Unutma Beni - Fox Tv

Ya ben bu Şerifle Mehtabın arasındaki meseleyi hala anlamadım..o vurmadım diyo o aldatmadım diyo..nolmuş anlayan varmı...kaçırdım ben orayı....

Ya ben bu Şerifle Mehtabın arasındaki meseleyi hala anlamadım..o vurmadım diyo o aldatmadım diyo..nolmuş anlayan varmı...kaçırdım ben orayı....

bende anlamadım geçen hafta şerif mehtapa ben seni bıçakladımmı
sen bir yalan söledin ben hapiste yattım dedi
bu haftada aynı konuyu konuşup şerif bilerek bıçaklamadım dedi
mehtap beni sevioyodun ama beni bıçakladın dedi saççma

ya tam sonuna yetiştim..cok bişi olmadı sanırım...

kızlar ya ben ilkay ın resimlerini merak ediyorum...

acaba bu raufla yatttımı ki?

ya tam sonuna yetiştim..cok bişi olmadı sanırım...

kızlar ya ben ilkay ın resimlerini merak ediyorum...

acaba bu raufla yatttımı ki?

kızz yok be ne resmi..hay Allahım ilkay uyusu yatıoo öyle o kadar..böyle müstehcen falan değil...ayrıca bugün gitti raufun odasını kurcaladı resimleri arıyooo aptal..raufa tabi ki yakalandı.ay ne gerzek şu kızzzzzzzz..beni delii etmekten usanmıyor.bu arada rauff ipek i kaçırdı naptı alişe mi verdi oraları pek anlayamadım ..misafirim vardııııııııııı .

yeni sezonun başladığından haberim bile yoktu yarın seyredeyim baya bi olaylar olmuş galiba

ayy keşke mehtapla şerif yine birlikte olsa ben öyle istiyorum valla hem yakışıyolar birbirlerine hemde hala seviyolar bide mehtap bence suçsuz ve hikmet te biliyo bunu bişeyler saklıyo bence
mehtapla nasıl öpüştüler amaalkisalkisalkis

bence bebek ali den....yoksa ilkay la ali yle kim uğraşıcak dizi de...bebek ali nin olduğu çıkıcak nazlı da uğraşıcak bunlarla...

bencede alişten çünkü rauf dediya kesin ondan diye
ama rauf bence onuda değiştirir ya
aliden önce belkide halletti yaşara
bazı işler yaptıruıyodu

bazı işler yaptıruıyodu

gene raufun işleri sıkıyorlar artık.hepte kötüler kazanmazki,birazda iyiler kazansın

bazı işler yaptıruıyodu

bence aliden değil selçuktan rauf değiştirdi sonuçları şimdide bişeyler planlıyo kesin

alinin gözlere bakılırsa bebek aliden

yani alişten olma ihtimali diziye bakılırsa ve gerçekten alişin mimiklerine bakılırsa ondan...ee ilkayın daha çekecekleri bitmedi ki biterse de dizi biter..selçuk da sanıram diziden çıktı aralarda işi oldukça uğruyor diziye...o yüzden alişten olma ihtimali çook...yanii dizinin başından beri selçuktandı..nazlı sonuçta selçuktan olduğunu biliyordu..hatta selçuktan hamile idi de sırf selçuk a inat gidip alişe bu bebek senden demiştiiiii..başından izleyenler bilir..o yüzden birden döndüklerine göre aliştenn..ilk başlarda ilkay ile alişin kavuşmaları vardı şimdi de ..bebek çıkacak ee başka konu yokki..o yüzden kısacaaaaaaaaaaaaası bebiiiiiiik alişteeeeeeeeeeeeeeeeen...ilkayın beter oluşunu izleyeceğiz bundan sonraaaaaaaa...rauffcuk da yine değiştirmiştir kii rahattt baya...gene dizinin ileriki bölümlerinde bu konuu gündeme gelir..

valla eskisi kadar olmasada vakit buldukça izliyorum ama nedense eski tadı pek alamıyorum,kesin sonucu rauf değiştirtmiştir parayla satın almıştır testi yapanları falan,raufla nazanın öpüşme sahnesinde midem bulandı nedense,ilkaya bugün şeker hala zayıflamışsın diyor çok güldüm duba gibi oldu birden hatunun totosu gittikçe yayılıyo sanki:))

Bugun evdeyım ızlıcem.... bakalım ne olcak...

ayy nazan a şaşıyorum ben.... nermin i nasıl sildi.. rauf yıne kandırdı onu.

X