Unutma Beni - Fox Tv

ılk zamanlar heyecandan ayakta ızlıyodum ama son zamanlarda cılkı cıktı..uzattıkca uzattılar raufun etrafında donuyo fılm sadece ...

yeni bölümler ne zaman başlıyo bilen varmıııııııııııııııııııııııııııı
Ağustos ama tam günü belli değil :)) az kaldı 2 aydan az :)) hele başlasın ; ilkayın benden çekeceği var :)) ayy rauf ile bişile yaptım mı diyee de söylenir o şimdi :))))))) uyuss :)

hıcc sorma hıccc rol yapamıyor..fılmden sogudum onun yuznden...:a015:

uff ben nasıl gıcık oluoom o gızaa :)) herkeşş bilir :) kaydirigubbakcemile3
ılk zamanlar heyecandan ayakta ızlıyodum ama son zamanlarda cılkı cıktı..uzattıkca uzattılar raufun etrafında donuyo fılm sadece ...

evet son bölümlerde raufcuumun karizmayı sildiler ama yine de o adamı seviom ben yaaaw ilkaya gıcıklık ve kötülük yaptıkça da sevicemmmmm :)) :lepi: :lepi:

Ağustos ama tam günü belli değil :)) az kaldı 2 aydan az :)) hele başlasın ; ilkayın benden çekeceği var :)) ayy rauf ile bişile yaptım mı diyee de söylenir o şimdi :))))))) uyuss :)

uff ben nasıl gıcık oluoom o gızaa :)) herkeşş bilir :) kaydirigubbakcemile3

evet son bölümlerde raufcuumun karizmayı sildiler ama yine de o adamı seviom ben yaaaw ilkaya gıcıklık ve kötülük yaptıkça da sevicemmmmm :)) :lepi: :lepi:

:roflol::roflol:

nazlı umarım yaz tatili boyunca biraz zayıflar kız ne hale geldi öyle balon gibi oldu biraz eski güzelliğine kavuşur inşallah

hehehe kıslar slm lar ..napıyorsunuz ..ee az kaldı gıcık olmayaa ...bakalım ağustosta başlayacak mı ..ayy arada girin de topik silinmesin hanımlar ..

emoş kendi fan sitesinde ağustosta ancak tam tarihi belli değil dedüüü...zaten eski bölümleri yayınlanıyor ya biter bitmez verirler yeni bölümü ..şu an hangi bölümde bilmiyorum amaa ?

slm.meliscim evet benim canım zun zamandır yoktum buralarda şimdi okuyorum anca,valla başlasa artık özledim şu yaz tatilide çok uzun oluyo bakalım hangi saçmalıklarla çakacaklar karşımıza:uhm:

ayy kimseler uğramaz olmuş valla unutma beniciler uğrayın azıcık yav nerelerdesiniz

ooo hadi bakalım.. gezmiş de gelmiş hatun ..
ya ben rüyamda ilkayı gördüm nazlıylaa ...nazlı ilkaya kök söktürüyordu bu da hoşuma gidiyordu haliyle :))))))) az kaldı kıss ,dökülürler hatunlar ağustosta...ee herkes tatilde ..öptüm...arada girelim de güncel tutalım şu sayfayı :)) kapanmasın

ooo hadi bakalım.. gezmiş de gelmiş hatun ..
ya ben rüyamda ilkayı gördüm nazlıylaa ...nazlı ilkaya kök söktürüyordu bu da hoşuma gidiyordu haliyle :))))))) az kaldı kıss ,dökülürler hatunlar ağustosta...ee herkes tatilde ..öptüm...arada girelim de güncel tutalım şu sayfayı :)) kapanmasın

rüyaya bak alemsin valla kız:roflol:bende nazlı o kiloları verdimi onu çok merak ediyorum güzelim kız resmen balon olmuştu hamişlik ayağına,bide dizi acaba hangi sahneden başlayacak onu merak ediyorum üüff başlasın artık hiç çekilmiyo şu yazda doya doya entrika seyredelim,bak ben geliyorum boş bırakmam burayı,belki ay başında başlarlar çekimlerekafamçokkarıştı

rüyaya bak alemsin valla kız:roflol:bende nazlı o kiloları verdimi onu çok merak ediyorum güzelim kız resmen balon olmuştu hamişlik ayağına,bide dizi acaba hangi sahneden başlayacak onu merak ediyorum üüff başlasın artık hiç çekilmiyo şu yazda doya doya entrika seyredelim,bak ben geliyorum boş bırakmam burayı,belki ay başında başlarlar çekimlerekafamçokkarıştı

heee ben de merak ediyorum nazlıyı yaa..inşallah saçmalamazlar :)) diceeeeeem ama filmin formatı bu :)))))))

bu pzt.si başlayacağınımı duydun superisi ben eylülde başlar diye düşünüyordum keşke başlasa aslında entrikalarını bile özledim:))

X