Unutma Beni - Fox Tv

ayyyyyyyyy sinir oldum
alide nazlıya inanıp öyle hareket edecek

ya resmen insanı salak yerine koyuyolar ya, bu nazlının hamile olduğunu öğrendiğinde aliyle ilişkisi bile yoktu nefret ediyordu alay ediyordu aliyle. selçuk kabul etmeyince bebeği, aliye yanaştı bu sefer. yani diziyi en baştan beri izleyenler bebeğin selçuktan olduğunu bilir. diziyi iyice saçmalamak için bu neden şimdi?

çok haklısın canım bende sıkıldım kapattım artık izlemeyeceğim

ali yi annesi ararken tel sessizde gözüküyordu ama ali nin telefonundan müzik sesi geliyordu kaydirigubbakcemile3 bende neye bakmışım kaydirigubbakcemile3

Ohoooo bu sezonda geçen sezon gibi bebeğin kimden olduğunu tartışmakla geçicek galiba :nazar: Nazlının ve abisinin oyunları artık çok sıktı valla artık izlemiyorum bile doğru düzgün :dilcikar:

ya resmen insanı salak yerine koyuyolar ya, bu nazlının hamile olduğunu öğrendiğinde aliyle ilişkisi bile yoktu nefret ediyordu alay ediyordu aliyle. selçuk kabul etmeyince bebeği, aliye yanaştı bu sefer. yani diziyi en baştan beri izleyenler bebeğin selçuktan olduğunu bilir. diziyi iyice saçmalamak için bu neden şimdi?

aynen canım ya saçmaladılar iice

evet aynen öle...geçen sayfada da bunu belirtmiştim ben de.....

nazan ile rauf öpüşürken ..rauff un sözleriine bayıldım..hehe nazan ise onu yatıştırdı..ayy utandı adam hehhe :))))) ne komiklerdi..

bu bebek nasıl aliden çıktı bende anlamadım selçuk diziden çıkınca aliden gibi gösterdiler gıcık oldum iyice aliyle mesajlaşırkende bu bebek selçuğun diyordu iyice saçmalandı sürekli kötüler kazanıyo her pisliğin altından raufun çıkmasından bıktım artık,bu arada hepimiz el birliğiyle para toplayalımda aliye bi cep telefonu alalım:))

bu raufa çok sinir oluyorum ne gıcık ne itici bi adam bu böyle hele o bakışları uyuz uyuz bakıyo nazlının da ne yaptığı belli değil bi abisinin tarafında bi uzaklaşıyo iyice diziyi bozdular hiç zevk almıyom ve artık merakta etmiyom geçen sezon ne hevesle izlemiştim artık izlemek gelmiyo içimden

valla dizi çığrından çıktı.hem bu aliyle ilkayın arasındakide ne aşkmış hemen yan çizdi ilkay.güveniyorum ayakları bitti.çocuk aliden bile olsa alinin aldatıldığı gerçeği var.zaten ayrılacaklardı bebek olsa bile.ozaman bunlar sevgili olmadan boşansalardıda çocuklu diye evlenmeyecekti herhalde.ay anlatamadım ne dediğimi.

valla bende bugün ilkaya sinir oldum.ali o kadar uğraştı.ne olmuş bebek alininse sevgi bittimi hemen yani

bu bebek nasıl aliden çıktı bende anlamadım selçuk diziden çıkınca aliden gibi gösterdiler gıcık oldum iyice aliyle mesajlaşırkende bu bebek selçuğun diyordu iyice saçmalandı sürekli kötüler kazanıyo her pisliğin altından raufun çıkmasından bıktım artık,bu arada hepimiz el birliğiyle para toplayalımda aliye bi cep telefonu alalım:))

valla dizi çığrından çıktı.hem bu aliyle ilkayın arasındakide ne aşkmış hemen yan çizdi ilkay.güveniyorum ayakları bitti.çocuk aliden bile olsa alinin aldatıldığı gerçeği var.zaten ayrılacaklardı bebek olsa bile.ozaman bunlar sevgili olmadan boşansalardıda çocuklu diye evlenmeyecekti herhalde.ay anlatamadım ne dediğimi.

valla bende bugün ilkaya sinir oldum.ali o kadar uğraştı.ne olmuş bebek alininse sevgi bittimi hemen yani

bebek selçuktan dizi başladnda nazl zaten bir aylı gebeydi ah rauf

bence de yaa..ilkay uyusu saten nazlıyla yattığını biliyordu..bebeğin ondan olma ihtmaline karşı evlenmemiş miydi ..gıcık kız...hemen ellerini çekti alişten :))

ali de aptal..birisiyle yatmışsın sen ..bebek benden değil diye inat ediyorsun..yine de bir ihtimal var..,,

tabi ki nazlı hamileydii alişe gidip hamileyim demesi selçuk a olan siniri yüzündendi...
selçuk diziden çıktı ama geri gelir yine ortalığı karıştırır..yine bir aktraksiyon ama aynı havada..canı sıkar..

raufff emin konuştu dur bakalım..selçuktan doku örneği aldırmıştı yaşar almıştı..oraları da yine karıştırırlar senaristler..yaa bunlar bizi ne sanıyorlarsaa sankiiii ..
bir dediklerinin arkasında değilller senaristler uçmuş..bir gün önce başka bir olay yaşanıyor aleni..sonra yalanlanıyor..sinir bozucu...ama napayım..hala yavuzun raufun bebesi olma ihtimaline karşı izliyorum...ilkayın annesi de çıkar ortaya..mehtap bile aklandı yaa..........

ayy anlat anlat bitmiyor..şerif namus bekçisiydi..gitti kendi öptü o kadını :)) emoş yapsaydıı topuğundan sıkardı....barbar ile bir şey yokken bile bağırdı yağdı gürlediydi...amaaaaaaaan saten şerifiiiiiiiii gördükçe midem bulanıooo...

en günahsızı yaşar..hasta ablası için çalışıyor bare onun resmini koyammmmmm :)))

aklıma bi seneryo geldi,şimdi bu işte raufun parmağı varsa eğer yani dna da yine bi oyun oynadıysa bebek alinin olmayabilir şimdi alide dahil olmak üzere herkes aliden biliyor,ilkayda hamile kalamıyor dizinin ilerleyen bölümlerinde belki bi tesadüf eseri ali dr.a gider ve test sonucu alinin hiçbi zaman baba olamayacağı filan öğrenilir böylece raufun tezgahı ortaya çıkar aynı türk filmlerindeki gibi nasıl uydurdum ama:))

X