Unutma Beni - Fox Tv

melişim canım ancak geldim...

ways ben yokken neler olmuş....

evet kel alaka olacak.. ama şerif in ex karısının -mehtapın evi de güzelmiş :)

eminede sinirlenince o gözlerini pörtletiyo ıyyyyyy hepsi gıcık ya bunların
mehtapı kimse geçemez ama çok cırlıyo sanki etini koparıyolar valla duysun yapımcılar bu kadar bağırtmasınlar ya ne bu gerilim filmi gibi

kızlar nihayet gelebildim..
ev taşıdım... net yoktu bile... neyse dizimi de su an izliyorum..

geçmişi okuyamadım pek...az okudum hemen yazayım dedim

ama yorumlarınız süper.. hakkaten herkesin saç baş değişmiş.
nazlı nın cocugu da şeriften cıkacak bu gidişle..
heehhe alem kıss. :)) bence de öle olcak baksana.
melişim canım ancak geldim...

ways ben yokken neler olmuş....

evet kel alaka olacak.. ama şerif in ex karısının -mehtapın evi de güzelmiş :)

canım benim hoşgeldin..ohh şimdi yeni evinde mutluluklar diliyorum şekerim.
efet değişik tam kovboy havasında :))
bu arada raufcuuumun ilkaya pasta ve taş hikayesini anlayan var mı :KK70::KK70::KK70:::KK70:

eminede sinirlenince o gözlerini pörtletiyo ıyyyyyy hepsi gıcık ya bunların
mehtapı kimse geçemez ama çok cırlıyo sanki etini koparıyolar valla duysun yapımcılar bu kadar bağırtmasınlar ya ne bu gerilim filmi gibi

hhaha güldürdün kız beni..gerilim ha vala doğruu :KK70:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

raufçuuk da almış tek taşı ..hatunu yine kandırdı..kandırıkçı rauf., ilkayın lafına sinir oldu...bu arada ilkayı ben ilk defa bugün beğendim ..bana noluyoooooooooooosaaa...

ayy şerif mehtapı öptüü....emoş da veledleriyle uğraşıyorrr yazık kısa yaaaaaa...offffffs

evt şerifle birlikte olcaklar bence bu gidişle ikiside suçsuz hala seviyolar birbirlerini amaan eminede
başkasını bulur bence mehtapla şero iyi yakııyo

aman yaw elektrik bi kesildi hiçbişi görmedim, geldiğinde de şerifle mehtap öpüşüyodu ben tahmin etmiştim zaten, birbirlerini yerken kadın seni çok sevdim demeye başlamıştı. iki cırtlak yakışır, emine şerifin yanında çok mülayim kalıyodu kaydirigubbakcemile3

nazlıyı boşverin yaa istedği yere gitsin tombalak ...şerife neler oluyoo öylee öpmeler falan emineye nolcek???.........
anaaaaaaaaaa yazık yaw ben emineye üzüldüm valla ...
bu arada rauf herzamanki gib yiene iş başında nazanı yoldan çıkartıyooo sırf ilkayın inadına.........

Son düzenleme:
o nasıl bir finaldi öyleee....vay şerif vay...belliydi zaten seni çok sevdim demenden :eek:klava:

yazık emineyi bol bol gözyaşı bekliyorr

çok geriliyorum koltukta bacaklarımı uzatmışım resmen ayak bileklerimi geriyorum ya

nazlıyı boşverin yaa istedği yere gitsin tombalak ...şerife neler oluyoo öylee öğmeler falan emineye nolcek???.........
anaaaaaaaaaa yazık yaw ben emineye üzüldüm valla ...
bu arada rauf herzamanki gib yiene iş başında nazanı yoldan çıkartıyooo sırf ilkayın inadına.........

eveet yaaaaaaaaaaaaaaa

iğrenç bir öpüşme sahnesiydi , ama onlara tam yakışmıştı , vahşice :)))

Biri şu gerzek ilkayı topuğundan vurabilir mi off uyuz ediyo :KK70: Raufla yattı mı bu kocasına söylemiyo ama zaten napcaklar başka Aliyle ilkayın aralarını açmak için böyle sinir ediyolar heralde seyirciyi :eek:lmaz:

finalmi oldu ben anlamadim.bende unutma beni yi seviyorum.ama yeni sezonu izleyemedim fox avrupa yayindan kalkti.ne oldu finalmi oldu

X