduğunu biliyorum, yanına kalacak mı sandın diyerek ılkay'ı zorla yatağa attı, önce ılkay gözüne sprey püskürtüp kaçmaya çalıştı, kapı kilitli olunca ve kapıyı açamayınca, Rauf ta üzerine gelmeye başlayınca Raf'u bacağından bıçakladı, cebinden oda anahtarını alıp çıktı, zaten Nermin ile Emine de yan odadan dinledikleri için kapının önündeydiler ve kapıyı yumruklayıp duruyorlardı.ılkay kapıyı açtı, Rauf'u bıçakladım, hemen gidelim buradan dedi.Rauf içeride "ılkay bunun hesabını vereceksin" diye böğürürken bunlar bırakıp gittiler... mi bilmiyorum çünkü sonrasını göstermedi.

Bu arada Zafer de kafeye gelip Emine'ye 3 kilo unutma beni tatlısı ısmarladı, Emine de o kadar yok ama bir saatte yaparım dedi.Zafer de o zaman ben bekleyim, beklerken de küçük Özgürle sohbet ederiz dedi.Zaten amacı oydu.Özgür'e gel telefonla oyna diye yanına çağırıp ağzından laf almayı başardı.Sonra da eve gitti ama girişte Mehtapla Şerifi konuşurlarken gizlice izledi.Mehtap'a bir kaç günlüğüne ıstanbul'a gideceğim dedi ama gideceğini sanmıyorum, sanırım gizlice izleyecek.Şerif te Mehtap ın peşini bırakmıyor, işler iyice karışacak gibi...Ali'nin kör olma meselesine gelince, öyle bir şey yok, sadece çok fazla çalıştığı için gözleri çok yoruldu ve göz kuruluğuna karşı damla kullandı, arkadaşlar felaket senaryosu yazmışlar ama onlar da haklı, dizi o kadar saçmaladı ki, her şey beklenir.

üüüüff ne sinir bozucu bi dizi ya
şu mehtapta söylese ya zaferi şerif öğrensin
yazık mehtapa ya bence şerifle daha çok yakışıyolar

Nazaaaaan...Yuh diyorum artık...Nermin de salak, içeri girer girmez aç dinlet, ne lafı uzatıyorsun?Öfff, çıldrıdım sinirden yaaa...Artık bu kadarı da fazla...Hep mi Rauf kazanacak?Şimdi bir de parmakizli bıçak elinde...Allaaaaaah, neler yapar neler?

ayyy iyice saçmaladılar
nermin ile ilkay ne kadar salak ya ayy sinir oluyorum artık
ilkay kendi kazdığı kuyuya kendisi düştü
bide ali den boşanıcam dedi ya ne salak bu kız
iyice sıktılar

kızlar izleyemiorum ki ben sadece cuma günleri bakabiliyorum bi yandan çalışıyorum bi yandan okuyorum amaa bakmakta istemiyorum sıkıldım gerçekten; mehtap nerden çıktı zafer filan yoktu yani ne biliim aldı başını gidio dizii peki nermine diklendi mi rauf? Uzak dur benden filan gibisinden "hani bulaşma bana bulaşırım sana; canımı sıkma limonunu sık" şeklnde :KK70:

Sırf sıkıntıdan izliyorum ama inanılmaz saçma bir dizi

Oynayanlar nasıl sıkılmadan oynuyor hayret :tomato:

anaaa hakkaten kimse izlemedi mi :KK70: ehhee helal olsun ama bize demekki izlemeden de durabiliyomuşuzz unutma beni yakında biter seneye kalmaz bencee

Rauf ilkaya seçenek sunuyor;
Ya resimleri aliye ver anlat,
Yada ben söylüyecem dedi.ılkayda Nermine kızdı.Ses kaydı raufun eline geçti diye.
şimdilik bunlar :KK70:

tuce ajansdaki adamlar ile yemege gitti onları levent ve yavuz gördü kavga çıktı....ılkay söylememe kararı aldı..

ilkay aliden boşanıyor karar aldı..

mehtapın eski sevgilisi bıçakla tehdit etti.ikinizide öldürürüm dedi.Zorla mehtap ayrıldı....ıçi kan agladı ama seve seve ayrıldı....

Kankam izlemiş saolsun :)

sanırım bu gidişle ilkay bu raufu öldürecek,yada kendini iyice saçmalandı artık dizide hiç iyi bişey olmuyor sürekli rauf kazanıyor ilkay herşeyi eline yüzüne bulaştırıyor,bi adamın lafıyla kocasından ayrılmayı göze alıyor,ya şerife ne demeli mehtap için emineyi boşamaya kalkan adam mehtaptan o lafları yiyince emineye karşı pişmanlıklar yaşamaya başladı mehtapla yemediği halt kalmadı o zaman iyiydi şimdi kötü oldu mehtap bide şerifin yaptıkları yanına kar kaldı bu olanları emine öğrenmeyecekmi peki,tuğçede saftirik adama resmen kimsesizim dedi adamda çok sevindi tabi sahip çıkanı yok nasılsa kötü yola kolay düşürürüm diye amaaaann bıktım şu diziden

bu kadar saçmalayan bir dizi daha görmedim acaba bu ilkayla deniz yıldızındaki deniz kardeşmikikaydirigubbakcemile3 ikiside çok salak rolündede şimdide raufa tamam boşanacağım dedi ne kadar saçma şeyler yarabbim geçen eşim görmüş rauf buna saldırmış kimseye söylemiyo neymiş alinin başı derde girermiş hangi kadın buna tamam der ya yada hangi kadın bir başkasının ağzıyla boşanır neden ne olursa olsun çooooook saçmalado helede o şerif mehtapla aşk yaşamaya başladığı an zaten dizi benim için biti bir erkek ancak bu kadar gurursuz olur dedim boynuzlarını iyi kaşısın zaten mehtapta elin adamının parasını yiyormuş geçen iyi bir dayak yedi evde çocuklar var diye değiştim kanalı.. aile dizisi olmaktandada çıktı bu dizi:umursamaz: ilkay bu sana :mymeka: rauf buda sana Çok üzgünüm çoook zavallı ali buda sana :teselli:

X