Unutma Beni - Fox Tv

bütün gece konyada deprem oldu uyuyamadık.diziyi izlerken uyumuşum yaw.bu dizidede bşey olmaz.nezaman ben bakmasam bişey olur.demek nazlıyla levent.leventin ilgisinden bişey olacağını anladıydım zaten.

levent ve nazlı iyi oldular bence yakıştılar levent sonuçta kendisine göre olgun bi kadın peşindeydi asuyla falan olmadı,nazlıyla olur bence zaten nazlıda komplekse girmişti birini bulurda biraz morali düzelir hiç olmazsa,ya bu nazlıyla levent nerden tanışıyolardı hatırlayamadım bi türlü

bütün gece konyada deprem oldu uyuyamadık.diziyi izlerken uyumuşum yaw.bu dizidede bşey olmaz.nezaman ben bakmasam bişey olur.demek nazlıyla levent.leventin ilgisinden bişey olacağını anladıydım zaten.

geçmiş olsun canım sel,deprem valla ne oluyosa böyle Allah daha büyük felaketlerden korusun hepimizi..

levent ve nazlı iyi oldular bence yakıştılar levent sonuçta kendisine göre olgun bi kadın peşindeydi asuyla falan olmadı,nazlıyla olur bence zaten nazlıda komplekse girmişti birini bulurda biraz morali düzelir hiç olmazsa,ya bu nazlıyla levent nerden tanışıyolardı hatırlayamadım bi türlü
kuzu bunlar çocukluktan arkadaşlarrr..yani leventin babası ile rauf ve babasının dostlarıymış ..aile dostları..hem de iş...ordan ama geçmişte birlikte takılıyorlarmış..öle işte..

geçmiş olsun canım sel,deprem valla ne oluyosa böyle Allah daha büyük felaketlerden korusun hepimizi..

amin

kızlar dün izliyememiştim diziyi saolun yazmıssınız...

levent de önüne gelene asılıyor....

buldummmmmm bu bebek leventten :) levent ile ali kardeş DnA da oradan uyuyor :)) ehhehe

kızlar son bölümde nazlı hakkaten öyle bir depresyna girdi kii leventin öpücüğü tokat gibiydi yani bence kednisine gelmesi için öptü başka bir amacı yoktu gibi. Hani olur ya biri çok saçmalar öbütrü de farkına varır bir tokat atar. Yeni sezon dizilerde bu hep nedense ani öpücük olarak karşımıza çıkıyor kanımca.

nazan salak nazan salak nazan salak :KK70: rauf yine sinsiz gülüşünü esirgemedei bu bölümde çok öküz gülümsüyo yaw

adoş ta tuğçenin anasını aradı kızınız artist olcak haberiniz var mı diye salak kendis kızı da artis olcak haber yok puhahhaha

eminenin düğünü oluyooo.

mehtap açık açık soledi şerif ne sen beni ne ben seni istemiyorum dedi. Şerif te gönül rahatlığıyla emineye düğün yapmaya karar verdi.

Yaa bu nermine bir can yoldaşı bulalımç Kızıyla kardeşi arasında mekik dokurken bir de torunu çıktı başına kadına bir huzur yokk :'(

evli ama düğünleri olmadı..kınası oldu o bölümü izleyemedim ama..gelinlik giymemişti..mehtap ın laflarından etkilendi ve onu kıskandı o yüzden gelinlik diye tutturdu...

öyle tabi superisi22cim, eminenin de dediği gibi şerif senin düğünün oldu ama benim düğünüm olmadı ben de telli duvaklı gelin olmak istiyorum dedi. Barbaros da dedi ya hani şerif bak bu kız senin için annesini bıle yok saydı sana geldi filan. Ama bu emine de harbi salak adam çocuklu dul bir herif üstelik sabıkalı sen taptazecik kız ne işin var bole adamın yanında?? Eminenin annesi şaziyeyi hatırladınız dimi şimdi deniz yıldızında ikbal rolünü oynuyor şuan.

öyle tabi superisi22cim, eminenin de dediği gibi şerif senin düğünün oldu ama benim düğünüm olmadı ben de telli duvaklı gelin olmak istiyorum dedi. Barbaros da dedi ya hani şerif bak bu kız senin için annesini bİle yok saydı sana geldi filan. Ama bu emine de harbi salak adam çocuklu dul bir herif üstelik sabıkalı sen taptazecik kız ne işin var bole adamın yanında?? Eminenin annesi şaziyeyi hatırladınız dimi şimdi deniz yıldızında ikbal rolünü oynuyor şuan.

öyle ama kız aşık olmuş 7 yıl çocuğuna bakmış herşeyine katlanmış emine gelinliği hak ediyo bence her genç kız ister gelinlik giymeyi

Haklısın canm yaa inşşlah emineyi gleinlikle görürüz :)
ayy bak mübarek raamazan hürmetine içimden dua etmek geldi
"nazlı leventle evlensin, rauf nazanı kullanmaya çalışırken yavaş yavaş nazana aşık olsun, Ne var ki Nazan raufun sinsiliğini anlayıp raufun poposuna tekmeyi vursun, raufun nermine daha önceden aşık olduğu ortaya çıksın herkes şoke olsun, rauf rezil rüsva olsun, raufun babası selahattin amca hortlayıp gelsin rauf korkusundan altına işesin:KK70: yavuz raufun nazanı kullanılmış peçete gibi çöpe attığını öğrensin bi güzel raufla kavga etsin, tam yavuz babasını öldürecekken nazan gelsin "duuuuuuurr yapmaaaaa o seninn babaaannnn" desin, ilkayla alinin bebekleri olsun, adalet sedatına kavussun, mehtap defolsun gitsin, emineyle şerif mutlu olsun, asuyla yavuz evlensin, tuğçe diziden gitsin (hiç sevmiom uyuss bi kıss) şeker hala kendine uygun bir bey bulsun, hikmet baba da eminenin annesi şaziye ile evlensin, nazan ve yavuz sonunda raufu affetsin herkes mutlu olsun :KK70: :KK70:

puhahaha :KK70: ayy nermini unuttuk onu naapsak heh buldum, tüm bunlara dayanamayan nermin rahmetli kocasının yanına gitsin töbeee :)

ya pofffffffffff çok sıkıldm şuan saat 13.21 büyük bi heyecanla unutma beniyi bekliyorum, bu bölümde noolcak acaba yaa niye hiç fragmanını göstermiolar kii çok saçmaaa çatlycam burdaaa ben :'(

her gün deniz yıldızının yeni bölüm fragmanının gösteriosun da ey fox tv yapımcıları, niye unutma beniyi yayınlamıoosuuun :mad:
bi de kızlar izleyemediğimiz bölümleri internette yayınlayan bir yerler var mı diziport.com'da deniz yıldızı var ama unutma beni yok

sizce kesin düğün yapar mı şerif??
ben çok sanmıyorum açıkcası
sadece hevesini alsın diye gelinlik almış olabilir
şerif bu yanii

X