Unutma Beni - Fox Tv

Rauf Levent'e şirketini verdi ama Yavuzla birlikte çalışmaları koşuluyla...Yavuzun bursu kesilecek, Leventle beraber çalışıp kazanacaklar.

Rauf Nazan'a gelip hesap sordu, neden 20 yıl beni babalıktan mahrum ettin diye.Nazn da ben sana söylemiştim, aldır dedin ama yapamadım işte dedi.Rauf Nazan'a bayağı bağırıp çağırdı.

Bu arada, neden anlamadım ama Nazlı Ali ile ılkay'ı barıştırmaya uğraştı, ama salak ılkay inadından dönmedi tabii...

gittikçe saçmaladı yani şu ilkaya inanamıyorum rauf yüzünden yuvasını dağıttı bide gitmiş mahkemeye vermiş salak valla,mehtaba gıcık oluyorum hele özgüre nolcak anasının oğlu emineye habire nispet yapar gibi anamda anam gıcık çocuk,mehtapta boşan diyo bencede boşansın o şerif zaten mehtaba layık mehtabın kirli çamaşırlarını öğrenince yine mehtap diyecekmi bakalım

Bence de Şerif Emine'ye layık değil ama gönül işte ot yerine bota konmuş.Emine gerçekleri öğrensin, adı Şeref olsa da adına layık olmayan o adamdan boşansın, aşkı nefrete dönsün, kendine kendi gibi bir taza bahar seçsin.

şeriften sonra özgürde emineye sırt döndü aptal çocuk bebekken kim büyüttü seni annen ne zaman yanındaydı zafer nerdesin çık ortaya

ay özgürü zaten oldum olası sevemedim gitti. çok bilmiş şey. eminede hala fındığım diyo. ay bırak anası baksın madem artık. emine ayrılsın şu şeriften barbarosla bile evlenebilir yani.

ayyy ali kaza yaptı ya:KK43:((
bence boşanmıycaklar
ilkay ali ye zarar gelmesin diye boşanıcam dedi ama onun yüzünden kaza yaptı gıcık şey

ya ne sinir bozucu şu ilkay'ın yaptığı yaa,yazık etti ali ye,daha beter zarar geldi,bi demehtap düşsün artık şu şerif'in yakasından kötü kadınn bi de şu ipek'in selçuk'un kızı olduğu çıksın artık ortaya beeee....

Son düzenleme:
emine karnına çamaşırları koyunca özgür keşke kardeşim olsa dedi em,ne duygulandı ama öküs şerif bizim zaten bir çocuğumuz var diyince emine kötü oldu haluki eminenin gebe olduğunu duyduğunda aman ağır kaldırma kendini yorma falan demişti mehtap dönmeseydi oda istiyodu ya

barbarosla hikmet içmeye gidcek mehtap ı görücekler sahnede ohhhhhhhhh
gerçi şerif inanmaz salak

ılkay artık kına yaksın...Adalet'e ilk defa hak verdim, bu ılkay yüzünden Rauf Ali'ye yapmadığını bırakmadı, Ali ve ailesi çok zarar gördü.

ahh yaa ilkay uyusuu yine kaş yapiim derken göz çıkardı görüo musun sen? Zvallı ali mafoldumben bugün izlicem iiişallah çok mutluyuuum şu raufun öküslükleri bir sene daha boyunca ortaya çıkmıycak galibaa

mehtabn işi de çıkcak ortaya ohhhhhhhh

bence alii nazlıyla evlenir, ilkay da raufla evlenir sONRA yavaştan yavaştan raufun öküslükleri ortaya çıkar diğer bi deyişle nazann ahı tutar, sonra işler tersine döner, aliyle ilkay evlenir dizi biter :lepi:

bakalım bugün neler yapacaklar...:KK70::KK70: mehtap pavyonda mı çalışıyormuş eskiden..bakalım şerif görür umuyorum :)) adam resmen sen benim ilkimsin gözbebeğimsin dedi yahu :))) emine de hamile olmayı ne kadar istiyooo... o sorununu yendi mi yahu :KK70:

ayy bu mehtap yine yırttı ya offf
bence ilkay hamile
bide ilkay ne ara üstünü değiştirdi raufun yanına gidince ayy ne iğrenç pantolondu
akannehir

adalet kıyamaeti koparcak kesin hastanede haklı kadın hep ilkay ın yüzünden oldu aptal kız

bugün izleyemedim kızlar şöyle özetleyecek varmııııııı??bugün baya olay olmuş galiba bekliyorum..

X