Unutma Beni - Fox Tv

çocuk bence kesinlikle aliden değil raufun bi oyunu var ayrıca ilkaya sinir oluyorum emineyede aynı şekilde şerifte mehtaba dönsün ne güzel olur:))

şu mehtapta nasıl zamanında şerife bakmış evlenmiş çok saçma bari şerife uygun çirkin bi kadın bulsalarmış daha inandırıcı olurmuş öyle güzel ve alımlı bi kadına şerif gibi bi adam hiç olmamış valla

Raufla Nazan'a sinir oluyorum bide Nazlı'nın anasına saçları flan ne öyle şey karısı gibi oluyor bide tip tip giyiniyolar offf delikafadulden Emine ninde Şerif bağırdıktan sonraki hallerine deli oluyorum salak salak gözlerini açıyo kocaman zaten öküz gibi gözleri var iyice açıyo bide sesi kalın daha bi kalın oluyo kötükedihüso Haa bide neydi o yavuzun yanındaki Levent mi ne onada uyuz oluyorum lan koca memlekette üniversitede okuyacak genç oyuncuyu oynayacak adam mı yokta o eşşek kadar herifi o role aldınız.Hem tipsiz hem çiko hemde dizide çapkını hovardayı oynuyo. delikafadulden insan izlerken yuh be bu tipsiz nasıl çapkın olur diye düşünmüyo değil yani töbe töbe ya :KK70:

çocuk bence kesinlikle aliden değil raufun bi oyunu var ayrıca ilkaya sinir oluyorum emineyede aynı şekilde şerifte mehtaba dönsün ne güzel olur:))

ya dimi bence mehtap tam şeriflik..emine yanında çok salak kalıyor...peygamber sabrı var adeta kızda yaa sinir oluyorum..bir höyt diyemiyor..gel emoş bana ben sana öğretem kocaya nasıl el kalkar :)))))))

ilkayn annesi varmymış ölmüştür diye tahmin ettim
canım kesin dirilir :)) o da raufcuumun tanıdığı çıkar kesin :)) hehe

unutma beniciler nerdesiniz bu sezon yavaş ilerletiyoruz sayfaları:))

efet yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...ezgim naber kıss

Raufla Nazan'a sinir oluyorum bide Nazlı'nın anasına saçları flan ne öyle şey karısı gibi oluyor bide tip tip giyiniyolar offf delikafadulden Emine ninde Şerif bağırdıktan sonraki hallerine deli oluyorum salak salak gözlerini açıyo kocaman zaten öküz gibi gözleri var iyice açıyo bide sesi kalın daha bi kalın oluyo kötükedihüso Haa bide neydi o yavuzun yanındaki Levent mi ne onada uyuz oluyorum lan koca memlekette üniversitede okuyacak genç oyuncuyu oynayacak adam mı yokta o eşşek kadar herifi o role aldınız.Hem tipsiz hem çiko hemde dizide çapkını hovardayı oynuyo. delikafadulden insan izlerken yuh be bu tipsiz nasıl çapkın olur diye düşünmüyo değil yani töbe töbe ya :KK70:

:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3

unutma beniciyizz, alemin efendisiyiz :)

İyice içine etiiler yok çocuğun babası aliymiş de ıyhhh yaa ne iğrenç bir durum. Ayy bi düşünün yanii hamilesinizi ama babasının kim olduğunu siz bile bilmiyosunuzu :KK43: yasak ilişkileree hayırrrr :mad: evlilik dışı ilişkiye hayırr :mad: hakkaten ipeğin gözleri fecii aliye benziyo he :KK70:
Ayyy bu adalet karısından korkulurr annaaam, allah kimseinn başına böyle kaynana vermesin :KK70: nasıl da ilkayı seviyo gibi gözüküyoo gıcık karıı, arkiler bu sedat efendi nerlerde yaww sözüm onaa hapisteymiş peh peh peh dizi başlarken dikkatmi çekti adam bi daha gelmycek herhalde bakınız ismi gözükmüoo yanee jenerik çalarken :S

bi de dizi başlarken jeneirk müziği çalıyo ya, niye hala o doktor kızı gösteriolar hiç anlamıorm :KK70:

naazaan sonunda biraz anladı sanırım kullanıldığını raufu baya tersledi. Özllikle de hani nermin ve nazlıyla otururlarkene rauf çakkadanak geldi yaa işte dedi bu böyle omaz yeğenime şey muamalesi yaptırmam (piç muamelesi). İşte orda nazanın hafiften aklı başına gelmeye başladı geçmişi hatırladı ve dedi ki "babasız çocuk buyutmenin en olduğunu en iyi ben bilirim filan". Öküz nazan yaa saf bu kızz saff:eek:klava: bir bu iki emine :KK70: saflıkta kimsenin eline su döekemzler yanii, :mymeka:

bu arada mehtap da oyle giymş afilli elbiseleri sözüm ona şerifi beklioo emineyi görünce nasıl da bozuldu :KK70: kızlar bu mehtapta bir numara var o şerifi tekrar ele geçirmeye kararlı, benden söylemesi :KK66:

bu nerminin saçlarına acil çözüüm nooolluur :KK70: siyah renk yakışıo tmm kahverengiden iyi amaaa ne biliim tüz fön bişi çektrsnn pleaseee :KK70:

ya bide bişi diycem rauf nazanı yanağından öptü dimii ben öyle gördüm bol dudağından öper gibi yaptı kamera ole çekti sanki :eek:
bugun 9 eyll çrşmba yeni bölümü sabırsıklıkla bekliyorumm cokacimcoook

servet pandur namı diyar nazan ve mithat erdemli (rauf) daha önce bir oyunda yine birlikte oynamışlar :) işte o kare,

Eklentiler

• $nazan rauf 1.jpg
    $nazan rauf 1.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 107
  • $devrim yakut 1.jpg
    $devrim yakut 1.jpg
    3,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $devrim+yakut2.jpg
    $devrim+yakut2.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 72
  • $devrimmyakut 3.jpg
    $devrimmyakut 3.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 70
  • $devrim yakut4.jpg
    $devrim yakut4.jpg
    3,2 KB · Görüntüleme: 49
İnanamıyorum bu nazanın işlerine aklım ermiyorr. kafamçokkarıştı Tam aklını kullandı derken gitti raufun arabaya bindi, bunlar bole baya bi ıssız göl kenarına geldiler, dere mi artık her neyse. Öpüştüler yine bu nazanın gerçek hayatta kocası yok herhalde :kedi:

Neyse sonra Rauf nazan nereye bırakayım seni, nermin hanıma mı yavuza mı? dedi. Öküz nazan da ne dese beğenirsiniz, "Bu gece yalnız uyumak istemiyorum". Raufun hani var ya sinsi bi gülüşü:jeyyar: işte onu yaptı yine laelaelaelaelae ondan sonracıma bunlar gittiler mi otele. Rauf dedi ki çok gergin görünüosun nazan istersen bir duş al. Nazan da evet iyi olur dedi, Sonra nazan duştayken, rauf da ilkayın ona dediklerini düşünüodu. sen kimseyi sevemezsin o kadar mutsuzsun kii bu yüzden hiç suçu olmayan insanları kullanıp intikam almaya çalışıosun filan. Sonra nazan geldi bornozuyla bole saçlar ıslak filan ondan sonracıma rauf dedi ki ben çıkayım da sen giyin. Nzan da ne dese beğenirsiniz, "kal lütfen". Sonra nazanın diz kapağından aşağısını gösterdiler, nazanın mavı bornozu yerde :eek: ay ramazan ramazan töbe töbee kaydirigubbakcemile yavuz sana kardeş gelioo oğluuum :KK70::emir_bebek:

Yalnız asuman bora yani adoş muhteşemdi bugün, saçı başı kıyafeti bayıldımmm o neydi olee saçlarını topluodu ıyy bugün harikatydı çoık güzeldiii

Adalet, ilkayla aliye börek hazırladı kahvaltıda biz asuyla çıkalım siz baş başa kalın dedi. Ali de kızdı ona yine nazlıya mı gitcen filan. O da inkar etti tabi olur mu ole şey dedi. Amaa gitti tabii :KK70: adaletin hain planlarınaa önümüzdeki bölümlerde daha iyi görcez vala kafam karıştı çunku nazlıya gittiğinde bebeği bile görmedi yanii :sm_confused: hani senn torunundu adoş hanım nolllduuu sengözlerimebaksanab

Ayy eminenin bugun moralı çok bozuktu şeker halaya anlattı işte mehtap özgüre bizi soruyoo babanla eminenin arası nasıl kavga ediolatr mı diye. Bu kzıın niyeti kötü filan dedi. Şeker hala da kuşkulandu mehtapn evini bastı sen bizim için yoksun anladn mı ne yaşandıysa geçmşte kaldı şerif emineyi sevio dedi. Tabi emine, şeker halanın mehtaba gittğini bilmiodu. O da gitti mehtabaa, dedi kii bi daha bişiy merak ettiğinde gel direk bana sor, çocuğu karıştırma. Merak ediosan söyliim biz şerifle mutluyuz filan. Mehtap karısı da dedi kii ben herşeyi biliorum kavga ettiğinizi mutsuz olduğunuzu. Sonra emine de şeriften uzak dur dercesine bir tavır takındı. Mehtap da dedi ki benim tek derdm oğlum, istesem şerifi bir günde elinden alırım bir günde anlıyo musun birgünde. Ama istemioyrum dedi , emine çok bozuldu b"urada kalıp seviyemi düşüremem" dedi ve kapıyı çarpıp çıktı.Ah ben o eminnin yernde olsaydım çakardım yumruğu da ole çıkardım evden Çok üzgünüm çoook

şu şerifte tam paylaşılamayan adam oldu yani ööğğğ anlayamıyorum,hele mehtabın emineye söyledikleri çok komikti sanki mahalle kavgası gibi eminede koca gözlerini açmaktan başka hiçbişey yapamadı garibim yine ince bi ses tonuyla sinirlendi:)adoşta ikili oynuyodu nazlı bastı oohhh hiç acımıyorum o kadına iyi oldu bence

şu şerifte tam paylaşılamayan adam oldu yani ööğğğ anlayamıyorum,hele mehtabın emineye söyledikleri çok komikti sanki mahalle kavgası gibi eminede koca gözlerini açmaktan başka hiçbişey yapamadı garibim yine ince bi ses tonuyla sinirlendi:)adoşta ikili oynuyodu nazlı bastı oohhh hiç acımıyorum o kadına iyi oldu bence

nasıl ağladı adoş evladına sarıla sarıla :a015: hıçkırdı da hıçkırdı zavallı ali de inandı anası nihayetinde naapsın, atsan atılmaz satsan atılmazz o mehtabın napacağını da anlamadm ben hayır şerifi istesem alırım filan dedi ama, şerif onu öperken hiç öle demiodu yanii bence o karı hem oğlunu hem şerifi istiyoo. Emine tam salak salak salak kötükedihüso bu gidişle o kızın başına daha çokkk işler gelir çoook

ya ama kızlar nazanla raufun işine de yorum yapalım biaz :) şimdi rauf tam olarak napıoo niye nazanın peşinde hani ilkayı unutamamıştı poff kafam çok karışık tek bildiğim raufun nazanı zerre kadar önemsemediği, bi de rauf normalde otelde kalıo dimii yani nazanı eve attı gibi bişii :KK70:

nasıl ağladı adoş evladına sarıla sarıla :a015: hıçkırdı da hıçkırdı zavallı ali de inandı anası nihayetinde naapsın, atsan atılmaz satsan atılmazz o mehtabın napacağını da anlamadm ben hayır şerifi istesem alırım filan dedi ama, şerif onu öperken hiç öle demiodu yanii bence o karı hem oğlunu hem şerifi istiyoo. Emine tam salak salak salak kötükedihüso bu gidişle o kızın başına daha çokkk işler gelir çoook

ya ama kızlar nazanla raufun işine de yorum yapalım biaz :) şimdi rauf tam olarak napıoo niye nazanın peşinde hani ilkayı unutamamıştı poff kafam çok karışık tek bildiğim raufun nazanı zerre kadar önemsemediği, bi de rauf normalde otelde kalıo dimii yani nazanı eve attı gibi bişii :KK70:

bence rauf ilkayın sözleri üzerine nazanla birlikte oluyo ilkay dedi ya seni kimse sevmez sen kimseyle birlikte olamazsın falan nazanda raufu sevdiğinden ve raufta bunu bildiğinden rauf nazanın aşkını kullanıyo bi nevi kendi egosunu tatmin ediyo bence,nazanda saf zaten yıllar önce rauf bunu bırakıp gitmiş ama kadın bi türlü uslanmamış işte raufun kendini kullandığını anlayamayacak kadar kör malesef

o mehtabın sesinede gıcık oluyorum ya.tam şerifin karısı olmuş yani.ekiden şerif çıkınca hemen sesi kısıyodum bağıracak diye.şimdide mehtap.kart kart bağırıyor ancak ikiside.emineye yazık

bence rauf ilkayın sözleri üzerine nazanla birlikte oluyo ilkay dedi ya seni kimse sevmez sen kimseyle birlikte olamazsın falan nazanda raufu sevdiğinden ve raufta bunu bildiğinden rauf nazanın aşkını kullanıyo bi nevi kendi egosunu tatmin ediyo bence,nazanda saf zaten yıllar önce rauf bunu bırakıp gitmiş ama kadın bi türlü uslanmamış işte raufun kendini kullandığını anlayamayacak kadar kör malesef

alkisalkisalkis

ister misiniz yavızzzzzza kardeş gelsin..

bu arada yavıza da sinir oluyorum ben..sevgilisi orda ağlıyor o leventle oynuyor .salak..çocuk yaa ..o çocuk hiç yakışmamış role..

X